Jump to content

Dj-Morphosis

Stajyer
  • İçerik sayısı

1702
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

15

Dj-Morphosis kullanıcısının paylaşımları

1. İki yüzlü, kinci , pislik , çıkarcı insanlardan nefret ediyorum.

2. :D doğrudur Adı sanırım Muzaffer'di. O.O :D düzelteyim onu aklımdan çıkmış tamamen. Teşekkür ederim.
  3. Web sitesi için düşün bir manga çeviri sitesi için Yeni bir manga grubu kurdum ve logo eksik o.o
  4. Teşekkür ederim. Eklediğim türk cosplayerlar benden dahada bilgili :D artık bizde öğrenicez
  5. Ö.M. den yazıyorum ^^
  6. >-> şarkı çevirisi yapabilecek olan var mı ? ayrıca logotasarmı yapabilen

7. Çok faydalı olacak Takip Etmeniz Gereken Youtube Kanalları listesi güncellendi. Cosplay Makyajları Konusunda Yardımcı Olabilecek Youtube Kanalları listesi eklendi.
  8. Ya bende bişiler yaparımda benden daha iyi yapan biri vardır :3
  9. Bir proje planlamaktayım ve logoda lazım haliyle bu konuda yardımcı olabilecekler var mı ?
  10. Günaydınlarrrr >>> yeni projeler seziyorum o.o

11. Çok faydalı olacak Takip Etmeniz Gereken Youtube Kanalları Kısmı eklendi ! Harika tutorial barından kanallar var bildiğiniz varsa yazın ekleyelim
  12. Tatsuhisa Suzuki Adamım ya :D Ban karakterini ayrı bir seviyordum ki :3 sesi zaten harika
  13. Sanırım ölüyorum... İçimdeki bu eksiklik huzursuzlukta neyin nesi ...

14. Eva'ya nasıl şekil verilir ? İle ilgili video ilk iletiye eklenmiştir. Cosplayer sayfası eklenmiştir..
  15. Dj-Morphosis

En Sevdiğiniz; Romantik/Shoujo Manga

ao haru ride
  16. Dj-Morphosis

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Fullmetal Alchemist brotherhood
  17. Dj-Morphosis

tanışmak :D

Hoşgeldin <-< Nesquik dedinizde bugün akşam iftardan sonra iyi gider alayım marketten
  18. Sanırım yöneticilikten ayrıldığıma göre herhangi yük kalmadı üstümde. Bir süre manga editlemeyede ara vermiş olurum. Sonrasında tekrar bir grup kurabilirim belki...

19. Günaydın T-T diyelim mi _ Diyelim.

20. Şarkı çevirisinde bana yardımcı olabilecek olan var mı ?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

İngilizceden türkçeye var *-* bir kaç güzel şarkı mesela bu

3. asci

asci

hm. ingilizcedense pek yapamam kusura bakma

4. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

sorun değil :D

21. Evet :) G.F.A 'da görüşmüştük Japonyada yapılıcak olan Cosplay yarışmasında türkiye'yi temsil edicek. Onuda eklerim şimdi.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.