Jump to content

kucuk_bir_kiz_cocugu_2

Üyeler
  • İçerik sayısı

24
  • Son ziyareti

kucuk_bir_kiz_cocugu_2 kullanıcısının paylaşımları

1. Senin imza cok orijinalmis yaaaa soylemeden edemedim 10 uzerinden 20 Avatar 8
  2. tuşlara vuruşların çok güzel :) parmaklarına sağlık :)
  3. death note defteri türkiyede de satılıyor. ben meşhur bir siteden getirttim :) iş arkadaşlarıma acayip acayip ölümler yazdım :) haa tabi ölüm tarihlerini imkansız vakitler olarak yazdım. 31 şubat, çıkmaz ayın son çarşambası, kıyamet günü vb. aman haa gerçek tarihler veririm sonra gerçekten ölür, vicdanım el vermez :) eğlenceli yaa :) bu capsi de hazırladım aha :) alttaki kız benim :)
  4. anaaa inşallah beni yakalamazlar :) iş arkadaşlarımı yazdıydım ben de :)
  5. kucuk_bir_kiz_cocugu_2

İlk İzlediğiniz Anime?

iş arkadaşım bayaa bi ısrar etti. her gün kafamın etini yedi "death not'u izle" diye. "iyi be tamam" dedim :) izledim. o günden beri shameless izlemeyi bırakıp animelere sardım.
  6. kucuk_bir_kiz_cocugu_2

merhaba. yine ben

Tesekkurler
  7. kucuk_bir_kiz_cocugu_2

merhaba. yine ben

Hmm istanbul anadolu. Olabilir aslinda :-) Sagolun sayın mizuki
  8. kucuk_bir_kiz_cocugu_2

Herkeze Merhaba Millet!

Burdan bakiyorum da hos gelmis gibisin
  9. kucuk_bir_kiz_cocugu_2

merhaba. yine ben

Sagolun gencler Witch hangi sehirdesin? Bu sene zorunlu hizmetim bitiyor. Guzel yerse tayinimi oraya aldirayim senin de anime izleyen hocan olsun . Calistigim okulda dort hoca anime izliyoruz metal muzik dinliyoruz yaa ya da sen bizim okula gel
  10. kucuk_bir_kiz_cocugu_2

merhaba. yine ben

sağolun efendm :)
  11. kucuk_bir_kiz_cocugu_2

merhaba. yine ben

diyorum ya profilim erkek profili gibi :) ama naapiim ya :) hayranı olduğum karakterlerin resimlerini koymak istedim yani :)
  12. kucuk_bir_kiz_cocugu_2

merhaba. yine ben

ben erkek değilim :)
  13. kucuk_bir_kiz_cocugu_2

merhaba. yine ben

dalga mı? bunu nerden çıkardınız anlamadım.
  14. kucuk_bir_kiz_cocugu_2

merhaba. yine ben

teşekkürler bacı :lol: :lol: imzan pek şirinmiş. benim profil biraz erkek gibi oldu ellaaam ki :D :D
  15. yazılıları okumaya üşeniyorum şu an. haftaya bir sürü performans ödev okuyacağım. allah bana yardımcı ola. aksine anime ya da dizi izlemeye, hobi ürünleri yapmaya üşenmiyorum. hayatım üşendiğim ve üşenmediğim bu şeylerden ibaret şu an :)
  16. kucuk_bir_kiz_cocugu_2

merhaba. yine ben

sağolun hepinz. önerilerinizi dikkate alacağım :)
  17. kucuk_bir_kiz_cocugu_2

merhaba. yine ben

hoşbulduk efenim :)
  18. kucuk_bir_kiz_cocugu_2

merhaba. yine ben

hoş bulduk doktor :)
  19. merhaba arkadaşlar. ilk hesabımın üzerinden bir gün bile geçmeden ip ban yemiş. yeni hesap alayım dedim, çıkış bile yapamadım ki, çıkışa da izin vermiyor bu ip ban. gizli moddan falan girdim yeniden üye oldum artık ve banlanma sebebimi öğrendim. meğer ip sorunu varmış, bir moderatörümüz duyuruya böyle yazmış. tesadüfen bana denk geldi o hata. neyse :) ben aslı. coğrafya öğretmeniyim. arkadaş sayesinde bir aydır anime hastalığı çekiyorum :) anime tavsiyelerinizi bekliyorum
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.