Jump to content

Dj-Morphosis

Stajyer
  • İçerik sayısı

1702
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

15

Dj-Morphosis kullanıcısının paylaşımları

1. Robber x Lover 2. ve 3.bölüm eklendi. Disciple's Persuasion Plot 9.bölüm eklendi. Bitter Lemon 5.bölüm eklendi. Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen 236. bölüm eklendi. Elqueeness 26.bölüm eklendi. Reincarnation of the Suicidal Battle God 11.bölüm eklendi. Payback 15. bölüm eklendi! herkese iyi okumalar
  2. Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen 235. bölüm eklendi. Lip and Sword 4. bölüm eklendi. Reincarnation of the Suicidal Battle God 10.bölüm eklendi. Disciple's Persuasion Plot 8.bölüm eklendi. Elqueeness 25.bölüm eklendi. Beauty Game 36. Bölüm eklenmiştir.
  3. Dj-Morphosis

Ecchi FC [+18]

küllerinden doğacak burası...
  4. Herkese iyi geceler diliyorum! Yeni serimiz Robber x Lover'ı sizlerle paylaşmak istiyorum. seriyi okumak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Adı: Robber x Lover Diğer Adları:Snail Pond Robber, 우렁강도, Pond Snail Robber Mangaka(lar):Pengki Artist(s):Pengki Yayınlanma Tarihi:2020 Kategoriler:Romantizm, Shoujo Ai, Webtoon Özet:Verdiği aradan sonra hala üniversiteye alışmaya çalışan Ji Ho, dikkatsizliği yüzünden son yurt başvuru tarihini kaçırır. Şans eseri sınıfındaki bir sunbae, yakınlarda ucuz bir ev tutmasına yardım eder. Yeni evindeki ilk gününde bir soyguncu tarafından saldırıya uğrar. Bir şekilde kaçmayı başaran Ji Ho, eve geri döndüğünde eski not defterlerine yazdığı yarım kalan hikayeyi okuyarak ağlayan soyguncuyu bulur. Hikayeye aşık olan soyguncu Ji Ho’nun daha fazla yazmaya konsantre olması için ev arkadaşı olmayı teklif eder. Herkese iyi okumalar
  5. ecchi fc geri açılmış :D jkaskdjaskd harika harika @Hokage_Minato 

6. Herkese iyi akşamlar! Yeni serimiz olan Lost in the Cloud'u sizlerle paylaşmak istiyorum. Seriyi okumak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Seri Adı: Lost in the Cloud Diğer Adları:클라우드 Mangaka(lar):Kim Pas Yayınlanma Tarihi:2021 Kategoriler:Okul Hayatı, Shounen Ai, Hayattan Bir Parça, Webtoon Özet: Hobisi karşılıksız aşkı Chanil'in fotoğraflarını çekmek olan Haneul, sınıf başkanları Hyunwoon tarafından yakalanır. Haneul saf bir şekilde örnek bir öğrenci olan Hyunwoon'un sırrını sağlayacağını düşünür... Ama bir sebepten dolayı Hyunwoon bir oyun peşinde gibi görünüyordur...? Herkese iyi okumalar
  7. Herkese iyi geceler! Sizlerle yeni serimiz olan In the Bleak Midwinter serisini paylaşmak istiyorum. Seriyi okumak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Seri Adı: In the Bleak Midwinter Yazar: Kat Çizer: Ali Yayınlanma Tarihi: 2020 Kategoriler: Drama, Gizem, Bilim-Kurgu, Hayattan Bir Parça, Trajedi, Webtoon Özet: Ölmüş kız kardeşi ve 25 yılı gösteren ruh eşi sayacıyla Anya, sorunlarından kriyojenik uykuya dalarak uzaklaşmaya karar verir. Ancak ne yazık ki onlarla dolu bir kıyamete açar gözlerini. Şimdi ise katillerle dolu, yakılıp yıkılmış bir şehirde kapana kısılmış Anya'nın neyi takip edeceğine karar vermesi gerekiyor: kalbi ya da beyni. İyi okumalar
  8. Herkese Merhaba! Yeni serimiz Kanojo Mo Kanojo'yu sizlerle paylaşmak istiyorum. Seriyi okumak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Seri adı: Kanojo Mo Kanojo Diğer Adları:Girlfriend And Girlfriend, Her, And Also Her, She Is Also My Girlfriend, Two-Timing Fair And Square, カノジョも彼女 Mangaka(lar):Hiroyuki Yayınlanma Tarihi:2020 Kategoriler:Komedi, Romantizm, Hayattan Bir Parça Özet:Aho Girl ve Mangaka-san to Assistant-san to'nun yapımcısından bir hikaye. Liseli çocuk Naoya, sevimli ve arkadaş canlısı bir kız olan Minase'den bir itiraf alır. Ancak Naoya'nın halihazırda bir kız arkadaşı vardır, Saki... Fakat Minase bırakılmayacak kadar iyi bir av. Minase ve Nagoya'nın görevi gayet açık: Saki'yi ikisiyle birlikte olmak için ikna etmek. Peki Saki pes edecek mi? Herkese iyi okumalar
  9. Dj-Morphosis

