Jump to content

MiranamiTsuki

Üyeler
  • İçerik sayısı

199
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

MiranamiTsuki kullanıcısının paylaşımları

1. MiranamiTsuki

Bul Getir!

Peki buyur. Hiç popüler değil ağlıyorum. Yani sivri dişli, kılıcı var herşeyi geçtim beyaz saçlı niye kimse bu çocuğu sevmiyor? Doğru düzgün fanartı bile yok... Zavallı Suigetsu Bisikletli kız istiyorum.
  2. MiranamiTsuki

En son oynadığınız /bitirdiğiniz oyun ?

Corpse party
  3. MiranamiTsuki

En İyi Çizime Sahip Mangalar

Ben detaylar açısından Kuroshitsuji, Death Note ve Otoyomegatari, animelikten çıkmadan gerçekçi olmada Naruto'yu ve Bleach'i başka hiçbir şeye benzemeden muazzam olmakta One Piece'i, arkaplanlar ve objelerde Tokyo Ghoul'u seviyorum. Zaten çok fazla manga okumam çünkü seiyuular ses efektleri gibi şeyler daha çok ilgimi çekiyor. Ama şimdi buraya Vagabond yazmadım da başkalarını yazdım diye de birşeyler söylemeye kalkmayın. Çizimleri şahane orası ayrı. Ama okumaktan hoşlanacağım bir tarz ve konu değil. Slam Dunk ve Dragon Ball da öyle. Sırf popüler ve herkes okuyor diye de okumak zorunda değilim. Ve buraya yazdıklarımı iyi olduklarını düşündüğüm için yazdım. Bu Vagabond kötü demek değil. Vagabond'un benim "İyi" yazmama ihtiyacı yok görünen köy kılavuz istemez. Sadece herşeyi gerçekçilikte bitirmemek gerekir diye düşünüyorum. Çünkü farklı bir tarz ötekisini çirkinleştirmez, her zaman aynı seyi okumamamızı sağlar. One Piece ve Death Note arasında resmen hiçbir benzerlik yok ama bu bir ötekini çirkinleştirmiyor. Kebapla waffle karşılaştırması yapmak gibi birşey bu.
  4. MiranamiTsuki

Bu Animeyi İzledin mi?

Evet izlemedim. Kalbimde yara... Alttaki üye Madoka Magica izlemiştir bence
  5. MiranamiTsuki

Bul Getir!

Anime karakterleri osurmaz tamam mı? Onlar küçük pembe sim bulutları bırakırlar. Hıh! Kendi saçını kesen bir bey istiyorum.
  6. MiranamiTsuki

İtiraf Köşesi

(bkz: Yangına körükle gitmek) İtiraf ediyorum hep bir tartışmanın ortasına bunu ya da patlamış mısır yiyen 3D gözlüklü adamı koyup kaçmak istemiştim ama kaçamadım; çünkü gerçekten sevdiğiniz için üzülmüşsünüz. Dualarım sizinle. İnşallah barışırsınız. Sübhaneke dinimiz amin.
  7. MiranamiTsuki

Tsuki'nin Projeleri (Güncellendi: 05.07.15♥)

O zaman devam edeyim. Picolo-kun için çizilen Maleficent. Hızlı bir Lana Del Rey çizimi. Tek ton kurşun kalem boyama üstünde sadece silgi kullanarak saç çizme alıştırması. Hayatımda ilk defa detaylı metal çizdiğim için beni baya yoran ve zırhı bitirince ruhum çıktığı için yüz sönük de kalmış olsa şu sıralar göz bebeğim olan "Gılgamış Cosplayi Yapan Kise" Instagramdaki iyi bir arkadaşım için çizdiğim Allen. Doll Sakura Gandalf Orihime - Mizah anlayışım yine yakıyor 200 Pounds Beauty'den Kang Hanna/Jenny. En sevdiğim film olur. Gerçekten bir "fikri" olan bir filmdir. Ayrıca bu bir yürüme çalışması. İlgili yerlere dağıtılacak
  8. Bize "İlişki, randevu, aşk gibi boş şeylerle uğraşmayın gidin üniversitenizi bitirin" mesajı veren ve yabancılarla gece vakti dışarıda dolaşmanın bize en az 3 yıldan başlayan belalara neden olabileceğini anlatan seri. Ayrıca annemizin "Kızım oraya gitme!" sözünü dinlemezsek annemize kötü şeyler de olabileceğini gösterir. Annelerimizi sevelim, sözlerini dinleyelim.♥
  9. MiranamiTsuki

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Nana... Yemin ediyorum aşka olan ufacık inancım da uçup gitti lanet olsun.... :depressed2-onion-head-emoticon:
  10. MiranamiTsuki

Tsuki'nin Projeleri (Güncellendi: 05.07.15♥)

Picolo-kun'un renk etkinliği için çizdiğim Madam Red Picolo-kun'un renk etkinliği için çizdiğim Nami Picolo-kun'un renk etkinliği için çizdiğim Kise Sonra Picolo-kun'ıun adını yanlış yazdığım için Kise resmim sayılmadı ve elendim... Hem de vaktinde koymama rağmen... :crying1-onion-head-emoticon: Bu SuiKa aşkım lise versiyonu. Suigetsu'ya inen sıkı tokat!!! 1 saniye sonra Lanet olası güzellikteki Tifa. Hayır ne kıskanıyım? :depressed2-onion-head-emoticon: İlgili yerlere dağıtılıyor...
  11. MiranamiTsuki

