Jump to content

Sabah Sisi

Üyeler
  • İçerik sayısı

917
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Sabah Sisi kullanıcısının paylaşımları

1. Sabah Sisi

Çizimlerim

Sanırım benim gibi bir ara çizmeyi bırakmışsın, doğru ise benim aksine geri dönmen çok güzel. Denildiği gibi kursa gidersen faydasını görürsün. Devam etmen ve haklıysam tekrar bırakmaman dileğiyle.
  2. Sabah Sisi

Anime Karakterlerinin Lakapları

Gold Roger - Gol D. Roger / One Piece Nasıl, tahmin edilmesi imkansız değil mi? :P Kara Kral - Silvers Rayleigh / OP Beyaz/Karasakal - Edward Newgate/ Marshall D. Teach / OP Tobi - Obito Uchiha / Naruto Al bir tane daha. :P Konoha'nın Sarı Şimşeği - Minato Namikaze / Naruto Altı Yolun Bilgesi - Hagoromo Otsutsuki / Naruto Bunun biraz fazla. :) Kopyacı Ninja, Sharingan'ın Kahramanı, Dost Katili - Kakashi / Naruto Uchiha'nın Hayaleti - Madara / Naruto Kenpachi (benim için o hep Zilli' dir :P) Zaraki (eski; Kiganjō, Unohana)/ Bleach Shounenlerden aklıma ilk bunlar geldi, güzel konu olmuş boş vaktimde resim de atmaya çalışırım. :)
  3. "Sanal uyuşturucu" tespitin böylesi. :)
  4. Sabah Sisi

Hunter x Hunter Devam Edecek

Açık ara 2016' da aldığım en güzel haber.
  5. Bulamadım sanıp shazamı kuruyordum az daha. :P
  6. İmzayı kast ettim, güzel gifti bence. :D

1. Red-King

Red-King

Duruyor hala yaparım :D şimdi. *-*

7. Nice senelere Red. He birde Griffith çok daha fazla yakışıyordu, söylemeden edemedim. :D
  8. Tam Johan yazacaktım. :) Aizen herhalde benimde cevabım. Başından beri ciddi olsaydı şuan kim bilir nerede olurdu gerçi o zaman Aizen olur muydu bilemem. :P
  9. Kulaklık takılı ise dikkat edin.
  10. Nice senelere wiç-san. :) Kendimden bir şey bırakamadım, kusura bakma. :P 

1. Witch

Witch

Aahhasha teşekkür ederiim, bir dahakine bir dahakine :'D Çok çok teşekkür ederim:floating-crazy-rabbit-emoticon:

11. Nice senelere. :D He birde gözünü seveyim değiştir şu profil şarkını.
  12. Doğrudan tanışmıyoruz abla ama, nice senelere. :)

1. SUNA

SUNA

Çok teşekkür ederim tatlım..Anime sever olmak yeter tanışmaya...Çok öptüm ablam kendine iyi bak..:bye1-onion-head-emoticon:

13. Sabah Sisi

Favori Karakteriniz/Karakterleriniz Sebebi

Monkey D. Dragon. Malum bir konuşma sahnesi var. Herhalde kendimi kaybettiğim iki, üç sahneden biridir. Yeri bende çok başkadır. :) Johan Liebheart (sayılı karakterlerdendir), Shanks (OP de Dragon birse Shanks ikidir benim için),Madara, Aizen, İtachi, Ace, Luffy, Roger, Lelouch, WB, Urahara, Minato, Jiraiya, Ging, Killua, Okabe Rintarou, Yang Wen Li diye uzar gider.
  14. Sabah Sisi

İtiraf Köşesi

Bende çok yaparım :D Yok illa bir şey içiriyorlar. :P +yok sağ olun ben çay içmem - o zaman meyve suyu getirelim yada istersen asitli ... uzayıp gidiyor :P
  15. Sabah Sisi

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim, severim. :) Monster ?
  16. Sinemanın müzikler açısından pek bir sürprizi kalmayacak ama başladım dinlemeye. :P https://www.youtube.com/watch?v=OWecoOVE6oI
  17. Alın size gıda takviyesi. :P Baba' nın en iyi müziklerindendir bence.
  18. Avatar çok sevdiğim bir foto, ancak bence şunlar daha iyi olabilir. :) A: 9 İ: 7
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.