SOUSEI NO ONMYOUJI

Sousei no Onmyouji 42. bölüm eklendi.
  10. :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. xpector

xpector

İş güç ya ne olsun çok yaptığım ekstra bir şey yok ? aynen senle konusmayali bayağı olmuştur ama.

3. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

Özledim valla oldu tabii çok uzun zaman oldu

4. xpector

xpector

Çok takılmıyorum ne forumda ne sunucuda valla ya :(

11. The Last Golden Child 2.bölüm eklendi. Elqueeness 18. - 19. ve 20.bölüm eklendi. Sousei no Onmyouji 42. bölüm eklendi. Reincarnation of the Suicidal Battle God 7.bölüm eklendi. Secretly Greatly 18.bölüm eklendi. Itsuwaribito Utsuho 74. bölüm eklendi. Herkese iyi okumalar.
  12. Yeni serimiz Bitter Lemon'ı sizlerle paylaşmak istiyorum. Seriyi okumak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Seri Adı: Bitter Lemon Diğer Adları:비터 레몬 Mangaka(lar):John Saeng Artist(s):Pakdong Yayınlanma Tarihi:2021 Kategoriler:Komedi, Okul Hayatı, Shounen Ai, Yaoi, Webtoon Özet:"Niye sürekli etrafımda geziniyor bu herif? Hem de birden beraber okulun önündeki lüks stüdyo daireye taşınmayı teklif etti...?!" İlk aşk ve mükemmel bir adamdan gelen hoş bir birlikte yaşama teklifi...! Birbirlerine karşı koyabilecekler mi? "Eun Jae Rim, beni hayata döndürür müsün lütfen?"** http://www.mangahanta.com/manga/bitter-lemon Herkese iyi okumalar
  13. Günaydınlar Beauty Game 35. Bölüm eklenmiştir Elqueeness 17.bölüm eklendi. Disciple's Persuasion Plot 3. ve 4.bölümü eklendi. Girl Under Trial 6.bölüm eklendi. Herkese iyi okumalar.
  14. forum çok durgun çok, eskileri özledim. Nerde xpector, asci kimse yok... Minato...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

@Golge_Kaze fc konularında düzenlenen etkinlikleri, yeni gelenlerin açtığı konularda muhabbet çevirmeyi özledim valla 

3. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Gerçekten öyle, keyifli zamanlardı TT

4. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Forum aktif de olsa muhtemelen eskiler hep daha güzel kalacak:sigh-crazy-rabbit-emoticon:

15. Yeni serimiz Chillin Different World Life Of The EX-Brave Candidate Was Cheat From Lv2'yu sizlerle paylaşmak istiyorum. seriyi okumak için sitemizi ziyaret edin. Seri Adı: Chillin Different World Life Of The EX-Brave Candidate Was Cheat From Lv2 Mangaka(lar):Miya Kinojo Artist(s):Akine Itomachi Yayınlanma Tarihi:2019 Kategoriler:Aksiyon, Macera, Komedi, Drama, Romantizm, Shounen, Hayattan Bir Parça, Fantastik Özet: Kahraman adayı olarak büyü krallığı Cryroad'a çağırılan Banaza, normal bir vatandaşın yeteneklerine sahip olması nedeniyle diskalifiye edilmiş bir kahraman olarak muamele gördü. Büyü krallığının hatası nedeniyle orijinal dünyasına geri dönmesi gereken kişi, orijinal dünyasına geri dönemez hale geldi ve kaçınılmaz olarak bu dünyada yaşamak zorunda kaldı. Bu tür bir insan, 2. Seviye olduğu anda, tüm becerileri ve büyüleri edindi ve tüm yetenek puanları sınırı aşarak süper bir hileye dönüştü. Yine de, işleri kendi hızında, rahat bir gülümsemeyle birlikte yapıyor. http://www.mangahanta.com/manga/chillin-different-world-life-of-the-exbrave-candidate-was-cheat-from-lv2 Herkese iyi okumalar
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.