İtiraf Köşesi

Bence de. İtiraf ediyorum çeviriye hiç yeteneğim olamamasına rağmen birşeyler çevirmek istiyorum. :dying-onion-head-emoticon: Ne zaman duyuru köşesinde "Bilmemne Fansub çevirmen alıyor" gibi şeyler görsem içim gidiyor. :beg-onion-head-emoticon: İngilizce'yi 3 yaşımdan beri öğrendiğim için 2. anadilim gibi birşey oldu ne de dense anlıyorum istediğim herşeyi de söyleyebiliyorum ama Türkçe ve İngilizce arasında hiçbir bağ kuramıyorum. Çünkü kelimeler üstünden öğrenmedim. Mesela Cat'i "kedi" diye değil, kedin,n resmiyle öğrendim. Snake'i Sinek diye çevirdim o derece. Üzücü... Ve sırf bu yüzden "Ya İngilizce mi? Tabi kanka yaparım! Hehühehühehe..." modunda yapılmış çeviriler acayip sinirimi bozuyor. Ne yapayım ben "I could't help it" i "Hiç yardımcı olamadım" diye çeviren fansub'ı? "You are the bottom of my island" seviyesi çevirilerle "Çevirmenim" diyenlere acayip sinirleniyorum... Söylemek istedim.
  12. MiranamiTsuki

Bu Söz Kimin?

Gintoki♥♥"Just do it!"
  13. MiranamiTsuki

Bu Söz Kimin?

Gintoki♥ "Birgün yine karşılaşacağımızı biliyorum. Ne zaman ve ya nerede olursa olsun; ben Kabuki bölgesinde, Yorozuya tabelası altında çalışıyor olacağım. Bu bir söz"
  14. MiranamiTsuki

Bu Söz Kimin?

Pain"Benim ülkem kılıcımın uzandığı heryerdir"
  15. MiranamiTsuki

İtiraf Köşesi

Artık bütün o hanım ablalarla evlenip bir harem oluşturmak zorundasın. :3
  16. 15/15 te sorular acayip kolaydı yani. Tuzak sayılabilecek bile soeu yoktu...
  17. MiranamiTsuki

İtiraf Köşesi

Evde arı gördüğüm zaman hemen kapaklı bir süs kutusunun içine atıyorum. Elimle değil tabii ki. Sonra dışarı atmaya da korkuyorum. Sinirlenir döner beni ısırır diye. O yüzden sakinleşince atarım diyorum ama her seferinde bir dahaki arıya kadar günlerce orada unutuyorum. Başlarına hangi musibetin geldiğini yazmama gerek yok sanırım.
  18. Biraz daha canlı gür yapsanız ve diksiyon çalışsanız daha iyi olur. Daha iyi olur diyorum çünkü iyi. Bir de san kun eklerini kullanmayın bence çünkü Türkçe'de acayip çıkıyor. Ama stüdyoda mı kaydettiniz bilmem, sesler pürüzsüz çıkıyor güzel.
  19. MiranamiTsuki

İtiraf Köşesi

3.sınıftayken sınıfımda "İsimleri tersten okuma" furyası vardı. Herkesi okudular okudular. Sıra bana gelince acı gerçeğin farkına vardım: Adım tersten "Eşya" oluyordu. Baya dalga geçtiler. Eşya bulma dalgası yüzünden isim şehir bile oynayamaz oldum. Sonra 2.adımı da keşfetmemeleri için dualar ettim çünkü o da "File" oluyordu. Keşfettiler. Ve 4.sınıfa kadar "File Eşya" olarak dolaştım. Yeminle ne beyinsiz bir sınıfım varmış ya...
  20. MiranamiTsuki

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum Alfheim arcına kadar SAO'yu seviyordum. Hatta sıkı Kirito&Asuna shipperdım. Alfheim'de baya aldatılmış hissettim. Leafa'yı sevmeme rağmen hemde. Resmen para kazanmak için sürdürmüşler gibiydi.
  21. m.youtube.com/watch?v=7PCK0JbkSuI Iyoheee Iyoheee! En sevdiğim Zombie coverı.

1. ririchiyo-sama

ririchiyo-sama

ahhahahahah güldüm :D güzel şarkı normalde

.s.s :D
  22. Manga bitti artık neye uzatıyorsunuz?
  23. Şuan birşeyler çizmek istiyorum ve ne çizsem bilmiyorum. İstek veren ilk kişiye basit bir büst şeklinde istediğini çizeceğim. (Suluboyayla boyayacağım) Çizimlerim fena sayılmaz isteyenler fanart başlığıma bir göz atabilir.

24. Chihayafuru'daki Chihaya. Şuan izlediklerim bitsin de izliyim diye gün sayıyorum resmen. Bir de daha animede çıkışlarını göremediklerim Kamui ve Boa Hancock. Bekliyoruz işte gelcekler diye.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.