Jump to content

Gamze Güler

Üyeler
  • İçerik sayısı

6
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

632 profil görütülenme

Gamze Güler üyemizin başarıları

1. Eger admin olmasa bende oyumu ona verirdim :D
  2. Woaa finalistler hemen hemen bekledigim isimler :3 Hakeden kazansin diyorum :D
  3. Türkanime Art Çizim grubu adminleri bütçe ayarlayıp ödülleri belirledi. Fan grup olduğumuz için gerekli yerden izinleri aldık ^^ Hediyeler konusunda nasıl bir açıklama isteniyor pek anlamadım ^^ Ayrıntılı açıklama da isteyen olursa gruba girip adminler ile konuşabilirler. Kurallar 6 kişi tarafından belirlendi çok tartışmaya açık bir konu olduğunu düşünmüyorum ^^ etkinlik linkini direkt yada etkinlik sayfasına girip paylaş butonu ile kendi zaman tünelinizde paylaşacaksınız twitter ile alası yok zaten :D bu kuralın var olma sebebiyse daha fazla kişiye ulaşmak ^^ Yarışmaya eli kalem tutan, çizim seven herkes katılabilir. Sanırım bütün sorulara yanıt vermiş oldum bu yorumumla^^ Yarışmaya Katılan arkadaşlara tekrardan başarılar dilerim ^^ Kolay gelsin minna-san
  4. Gamze Güler

Türkanime Art Grubumuz.

Resimleri gelişigüzel bir siteden alıp instagramda paylaşmıyoruz minna :) Paylaşmamızı isteyen çizerler #animearttr hastagine çizimlerini gönderiyor Done by @çizerismi şeklinde çizimleri çizenlerin adıyla hesapda paylaşıyoruz. Çoğunluk yabancı ama Türk çizerlerimizinde çizimleri var tabii
  5. Çizim grubu olduğumuz için teknik size kalmış :) yani farketmez ^^
  6. Eski resimlerden paylasabilirsini
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.