Jump to content

MiranamiTsuki

Üyeler
  • İçerik sayısı

199
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

MiranamiTsuki kullanıcısının paylaşımları

1. Arslan Senki e Akatsuki no Yona ölümüne benziyor.

2. MiranamiTsuki

( 25 / 25 ) Arslan Senki (TV)

Anime hoş anime güzel ama şuan en fazla Arslan'a genderbend çizmek istiyorum. Kehkehkeh
  3. Şimdiki dahiyane projem Arslan'ı normal biçimde çizip adını "Genderbend Arslan" koymak.

4. MiranamiTsuki

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Kekkai Sensen'de güncele geldim
  5. Arslan Allah belanı versin çok güzelsin.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. MiranamiTsuki

MiranamiTsuki

Şimdi literatürde "Suratını ısırırım" gibi bir sevmek varken bu oldukça masum bence. Bu arada bu durumu 1.bölümdeyken yapmıştım. Sonraki bölümleri izledim. Allah cidden belasını verdi çocuğun. Beddualarım tutuyor mu acaba?

3. Namida

Namida

Şu an spoiler yedim sanırım :D İzleyecektim ben onu :D

4. MiranamiTsuki

MiranamiTsuki

Allahın başkarakterin belasını vermesi klasik bir Shouen senaryosudur. Hatta klasik bir anime senaryosudur. Spo yemedin yani.

6. Wattpadde dolaşırken Yandere Hiro x Reader x Tadashi gördüm. Allah sizi ne etmesin Yandere Hiro ne be?

7. MiranamiTsuki

Benim Dünyam Senin Hikayen!

@Kaxell_Yaşar Parayı sokakta bulmadım ben. Treni bekliyorum.
  8. Şuan okuyorum. Cidden çok güzel. Yukarıda bahsedilenler gibi göze çarpan birkaç ufak kusur var ama o da zamanla geçer. başarılar,
  9. Bakıyorum da AnoHana'nın filmi yetmeyecekmiş gibi Shigatsu wa Kimi no Uso'nun OVAsı çıkmış. Bize daha ne kadar acı çektirmeyi planlıyorsunuz sayın anime şirketleri?

10. Bakıyorum da AnoHana'nın filmi yetmeyecekmiş gibi Shigatsu wa Kimi no Uso'nun OVAsı çıkmış. Bize daha ne kadar acı çektirmeyi planlıyorsunuz sayın anime şirketleri?

11. MiranamiTsuki

Bıyık FC

Çok bıyık fanı değilimdir ama güzel birşeyler bulursam buraya koyarım
  12. Yalnız oraya Sana Light yazmışsınız. Sana Klasik olarak değiştirelim lütfen. İntihar edicem şuan kendimden tiksindim
  13. MiranamiTsuki

FLMN Çizimlerim (27.06.2015 Güncellendi)

Claymore çok güzel olmuş. Mürekkebe gittikçe daha da hakim olmaya başladın.
  14. MiranamiTsuki

Dublaj Grubu

İyi ama biraz duygusuzluk var. (Bunu kendinizi geliştirmeniz için söylüyorum) Tabii bu Oreki için iyi ama sesi fazla kalın geliyor. Bir de Eru'nun "Merak ediyorum" ları çok sade hani cidden merak etmiyormuş gibi. Satoshi miydi neydi o nu kız mı seslendiriyor? Yine de proje olarak çok güzel. Başarılar.
  15. MiranamiTsuki

TÜRKAN!ME E-Dergi Yazar Alımları!

Bence bir konu ver ona göre yazsınlar.
  16. Somut dergi olsaydı kaç para olursa olsun her ay alırdım. Ama e-dergiye de hayır demem. Ve buradan somut dergi çıkarsak mı diyenlere sesleniyorum. Siz hele bir dergiyi çıkarın müşterileriniz hazır.
  17. MiranamiTsuki

Fan art ve Tasarım çalışmalarım

Gerçekten iyisin. Bilgisayar tekniklerinde başarılı olanlara hayran kalıyorum cidden. Mesela sen.
  18. MiranamiTsuki

Kimin Yemeğini Yemek İsterdiniz?

Bianchi'yi istiyorsun demek...İşte ölümüne aşk.
  19. a> Arkadaşları resmen "Ciddi olamazsın Hon Ki! Senden iğreniyorum!" dermiş gibi bakıyor.
  20. MiranamiTsuki

Ben de aslında alınmadım zaten :D
  21. MiranamiTsuki

Kızım ben
  22. Şu sıralar yemek yapan anime karakterleri revaçta. Sevdiceğine bento hazırlayan liseliler, balık yapan yüzücüler, pasta süsleyen uşaklar... Bazı yemek sahneleri de oldukça iştah açıcı çiziliyor. Peki hiç "Bana da verin! Ben de yiyim!" dediğiniz oldu mu? Peki kimin, hangi yemeği yemek isterdiniz? Ben Sebastian'ın içli köftesini yemek isterdim. O "körili ekmek" diyor ama o nereden bakarsak bakalım içli köfte. Ama pastayı da geri çevirmem...
  23. Playfull Kiss izlerken Irie'yi Light'ın Kotoko mudu neydi onu da Orihime'nin shoujo versiyonu gibi görmüştüm. Hatta karakterleri falan o kadar benziyordu ki sanki bir crack fic'i almışlar da anime yapmışlar gibi hissetmiştim.
  24. Okulda olacağımız için okulda bulabileceğimiz şeyler düşünüyorum. Yangın aletlerinin olduğu yerde uzun bir kazma var ağır demir ve tabii ki de sivri. 1.si o. 2.si tabii ki de çantam yolda bulduğum herşeyi elimde taşımayacağım herhalde. Ayrıca telefonum, kulaklığım ve çizim defterim içinde olduğu için onlara özel madde açmayacağım 3.sü Sanırsam montum ya da mevsime göre yağmurluğum çünkü hava soğuk olabilir. Zaten zombiler gidene kadar kendimi kantine kilitleyeceğim için çok bir sorun olmaz.
  25. AnoHana'da Poppo "Ben de Osmanlı gözü vardır" diyor şahin gözlü olduğunu vurgulamak için. Hem de "Osumanru" dediğini duydum yani fansub eğlencesine yapmamış.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.