Jump to content

yagmur_vet

Kayıtlı Üye
 • Posts

  39
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About yagmur_vet

 • Birthday 11/10/1991

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Female

yagmur_vet's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

17

Reputation

 1. öyle biten ama ikinci sezonu çıkmayan bi sürü anime var ama :( o yüzden umut edip bi bekleyiş içine girmek sonra da üzülmek istemiyorum.. :)
 2. nanatsu no taizai.. gerçekten güzel bir animeydi.. 2. sezon gelmeli :)
 3. Hoşgeldin Tahir.. Güzel forumlar..
 4. romantik komedi sevmem. romamtik dram sevmem. romantizm sevmem. Pıh..
 5. Bu konuda ailem bizim aile bi efsane.. Unutulmayan tarihler.. Anneannem 14 ocak= Bütün türk paraların üzerinde bu tarih var.. Annem = 18 Mart Ben = 10 kasım :( Kardeşim 26 Ağustos Bu sayede kimsenin doğum gününü unutmuyorum :)
 6. sevgili arkadaşlarım beynimizin yüzde 10 nu falan kullanmıyoruz.. tamamını kullanıyoruz.. Tabi istisnai kişiler vardır.. :) Sadece henüz yüzde onluk kısmın ne işe yaradığını biliyoruz.. Bunun dışında beyinde fazlalık parçamız yok. aksı halde fazla ağırlık yapmasın diye çıkarılır yada ne bileyim farklı nakiller yapılırdı.. Bilinçli olarak kullılan yüzde 10.. bunun dışında bilinçsiz eylemlerimiz yer almakta ve hafıza kartımız da orda.. Bu yüzden hepsini yeri geldikçe kullanıyoruz.. Beynin bilinçli olarak kullanılan kısımları tabiki betinin hacimsel oranı düştükçe artacaktır canlı gruplarına göre.. Ve asıl konuya gelirsek avatardaki gibi bükücü olabilmek biraz fantastik bi düşünce olsada bunun daha minimalize edilmiş hallerinin gerçekleşmesi mümkün.. evrende her molekülün bi elektiriği var söz gelimi balonu yün kazağa sürtüp kağıdı balona yapıştırabilme deneyeni hatırlayın.. bu tarz elektiksel bi çekimi uygun cihazlarla itme çekme ve yön değiştirmme seklinde yapılması mümkün.. yalnız bu cihazın bi insan olması biraz olağan dışı çünkü bedendeki elektiriksel değişimler sinirsel iletilerde ve kalpte bi çok probleme yol açacaktır.. Bunun için insanların önce çok ciddi yalıtılması lazım.. Düşüncem bu yönde..
 7. bi bayan olarak böyle bi davranış bana yapılsa rahatlıkla ağzını yüzünü dağıtırım şüphesiz.. Buna karşın bu tarz bi davranaşı daha önce bi kaç erkeğe ben sergiledim.. Tek fark bi elim duvardayken diğer elim boyunda olmak suretiyle karşımdakini gırtlaklarken.. Biraz haşin miyim ne :) :)
 8. çocukken oyuncaklarımı hep başkalarına verip sokakta kavga ederdim bn:)
 9. eee animelerde kızların hepsi güzel erkeklerin hepsi yakışıklı.. o yüzden hangisi evlilik teklifimi kabul ederse onla evlenirim ben :) isim falan düşünmeye gerek yok :)
 10. Hiç bulaşmasan daha iyi olabilir... :) Çünkü fazlasıyla hırslandırıyor.. Sinirden mouseun kablosunu kopardım :)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.