Jump to content

yagmur_06

Üyeler
  • İçerik sayısı

29
  • Son ziyareti

yagmur_06 kullanıcısının paylaşımları

1. yagmur_06

Üye Albümü

Benimde aram imzayla iyi değil :D vaz geçtim o işten ben :D
  2. yagmur_06

Aranan Kan Geldi

Ankara hukuku bırakıp mühendislik demek :( teşekkürler sorarım tabisi :)
  3. yagmur_06

Üye Albümü

İnsan en azından bi yol yordam gösterir. Ağlattın.
  4. yagmur_06

Aranan Kan Geldi

Mezun musun şimdi :O ben Çankaya üniversitesindeyim ilk 5 bin kim biz kim ya :( Hoş bulduk memnun oldum sağolun :)
  5. yagmur_06

Hangi Üniversite?

Maşallah matematik zekası bu olsa gerek. Bizim hukukta çalışmadan geçme diye bişey yok ezber yaptığımız için öyle sanırım. Dediğin gibi demekki bölüme göre değişiyor.
  6. yagmur_06

Üye Albümü

Admin sana da bi instagram açalım. Her orada adminler yok kendi kendinin patronu oluyosun kimse hunharca imzanı falan değiştirip kuralları oku yazmıyor :P :D . Facebook modası geçti bizim burada valla al dediler aldım. Gel ilk takipçin benim bak :D
  7. Simsiyah gecenin koynundayım an itibariyle :((

1. Kai

Kai

Yapayalnız mı? ^^

8. yagmur_06

Üye Albümü

:D :D gülen fotoğraf atmak klişe olurdu ondan böyle pis bakan bi poz tercih ettim :P yanlış tahmin instagram :D
  9. yagmur_06

Hangi Üniversite?

Dil sınavına hazırlanman gerekiyor. İngilizce soruları sbs düzeyi olmuyor elbet kasıyolar :) istediğin bölüm çok güzel dil fakültesinde olaylar olaylar olsada idealini sevdim başarılar iyi çalışmalar :)
  10. yagmur_06

Hangi Üniversite?

Allah hazırlananlara sabırlar versin tabi korkutmak olmasın bizimkisi ama bunlarda hayatın gerçekleri. :D
  11. yagmur_06

Üye Albümü

Trollemekten son anda yeni üye olduğumu fark ederek vazgeçtim. Burda da bitch face çalışmamız var.
  12. yagmur_06

Hangi Üniversite?

Üniversitede rahatlama mevzusu bi yalandır :) üniversite sınavına vizelere çalıştığım kadar çalışmadığım doğrudur.
  13. yagmur_06

Aranan Kan Geldi

Hoşbuldum :)
  14. yagmur_06

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum Gülsüm Teyze ziline basıp basıp kaçan sana postayla gelen dergiyi çalan bendim evet ben yaptım. İtiraf ediyorum Gülsüm Teyze seni hiç sevmezdim. Kızını sürekli över anneme över annemin beynini yıkardın. Ah Gülsüm Teyze sana denilecek çok laf varda susuyorum.
  15. Hepsini geçtim de one piece :( başlamak yemiyo arkadaş çok istedim olmadı olmaz imkansız gibi bişey
  16. yagmur_06

Hangi Üniversite?

Çankaya Üniversitesi-Hukuk Fakültesi Her türlü soru cevap sohbet yardım :D Ankara'lıyım diğer üniversiteler hakkında da bilgi verebilirim :)
  17. Windows Phone'da oynayan varsa alırım bi dal :)
  18. yagmur_06

Oyun Fikri

Telefonlarda moba oyunlar ve online oyunlar yükselmeye başladı aslında. Utanmadan telefonda LoL çakması oynuyorum. Geliştirmesi belki bi aa kadar kolay değildir eminim ki ama daha çok olsun daha çok oynayalım :D Bunu telefonda oynaması güzel oluyo mesela
  19. yagmur_06

Ruh İkizi

Kızılay'da topukluyla dolaşan kızlar için eşofmanla avmye giden kızları üzdünüz beyler :(
  20. Ya Türk dizisi sonu seriye yakışan bi son tabiki de değildi. Bu kadar zekice işlemiş ve zeki gösterilmiş karakter olan Light'ın Ali Rıza baba gibi kalp krizi geçirmesi kendini kaybetmesine oldum olası sinir oldum. L çok çabuk öldü bi böyle insanın hevesini kursakta bıraktılar. Film kesinlikle daha tatmin ediciydi.
  21. yagmur_06

En Zeki Anime Karakterleri

Aklıma direk Yagami Light gelsede durum biraz şaibeli bence. L ve Light'ı eşit görüyorum. Yine de serideki Mello karakterini unutmamak gerek Kira'nın sahte defter mevzusunu çakıp Near'a haber uçuran ve yakalatan oydu. Seride güç değil daha çok zeka savaşı olduğu aşikar zaten herkes zeki :)
  22. yagmur_06

Aranan Kan Geldi

Hoşbulduk arkadaşlar :) evet Tao Ren'e ne aşıktım ya :) Yoh Asakura evet vay be hafızamı seveyim :)
  23. yagmur_06

Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"

Death Note (mükemmel hikaye mükemmel karakterler ama Türk dizisi gibi bi son yakışmadı)
  24. Buralar eskiden komple bizimdi.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. yagmur_06

yagmur_06

Yanlış anlamışsınız burda kayıtlı mıydım onu bile hatırlamıyorum ortaokula gidiyodum :) bu cümle sadece geyik cümlesiydi tabiki de benim değildi buralar :D

25. yagmur_06

Aranan Kan Geldi

Haha buralar eskiden komple bizimdi :D hoşbulduk :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.