Jump to content

Sabah Sisi

Üyeler
  • İçerik sayısı

917
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Sabah Sisi reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, yeminle bu yazı kadar hiçbirşeye sinir olmuyorum " The file must be smaller than 0MB.   
    yeminle bu yazı kadar hiçbirşeye sinir olmuyorum " The file must be smaller than 0MB. " 
  2. Beğen
    Sabah Sisi reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, Ne güzel bir staj bitişi ve vedalaşma yaşadım, baya mutlu oldum.   
    Ne güzel bir staj bitişi ve vedalaşma yaşadım, baya mutlu oldum. 
  3. Beğen
    Sabah Sisi reacted to jans09 for bir durum güncellemesi, Yaz sıcaklarının bitmesine çok az kaldı...!!! OLEEEEEEEEEYYYYYYYYYYYYYY!   
    Yaz sıcaklarının bitmesine çok az kaldı...!!! OLEEEEEEEEEYYYYYYYYYYYYYY!
  4. Beğen
    Sabah Sisi reacted to konoha for bir durum güncellemesi, Mektup arkadaşı arıyorum... İlgilenen varsa lütfen mesaj atsın :)   
    Mektup arkadaşı arıyorum... İlgilenen varsa lütfen mesaj atsın :)
  5. Beğen
    Sabah Sisi reacted to Red-King for bir durum güncellemesi, One Piece pazar günlerinin krallara layık kahvaltısı gibi bir şey oldu artık. Ertesi   
    One Piece pazar günlerinin krallara layık kahvaltısı gibi bir şey oldu artık. Ertesi gün zaten işkencevi bir gün, değişik bir hayat.
  6. Beğen
    Sabah Sisi reacted to Red-King for bir durum güncellemesi, İpana ile sağlıklı gülüşler.   
    İpana ile sağlıklı gülüşler.

7. Beğen
    Sabah Sisi reacted to Rofh for bir durum güncellemesi, Şu şarkının güzelliğine bakarmısınız :D harikaa   
    Şu şarkının güzelliğine bakarmısınız :D harikaa 
  8. Beğen
    Sabah Sisi reacted to Mileydi for bir durum güncellemesi, Ao no Exorcist 2017 yeni sezon geliyor...   
    Ao no Exorcist 2017 yeni sezon geliyor...
  9. Beğen
    Sabah Sisi reacted to Sinsine for bir durum güncellemesi, Daha ne kadar gidenlerin arkasından yas tutacağız? Ne zaman bitecek bu terör, bu şidd   
    Daha ne kadar gidenlerin arkasından yas tutacağız? Ne zaman bitecek bu terör, bu şiddet, bu gözü dönmüşlük? Yazık, boş yere dökülen kanlar doyurmadı mı hala gözlerini? İçimiz yine acıyla dolu...
  10. Beğen
    Sabah Sisi reacted to Nones for bir durum güncellemesi, 2016 ocak yılı itibariyle her ay bir patlama oluyor ve alınan tek önlem yayın yasağı   
    2016 ocak yılı itibariyle her ay bir patlama oluyor ve alınan tek önlem yayın yasağı ve kınama öyle mi? Tanrı topunuzun belasını versin artık. 
  11. Beğen
    Sabah Sisi reacted to Lizardon for bir durum güncellemesi, Kazanmak istemediği halde başarılı olan insanlar. Tek amaçlarının başarı olmadığını b   
    Kazanmak istemediği halde başarılı olan insanlar. Tek amaçlarının başarı olmadığını bilen insanlardır.
  12. Beğen
    Sabah Sisi reacted to yiting for bir durum güncellemesi, " Bu dünyada yalnızlıktan yana olan insanlar vardır. Lakin yalnızlığa katlanabilen yo   
    " Bu dünyada yalnızlıktan yana olan insanlar vardır. Lakin yalnızlığa katlanabilen yoktur... "

13. Beğen
    Sabah Sisi reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, Spidey 10 numara olmuş. :D Civil War cidden iyi olacak. :D   
    Spidey 10 numara olmuş. :D Civil War cidden iyi olacak. :D 

14. Beğen
    Sabah Sisi reacted to Rofh for bir durum güncellemesi, Son 10 yılın en iyi Rock albümü.   
    Son 10 yılın en iyi Rock albümü.
  15. Beğen
    Sabah Sisi reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, Sonunda beklediğim fragman. Şunu da atayım:   
    Sonunda beklediğim fragman. 
    Şunu da atayım:

16. Beğen
    Sabah Sisi reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Benim için anime tarihindeki en iyi yumruktur.k.bakma Saitama-sensei sen daha iyisini   
    Benim için anime tarihindeki en iyi yumruktur.k.bakma Saitama-sensei sen daha iyisini atana kadar en iyisi ve en anlamlısı bu.. 

17. Beğen
    Sabah Sisi reacted to HolySpirit for bir durum güncellemesi, Doğum günüymüşşş :( puff burda olsa keşke   
    Doğum günüymüşşş :( puff burda olsa keşke 
  18. Beğen
    Sabah Sisi reacted to baranovvic for bir durum güncellemesi, Tüyler diken diken Marvel's Captain America: Civil War - Trailer 2 https://youtu.be/d   
    Tüyler diken diken Marvel's Captain America: Civil War - Trailer 2 https://youtu.be/dKrVegVI0Us
  19. Beğen
    Sabah Sisi reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, Allahu Akbar!!!!!!! Spidey sonunda göründü ya lan!!!!! Sup vs Bat halt yesin! OYŞŞŞŞŞ   
    Allahu Akbar!!!!!!! 
    Spidey sonunda göründü ya lan!!!!! Sup vs Bat halt yesin! OYŞŞŞŞŞ
  20. Beğen
    Sabah Sisi reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Derinden vurdun beni :   
    Derinden vurdun beni :

21. Beğen
    Sabah Sisi reacted to baranovvic for bir durum güncellemesi, 63 günde 40 bölüm anime çevirisi..   
    63 günde 40 bölüm anime çevirisi..
  22. Beğen
    Sabah Sisi got a reaction from Red-King for bir durum güncellemesi, İmzayı kast ettim, güzel gifti bence. :D   
    İmzayı kast ettim, güzel gifti bence. :D
  23. Beğen
    Sabah Sisi reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, 1.27'de başlayıp 1:36'ya kadar süren itachi'nin belirişinin kayboluşu efsane olmuş şa   
    1.27'de başlayıp 1:36'ya kadar süren itachi'nin belirişinin kayboluşu efsane olmuş şarkıda ayrı bir sayko zaten kim editleyip yaptıysa eline sağlık 
    https://www.youtube.com/watch?v=tmtOxvPsFt0
  24. Beğen
    Sabah Sisi reacted to Kikuchi for bir durum güncellemesi, GodFather OST süper ya :(   
    GodFather OST süper ya :( 
  25. Beğen
    Sabah Sisi reacted to Cold Dewil for bir durum güncellemesi, Bleach 664 diyorum...Başka birşey demiyorum (**o**)   
    Bleach 664 diyorum...Başka birşey demiyorum  (**o**)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.