Jump to content

spazmikhareket

Üyeler
  • İçerik sayısı

17
  • Son ziyareti

spazmikhareket kullanıcısının paylaşımları

1. spazmikhareket

Ulquiorra'nin geçmişi Türkçe Altyazı

en beter, en animede izlemeyi duyduğumuz olaylar da manganın anime'den sonra devam eden kısımlarında oldu. mangasını okurken kaç defa ah keşke animesi devam etseydi keşke diye sayıkladığımı hatırlamıyorum :(
  2. spazmikhareket

Hangi Üniversite?

Ege Üniversitesi Biyoloji bölümündeyim. Üniversite olarak isteyerek gelmiştim ama şimdiki kafam olsa burayı yazmam. Birazcık usandırıyor adamı her yönüyle. Bölüm olarak da, üniversite olarak da...
  3. spazmikhareket

Aşık Olunan Anime Karakterleri

Akame ga Kill - Akame Ao no exorcist - Shura Shingeki no kyojin - Mikasa Tokyo Ghoul - Touka Another - Misaki Mei Sakurasou no pet na kanojo - Mashiro Shiina Kamiigusa-senpai'mi nasıl unutmuşum yahu aklım almıyor. en önemlisi o ^_^
  4. Sakurasou no pet na kanojo. Açık ve net. Birazcık Another'ı da ekleyebilirim.
  5. spazmikhareket

En Beğendiğiniz Anime Finalleri

Ben School Days'in finalini nedense beğenmiştim. Beklenildiği gibi bitmediği ve gerilimli, şaşırtıcı bir final yaptığı için sevmiştim. Çok ilginçti. Onun dışında Angel Beats'in o ağlatan finalini ve FMA Brotherhood'un o heyecanlı finalini de ekleyebilirim ^_^
  6. odalarda cookie'sizim.

7. ama Hestia'yı gerçekten güzel yapmışlar. kawaii karakter. animesi zaten çok güzel olmuş, bunun yanında bir de takındığı o kıskançlık yüz ifadesi bile izlemek için bir sebep :)
  8. spazmikhareket

Hay evrivan!

Hoş buldum hacım arigato ^.^
  9. spazmikhareket

Hay evrivan!

Hoş buldum teşekkürler ^.^
  10. spazmikhareket

En Son Bitirdiğiniz Anime?

En son Kokoro Connect'i bitirdim ama ondan da öncesinde Higurashi No Naku Koro Ni serisini bitirmiştim, o süperdi mesela daha çok etkilemişti beni...
  11. spazmikhareket

Hay evrivan!

Hoş buldum Pelin ^.^
  12. spazmikhareket

Hay evrivan!

Sağ olun çok hoş buldum, birlikte keyifli forumlar olsun ^.^ Kuralları okudum dikkat edeceğim. Teşekkür ediyorum uyarın için ^.^
  13. spazmikhareket

Hay evrivan!

Hoş buldum arkadaşlar çok teşekkür ediyorum ^.^ Merhaba Melike memnun oldum ^.^
  14. spazmikhareket

Hay evrivan!

Hoş buldum arkadaşlar sağ olun ^.^
  15. spazmikhareket

Hay evrivan!

Hoş bulduk arkadaşlar sağ olun. nickim her mecrada kullandığım bir nick vazgeçmiyorum nedense ^.^
  16. spazmikhareket

Hay evrivan!

Çizim konularından anlamam lakin her türlü anime önerisine açığım seve seve de yardımcı olurum sıkıntı değil ^.^
  17. Merhabalar! Ben Emir, animeleri seven biri olmama rağmen buraya yeni üye oldum. 22 yaşında, İzmir'de Ege Üniversitesi biyolojide yaşam mücadelesi veriyorum. Bir yandan fotoğrafçılıkla ilgileniyorum falan. Her konuda yardım elim açıktır, esenlikle kalınız! ^.^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.