Jump to content

DearFuture

Üyeler
  • İçerik sayısı

17
  • Son ziyareti

DearFuture hakkında

• Doğum günü 06/08/1996

Profil Bilgileri

Kişisel Bilgiler

DearFuture üyemizin başarıları

1. DearFuture

BÜYÜK ANİME MÜZİK PLATFORMU

yanlış okumuşum kusruma bakma şarkıyı nightcoreye çeviriyoruz diyor sandım.
  2. DearFuture

BÜYÜK ANİME MÜZİK PLATFORMU

Arkadaş profesyonel bir çalışma öne sürdüğünü iddia etmiyor sanırsam, lütfen insanları bozmak yerine destek çıkalım. Bu işlerden pek anlamam, ama kulağa hoş geldi. Tabii anlamadığım için iyi veyatta kotu odluğunu da soyleyemem ama kulağa hoş geldi benim fikrimce, devamını beklerim!
  3. DearFuture

Aranan Kan Geldi

Hoş geldin ;)
  4. Yeni çalışmalar eklendi!
  5. DearFuture

En Zeki Anime Karakterleri

Daemon Devil Bats'ın Quarterback'ı Hiruma Youichi :D
  6. Ben-To, Dear Boys, Yahari ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru, Toradora, One Outs ve Kaichou wa maid-sama
  7. DearFuture

Merhabalarrr

Hoş Geldin :)
  8. Çok teşekkürler önerileriniz için, dikkate alacağım :) EDİT: Forum boyutlarına uygun birtane ekledim
  9. DearFuture

Merhaba site sakinleri

Hoş Geldin Ekrem ben, memnun oldum ;)
  10. Foruma katılmadan önceki çalışmalarım foruma katılalı yaklaşık 2 gün oldu, devamını forumdaki imza boyutuna göre hazırlayacağım :)
  11. Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum paylaştıklarım Amatör çalışmalar hepsi bana ait, 3 - 4 yıl önce bir ara başlamıştım yapmaya sonra bilgisayar değiştiğinde uğraşmak istemedim. Şimdi yeniden başlamak istiyorum ve burda yaptıklarımı size sunarak eleştiri ve tavsiye almak maksat :)
  12. DearFuture

Merhaba

Hoşgeldin :)
  13. DearFuture

Merhabalar

Mağlum ailem Hollanda'daki dili (Flemenkçe) pek iyi konuşamadığı için ev & aile ortamında Türkçe konuşarak 2 dil sahibiydim. Tabii Türkçeyi sadece konuşabiliyordum Grammer tarafını sonradan öğrendim. Türkiye'ye geldiğimdede şöyle bir şey söz konusuydu, denklik belgesine göre 2 sene geriden başlatıldım. 15 yaşımdayken Fen - 2 okuyordum orta 3 (8. sınıf) başlattılar. ^_^ ve bu arada hoşbuldum
  14. DearFuture

Nightcore Çeviri ^^

Güzel olmuş bence, devamını getirirsin umarım. Bu işlerle uğraşmıyorum ama dinlediğim oluyor
  15. DearFuture

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Terra Formars 100 - 118 Mahouka Koukou no Rettousei 1 - 3 Wallman 1 - 3
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.