Jump to content

yagmur_vet

Üyeler
  • İçerik sayısı

39
  • Son ziyareti

1 Takipçi

yagmur_vet hakkında

• Doğum günü 11/10/1991

Profil Bilgileri

yagmur_vet üyemizin başarıları

1. yagmur_vet

En Son Bitirdiğiniz Anime?

öyle biten ama ikinci sezonu çıkmayan bi sürü anime var ama :( o yüzden umut edip bi bekleyiş içine girmek sonra da üzülmek istemiyorum.. :)
  2. yagmur_vet

En Son Bitirdiğiniz Anime?

nanatsu no taizai.. gerçekten güzel bir animeydi.. 2. sezon gelmeli :)
  3. yagmur_vet

Arkadaşlar MERHABA!

Hoşgeldin Tahir.. Güzel forumlar..
  4. yagmur_vet

Merhabalar Efendim

Aramıza hoşgeldinnnnnnnn :)
  5. yagmur_vet

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Ayakashi :)
  6. yagmur_vet

Romantik Komediler Hakkında Görüşler

romantik komedi sevmem. romamtik dram sevmem. romantizm sevmem. Pıh..
  7. yagmur_vet

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

no bone no blood no ash...
  8. yagmur_vet

Doğum Günün Ne Kadar Özel?

Bu konuda ailem bizim aile bi efsane.. Unutulmayan tarihler.. Anneannem 14 ocak= Bütün türk paraların üzerinde bu tarih var.. Annem = 18 Mart Ben = 10 kasım :( Kardeşim 26 Ağustos Bu sayede kimsenin doğum gününü unutmuyorum :)
  9. yagmur_vet

Sizce Element Bükme Gerçekmi?

sevgili arkadaşlarım beynimizin yüzde 10 nu falan kullanmıyoruz.. tamamını kullanıyoruz.. Tabi istisnai kişiler vardır.. :) Sadece henüz yüzde onluk kısmın ne işe yaradığını biliyoruz.. Bunun dışında beyinde fazlalık parçamız yok. aksı halde fazla ağırlık yapmasın diye çıkarılır yada ne bileyim farklı nakiller yapılırdı.. Bilinçli olarak kullılan yüzde 10.. bunun dışında bilinçsiz eylemlerimiz yer almakta ve hafıza kartımız da orda.. Bu yüzden hepsini yeri geldikçe kullanıyoruz.. Beynin bilinçli olarak kullanılan kısımları tabiki betinin hacimsel oranı düştükçe artacaktır canlı gruplarına göre.. Ve asıl konuya gelirsek avatardaki gibi bükücü olabilmek biraz fantastik bi düşünce olsada bunun daha minimalize edilmiş hallerinin gerçekleşmesi mümkün.. evrende her molekülün bi elektiriği var söz gelimi balonu yün kazağa sürtüp kağıdı balona yapıştırabilme deneyeni hatırlayın.. bu tarz elektiksel bi çekimi uygun cihazlarla itme çekme ve yön değiştirmme seklinde yapılması mümkün.. yalnız bu cihazın bi insan olması biraz olağan dışı çünkü bedendeki elektiriksel değişimler sinirsel iletilerde ve kalpte bi çok probleme yol açacaktır.. Bunun için insanların önce çok ciddi yalıtılması lazım.. Düşüncem bu yönde..
  10. yagmur_vet

Kabe-don Her Kızın Hoşuna Gider Mi?

bi bayan olarak böyle bi davranış bana yapılsa rahatlıkla ağzını yüzünü dağıtırım şüphesiz.. Buna karşın bu tarz bi davranaşı daha önce bi kaç erkeğe ben sergiledim.. Tek fark bi elim duvardayken diğer elim boyunda olmak suretiyle karşımdakini gırtlaklarken.. Biraz haşin miyim ne :) :)
  11. yagmur_vet

Ne Kadar Zekisin?

dahi olduğumu biliyordum:)) 155
  12. çocukken oyuncaklarımı hep başkalarına verip sokakta kavga ederdim bn:)
  13. yagmur_vet

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

eee animelerde kızların hepsi güzel erkeklerin hepsi yakışıklı.. o yüzden hangisi evlilik teklifimi kabul ederse onla evlenirim ben :) isim falan düşünmeye gerek yok :)
  14. yagmur_vet

Yeni Aktivite: Agar.io (Pazartesi Hep Beraber!)

Hiç bulaşmasan daha iyi olabilir... :) Çünkü fazlasıyla hırslandırıyor.. Sinirden mouseun kablosunu kopardım :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.