Jump to content

Dj-Morphosis

Stajyer
  • İçerik sayısı

1702
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

15

Durum yanıtları bölümüne Dj-Morphosis kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Çok kıymetli forum yetkililerimiz, forumu eski tasarımına döndürmek için anket yapmak yada imza toplamak gerekir mi :D @3n4bL3 @Barış D. Baryshx @Toprakezgi @Amygirl @Mileydi @Hokage_Minato

1. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

@Beytize eski rahat sade arayüz olursa belki yine canlanır forum :(

2. (See 2 other replies to this status update)

2. Çok kıymetli forum yetkililerimiz, forumu eski tasarımına döndürmek için anket yapmak yada imza toplamak gerekir mi :D @3n4bL3 @Barış D. Baryshx @Toprakezgi @Amygirl @Mileydi @Hokage_Minato

3. forumun eski tasarımını özlüyorum hala

1. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

@Beytize evet ya, buraya özgü olması ve alıştığımız basit anlaşılır arayüzü yetiyordu bize. özleyeceğiz, eski forum kalbimizde ve zihnimizde yaşamaya devam edecek :')

2. (See 1 other reply to this status update)

4. Nasılsınıııız, hala aktif olarak forumda takılan var mı?

1. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

@Pseudohomophylusiyiyim efendim iyiyim, sen de iyi ol. İyi olmadığında senin için yapabileceğim bir şey olursa da yazıver :cheer2-onion-head-emoticon:

2. (See 3 other replies to this status update)

5. Attack on titan'ın mangasını bitirdiğimden olaylara hakimim ama animesini izlemek inanılmaz haz veriyor gerçekten birden fazla sezon çıkarmasına rağmen kalitesini bozmayan nadir serilerden

1. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

Artık sonuç kısmındayız, bu nedenle çok görmemek lazım. Son çıkan bölümden sonra biraz daha heyecan artacak :> @Pseudohomophylus

2. (See 4 other replies to this status update)

6. Herkeseee iyi akşamlar diliyorum :> umarım iyisinizdir

7. :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

1. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

iyi valla instagramdan değil de buradan yazayım dedim bir özledim konuşmayı :D sende ne var yok? neler yapıyorsun?

8.  Ne tuhaf bir hafta bu böyle.. Her sabah başım ağrıyor, üstüne yapacak çok işim var ama hevesim yerlerde.. Yine de işlerimi düzgünce yapıyorum.. Bunun üstüne önümüzdeki dönem dersler yüzünden ne hale gireceğim kim bilir.. Geçersem mezunum.. Klasik gerginlikler.. Çevirdiğim novel bitmek üzere ama nedense mutlu değilim.. Ki bunların hiçbiri benim için dert değil, her zamanki şeyler ama niyeyse tadım kalmadı. Uzun zamandır enerjim yok da bu hafta hiç yok.. Aa niye böyle tuhaf bu hafta ya?! -Ki bunun cevabını bence kimse bilmiyor, tek dileğim bu hafta tuhaflıklar yaşayan tek kişi olmamak- Pöff söylenesim geldi sadece.

1. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

Çok değişik bir hafta, güzel şeyler oluyor ama mutlu hissetmiyorsun. İstediğin şeyler oluyor ama tatmin olmuyorsun karışık bir duygu içeren hafta

9. Bleach'e 73 sayfalık   yeni  bir özel bölüm geleceği söyleniyor  

1. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

Evet, bunun üzerine Bleach fc küllerinden doğar mı...

10. forum çok durgun çok, eskileri özledim. Nerde xpector, asci kimse yok... Minato...

1. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

@Golge_Kaze fc konularında düzenlenen etkinlikleri, yeni gelenlerin açtığı konularda muhabbet çevirmeyi özledim valla 

2. (See 3 other replies to this status update)

11. ciddi ciddi ecchi fc kapatılmış...  o kadar emek verdiğimiz fc... bu imzayı da 5 yıl önce yapmıştım...
    2kq7PL.gif

1. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

ooo Efendim merhabalar, sizi görmek ne kadar güzel. Valla çok şaşırdım, keşke geri eklenebilse tüm verileriyle:crying1-onion-head-emoticon:

12. ciddi ciddi ecchi fc kapatılmış...  o kadar emek verdiğimiz fc... bu imzayı da 5 yıl önce yapmıştım...
    2kq7PL.gif

1. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

@Toprakezgi Eren nerede... bu acımı onunla paylaşmalıyım...:crying1-onion-head-emoticon:

13. Herkeseee iyi geceler diliyorum

1. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

hoş bulduk efendim, buralardım aslında bir süredir seni gördüğüme sevindim 

14.  

Yakın zamanda çeviri konusuna ilgi duymaya başladım ve bu konuda kendimi geliştirmek istiyorum. Deneyimli arkadaşlar, öğütlerinize açığım :shy-onion-head-emoticon: 

1. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

manga çevirisi yapmak istersen, konuşalım görüşelim neler yapabileceğimiz konusunda:ahaaah-onion-head-emoticon:

15. Forumda zaman zaman çok güzel konular açılıyor ama gelen çöp konular nedeniyle arada kaynayıp gidiyorlar. Bundan sonra kurallara uygun da olsa çöp konuları sileceğim.

1. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

ahh 2015 zamanları ne kadar da hareketli ve aktifti...

2. (See 5 other replies to this status update)

16. Günaydıııın Herkese 

1. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

buralardayım da adını mı değiştin tanıyamadım bak @Barbarosa

17. Merhabalar nasılsınız?

18. sellam! ne zamandır girmiyorum :')

1. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

Eren... Eren! EREN! nasılsın ya :D çok şaşırdım burada görünce seni 

19. Forumun dark temasının kodlamasında sorun mu var? Yoksa sadece bende mi sorun oluyor?

20. Ablaa :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

1. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

Mesaj atamıyorum sana buradan :( kötü şeyler oldu 

21. Herkese selamlar! nasılsınız?

1. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

Elbette! Şimdiden ookçana başarılar dilerim!

2. (See 6 other replies to this status update)

22. Herkese selamlar! nasılsınız?

1. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

hahah anlarım anlarım tabii,  iyili kötülü devam ediyor. Biraz zorlandım yenilerken blogu tüm kodlar tek bir yerde olunca :D Senin çalışmaların nasıl gidiyor? Umarım çok strese sokmuyorsundur kendini diyeceğim ama pek öyle olmuyordur 

23. Herkese selamlar! nasılsınız?

1. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

Teşekkür ederiim bende iyiyim :D 

24.  herkese merhabaaa

1. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

:D buralardayım ya sadece pek bir şey yapmıyorum

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.