Jump to content

Sabah Sisi

Üyeler
  • İçerik sayısı

917
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Sabah Sisi reacted to Heimatlos in Fairy Tail 2. Sezonda Erza ile Natsu arasındaki o mahlum banyo sahnesini değişitirip   
    olsun ben orijinalini izlemek istiyorum niye kırpıyorlar kırpmasınlar geç saatde yayınlasınlar :D 
  2. Beğen
    Sabah Sisi reacted to LeornKayn in Fairy Tail 2. Sezonda Erza ile Natsu arasındaki o mahlum banyo sahnesini değişitirip   
    Bu olaydan sonra googlede One piece Fairy tail Bleach Naruto manga anime arasındaki farkları arattımda galiba mangayı okumak en iyisi...Özellikle o Op mangası çok iyi abi salakça animesini neden izliyorsunuzu op manga anime farkları dedikten sonra çıkan resimlerden anladım çok daha havalı olan sahneleri öldürmüşler

3. Beğen
    Sabah Sisi reacted to LeornKayn in okulun 2. günü sorun çıkarmak tam bana göre :P   
    O son Link içmeyecektin.
  4. Beğen
    Sabah Sisi reacted to Leffwn in Tüh kaçırmışım, nice senelere. :D   
    Sağlık olsun. :D Teşekkür ederim. :D
  5. Beğen
    Sabah Sisi reacted to Zababababab in Bu sefer olacak gibi ama umarım yamulmam.   
    Ghost in the shell izlemeye baslayalim o zaman ne diyim..
  6. Beğen
  7. Beğen
    Sabah Sisi reacted to Heimatlos in Pi = 3.14159 26535 89793 23846 26433 83279 50288 41971 69399 37510 58209 74944 59230   
    bana 3.14159 yetiyor o da işlem yaparken :D 
  8. Beğen
    Sabah Sisi reacted to Toprakezgi in Beşiktaş evine öyle bir dönüyor ki... Allah'ım hadi hepiniz Beşiktaş!a gelin ço   
    Ay yok be stadından değil. Yıllardır çoğu tezahüratlarını biliyorum zaten. Küçükken bi tane seçmişim kalmış öyle. İçimde bir  kartal besliyorum sanırım. açskdhbaljsd
  9. Beğen
    Sabah Sisi reacted to Mileydi in Benim için anime tarihindeki en iyi yumruktur.k.bakma Saitama-sensei sen daha iyisini   
    Ama bunları neden es geçiyorsun özelikle HXH 

10. Beğen
    Sabah Sisi reacted to Witch in Nice senelere wiç-san. :) Kendimden bir şey bırakamadım, kusura bakma. :P   
    Aahhasha teşekkür ederiim, bir dahakine bir dahakine :'D Çok çok teşekkür ederim
  11. Beğen
    Sabah Sisi reacted to Red-King in İmzayı kast ettim, güzel gifti bence. :D   
    Duruyor hala yaparım :D şimdi. *-*
  12. Beğen
    Sabah Sisi reacted to Leffwn in Sabahtan beri bu ne sis arkadaş.   
    Hhehe yok yahu. Burada sabahtan beri sis var onun için bir sitemdi. :D 
  13. Beğen
    Sabah Sisi reacted to Cold Dewil in Bleach 664 diyorum...Başka birşey demiyorum (**o**)   
    Birde animesi çıksa :D
  14. Beğen
    Sabah Sisi reacted to SUNA in Doğrudan tanışmıyoruz abla ama, nice senelere. :)   
    Çok teşekkür ederim tatlım..Anime sever olmak yeter tanışmaya...Çok öptüm ablam kendine iyi bak..
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.