Jump to content

Sabah Sisi

Üyeler
  • İçerik sayısı

917
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Sabah Sisi kullanıcısının paylaşımları

1. Remixi orijinalinden güzel olanlardan. (:
  2. Genelde nasıl dinliyorsun şunu yaa dense de... :P
  3. A: 7 İ: 8 http://tamakomarket.wikia.com/wiki/Anko_Kitashirakawa
  4. Sabah Sisi

Kapıştırmaca!!!! (İlk Mesajı Okuyunuz)

Aizen neyi uygun görürse o olur, o dövüşte. :P Zeka bakımından Aizen vs. Urahara
  5. Boa Hancock. onun için luffy senin için madara. :smile_artiz: Arşivdeki tek boa resmim, değerini bil. :P
  6. Sabah Sisi

Bu Animeyi İzledin mi?

Opening' i güzeldi. :) İzledim. Alttaki HxH izledi mi?
  7. Olay budur. :P Küçüklük hayallerimdendi. :/ Harbi hayalmiş.
  8. Beş Çember- Miyamoto Musashi eline bir katana alıp sallayası gelmiyor değil insanın. :P
  9. Aha bir oğlak daha. :P Gerci burçlara pek inanmam ya. Güzel günler görmen dileğiyle nice senelere, suikastçi abi. :)
  10. Sağ olasın abla. :) Tabi bunu gerçek yaşımla diyorum. :P
  11. İlk olmuşum, ne güzel. :P Çok teşekkür ettim. :)
  12. Bende memnum oldum da hiç sormadın ki. :P Niye üstünü çizdin ve ismim mi bitirdi ne oldu anlamadım. :smile_bilmem: Çok teşekkür ederim de memnun da olsaydım iyiydi. :smile_oleyo: Muhabbet mekanından beri ilk kez oy kotamı doldurdum, özlemişim. :P
  13. Teşekkür ederim. :) Eski muhabbet mekanından hatırlayan yoksa sen yazana kadar adımı bir tek sen biliyordun herhalde, var ol. :D Sağ ol, hep beraber. :) Pastadan haz etmesem de çok teşekkür ederim. :lol: Hep beraber abi. :) İster miyim ki bende bilmiyorum. Sağ ol, benden çok seninle olsun. :D Çok teşekkür ederim, hep beraber Red. :)
  14. Özlemişim vol 5732537253752 :P
  15. Sabah Sisi

En Sevdiğiniz 10 Havalı Anime Karakteri

Sırasız, zaten onda olmadı. Emini unuttuğum karakterde çoktur. Byakuya -BleachUrahara- BleachAizen -BleachGold Roger- One PieceMonkey Dragon -One PieceHiruzen -Narutoİtachi /Madara /Hagoromo /Tobirama/ Minato /Kakashi -NarutoGing/ Hisoka /Killua /Zeno /Silva -HxHLelouch -Code GeassGuts -Berserk
  16. Sabah Sisi

Anime Video, Caps ve Memes Paylaşım Bölümü

Son dönemlerde facebookdan topladığım bir kaç tane. Sayfaları resimlere tıklayarak gidilecek şekilde ekliyorum umarım reklama girmez. Bu caps değil ama tebessüm ettim, üstteki attığımda aynı sayfadandı. Narutolar'ın hepsi aynı yerden.
  17. Sabah Sisi

Bu Yıl Sabırsızlıkla Beklenen Animeler

Bleach zaten formca kıymetliiimiissss, beklenenimisss.https://lh6.googleusercontent.com/proxy/WhT3VqHy0G_MXOU1YmkBCO_58yuQpu-83p3wgjiEowK9YfSzwVRJ_mFp64soDQy7gz7Sy5Qn2AR6PWi8dsfVgkYUgY0KazWlevcDGadlP4jMlYAeecz3BuXdWJrUjORP1WQ=w355-h414-nc
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.