Jump to content

animetr

Üyeler
  • İçerik sayısı

9
  • Son ziyareti

animetr kullanıcısının paylaşımları

1. animetr

Anime İstek ve Önerileri

herkeze selam ben tahminen 2yil kadar once anime seyretmeyi biraktim. ve tekrardan seyretmek istiyorum. bu 2 yil icinde cikan ve onerebileceginiz animeler varmi? mecha olmasin ve agir isleyen animelerdende olmasin biraz gulmek ve birazda aksiyon istiyorum. cokmu sey istiyorum:)
  2. animetr

Fate/stay night 2014 Ana Karakter Tanıtımları

fragmana bakınca sanki eski fate/stay night ın hd si gibi geldi yanılıyormuyum yani eski animenin devamımı yoksa tekrardan baştan başlamasımı ? onu anlamadım
  3. animetr

Sistem Güncellemesi!!!

helmorina,hüseyinekrem ve lunux adlı arkadaşlarımızın dediği güncellemeler tamda benim düşündüğüm güncellemeler. bayagıdır bu işlevlerin türkanime tv de olmaması bana büyük bir eksiklik olarak geliyordu inş bu önerileri dikkate alırsınız. Evet bende merak ediyorum şöyyle bir kısa açıklama yapsanız. birde tahmini bitiş süresi verebilirmisiniz acep. birde türlere göre filtrelemede sadece bir tür değilde 3 - 4 tür secsek nasıl olur mesela fantastik \ doga üstü \ komedi bunları secince içinde bunlar olan animeler gelsin böylece istediğimiz animelere ulasmamız daha kolay olur not: güncelleme sonrası eski izlediklerimiz veya devam ettiğim seriler silinecekmi acaba ?
  4. animetr

Sistem Güncellemesi!!!

güncellemeyi bekliyoruz büüüüüyyyyyyüüüükkkk bir merakla
  5. animetr

Sistem Güncellemesi!!!

her bölüm altındaki mesajlar teşekkür yazılarıyla dolu bunu yerine bölüm altlarında teşekkür butonu olsa ve mesajlara sadece bölüm hakkında görüş yazılsa çok güzel olur. 2. önerim ise izlediğimiz bölümleri otomatikman izlediğim bölümüne aktarılması eger o animeyi bitirdiysem biten lere eklenmesi böylece "hangi animenin kacıncı bölümünde kaldıydım" gibi sorunlar ortadan kalkar
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.