Jump to content

Tifa

Üyeler
  • İçerik sayısı

13
  • Son ziyareti

Tifa kullanıcısının paylaşımları

1. Tifa

Yeni D.Gray Man Animesi Geliyor!

ya hiç beklemiyordum çok sevindim .ilk izlediğim animelerdendir ve farklı bir yeri var bende..seiyuu kadrosu değişmiş ama benim favori karakterlerimden Kanda Yu ve Tyki Mikk seiyuuları değişmez umarım. Darısı Bleach ın başına
  2. Tifa

Başlamak isteyip de başlayamadığınız animeler ?

one piece gözümde büyüyordu 218 e kadar geldim. Katekyo hitman istiyorum ama 203 bölüm ...
  3. Tifa

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Akatsuki no Yona dan Hak...güçlü,yakışıklı,esprili,akıllı herşeye sahip gibi...
  4. The heroic legend of arslan daha yukarıda olabilirdi.Seraph of the end,Gintama,Fate/stay zaten beğendiklerim arasındaydı.Yahari ore'yi hiç izlemedim...
  5. Tifa

Başlamak isteyip de başlayamadığınız animeler ?

130 civarı anime bitirdim .one piece e hiç başlayamadım.Bölüm sayısına bakınca çekiniyorum...
  6. Çok iyi ya... Ayato favorimdi.Yeni eklenen seiyuulardan ilk ikisi yine favorilerimden...beklemek düşer artık bize..
  7. Tifa

Aşık Olunan Anime Karakterleri

Hak-Akatsuki no yona Takasugi-Gintama Usui-Maid sama Itachi-Naruto Jellal-Fairy Tale Zero-Vampire knight Gai-Guilty crown Tomoe-Kamisama kiss Kou-Ao haru ride Kise-Kuroko no basket Makishima-Psycho pass
  8. Tifa

En sevdiğiniz karakter sesleri?

Lelouch-Code Geass Izaya-Durarara Pain-Naruto Ulquıorra-Bleach Gigamesh-Fate serileri Takasugi-Gintama Makishima-Psycho Pass Kou-Ao haru ride Judar-Magi Mahiro-Zetsuen no tempest Sebastian-Kuroshitsuji Light-Death note
  9. The girl who leapt through time Bokura ga ita NANA Naruto daki bazi karakter ölümleri Akame ga kill bazı karakter ölümleri Steins;gate Nabari no ou
  10. Tifa

Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"

Gokukoku no Brynhildir ,Aldnoah. Zero, Bokura ga ita, School days,NANA
  11. Tifa

2015’in En Popüler Erkek Seiyuuları

Daisuke Namikawa (Ulguiorra-Jellal-Arima) da süperdir. Ayrıca Shinnosuke Tachibana (Tomoe-Takizawa) da olabilrdi..
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.