Jump to content

Sabah Sisi

Üyeler
  • İçerik sayısı

917
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Sabah Sisi kullanıcısının paylaşımları

1. Sabah Sisi

( 25 / 25 ) Major 5

Umarım sonuna kadar gidersiniz şimdiden elinize sağlık.
  2. Sabah Sisi

WP Çalışmam

Ellerine sağlık güzel olmuşlar ben en çok Laxus Dreyar' ı beğendim başka çalışmaların varsa onları da görmek isterim :)
  3. Rie Kagimiya yı ilk üçte beklerdim ancak yine de fena liste olmamış.
  4. Sabah Sisi

Hay evrivan!

Hoş geldin bu arada kullanıcı adın çok güzelmiş :D
  5. Sabah Sisi

Coiling Dragon (Light Novel)

Formda görünce inanamadım kendi diliyle başlayıpta devam edememiştim sayende devam edeceğim ellerine sağlık
  6. Sabah Sisi

Amatör çalışmalarım UPDATE 2(+2 resim)

Umarım devam edersin gelişeceğine inanıyorum birde internette çok güzel videolar var onlarla yaparsan Işın kolaylaşır :)
  7. Sabah Sisi

Karışık Çizimlerim :)

Kendini iyi geliştirmiş sin ancak bıraktın mı, bence bırakma.
  8. Sabah Sisi

Selaam arkadaşlar

Hoş geldin, iyi formlar :)
  9. Sabah Sisi

merhaba. yine ben

Tekrardan hoş geldiniz tavsiye olarak uzun soluklu Naruto ve One Piece' öneririm iyi formlar :)
  10. Ellerinize sağlık çok güzel olmuşlar Manga Girl'ü çok sevdim ayrıca gölgelerin çok iyi umarım devam edersin.
  11. Sabah Sisi

Mahouka Koukou no Rettousei FC

Şimdilık bunları buldum.
  12. Sabah Sisi

Mahouka Koukou no Rettousei FC

Lütfen beni de ekleyin.
  13. Sabah Sisi

Fan Art

Önemli değil ancak gözükmüyor derken pek anlamadım ama kanalın linkin yazıyım bir bak yardımcı olursam ne mutlu. https://www.youtube.com/channel/UCKkjDvIoqafx7TIi-A60fng
  14. Sabah Sisi

Fan Art

Göz çizme konusunda umarım yardımı dokunur
  15. Sabah Sisi

Karalamalarım :) ; güncellendi

Noragami çok güzel olmuş, umarım devam edersin bir de dedikleri gibi kalemi daha az bastırırsan daha iyi olacağına inanıyorum :)
  16. Sabah Sisi

karalamalar :)

Güzel olmuş eğer ara vermezsen çok daha iyi olur, başka çizimlerin varsa onları da görmek isterim :)
  17. Sabah Sisi

En çok hangi anime eşyasını istersiniz

Sasuke'nin Kusanagi'si
  18. Sabah Sisi

[Monkey D. Dragon] - One Piece

Bazı yerlerde Uranüs silahı olabileceğinden bahsedilir.
  19. Sabah Sisi

[Gol D. Roger] - One Piece

Eline sağlık, meyve yeyip yemediğini en çok merak ettiğim karakterdir.
  20. Sabah Sisi

[Portgas D. Ace] - One Piece

Onun ölümünün acısıyla -ne kadar güzel anlatılsa da- Beyaz Sakal öldüğünde bir şey hissetmemiştim.
  21. Sabah Sisi

Sakura Haruno-Naruto

Mağlesef tamamen katılıyorum :)
  22. Sabah Sisi

Yagami Raito(Light)-Death note

Kibrine yenik düşmese imkanları ve zekası sayesinde belkide planını gerçekleştirebilecek olan en sevdiğim anime karakterlerindendir.
  23. Sabah Sisi

En Zeki Anime Karakterleri

Madara İtachi Kakashi Shikimaru Kira L Lelouch Schneizel Light bence de L den daha zeki, fakat bu L'nin de bir deha olmadığı anlamına gelemez. Bence bu konu eğitimleriyle de alakalı.Anın da Japonya'da olduğunu buldu diyenler ne bekliyordunuz ki adam dehaların yetiştiği okuldan dehaların dehası olduğu için seçildi, hayatını dedektifliğe adadı, sadece dahilerin aldığı özel bir eğitim aldı.Bu mantıkla bir sokak serserisinin eğitimli bir boksçunun karşısında ne kadar şansı varsa ona sahipti Light. Light'ın kaynakları vardı da L'nin yok muydu, dünyanın en büyük teşkilatlarının toplandığı toplantıda tartışmasız dedektif oldu, tabi ki Ölüm Meleğiyle ikisi farklı şeyler ama sonuçta o da kaynak.
  24. Sabah Sisi

Anime'ye Nasıl Başladınız?

Küçükken pokemon izliyordum devamını da izlemek istedim sonra gerisi geldi, belli bir amaç içinde izlemiyorum sanırım.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.