Jump to content

TouaTokuchi

Üyeler
  • İçerik sayısı

40
  • Son ziyareti

TouaTokuchi kullanıcısının paylaşımları

1. TouaTokuchi

Anime İstek ve Önerileri

Berserk(1997) 10/10 Legend of Galactic Heroes 10/11 Rurouni Kenshin 10/8
  2. TouaTokuchi

Anime İstek ve Önerileri

Deadman wonderland, Darwins game, Danganronpa, Fate Zero, Gantz
  3. TouaTokuchi

Anime İstek ve Önerileri

Merhaba, son 2 senede çıkmış olan güzel anime film önerebilecek var mı :D
  4. TouaTokuchi

Anime İstek ve Önerileri

Mononoke( dizi olan) Kaiba Aku no Hana Perfect Blue Paranaia Agent
  5. TouaTokuchi

Anime İstek ve Önerileri

Öneriler için teşekkürler.
  6. TouaTokuchi

Anime İstek ve Önerileri

Selam, okul animesi önerebilir misiniz? Orta okul değil ama lise olur üniversite olur. Yani ana karakteri çok küçük olmasın.
  7. TouaTokuchi

Anime İstek ve Önerileri

Mirai Nikki, Fate zero gibi son hayatta kalan kazanır temalı anime önerebilir misiniz
  8. TouaTokuchi

Anime İstek ve Önerileri

Natsume, mushushi gibi anime önerebilir misiniz?
  9. TouaTokuchi

ANİMELERDEN SIKILDIM

Legend of galaktic heroes izle 10/9 verirsin bence.
  10. TouaTokuchi

Şu animeyi ben yapsaydım şu ismi verirdim

Paprika----İnception
  11. Ben olsam sadece fate zeroyu izleyip bırakırdım.
  12. Bence naruto. Ana karakter olmak için fazla kötü
  13. TouaTokuchi

Animelerde iyilerin kazanması

Katılıyorum bende irite oluyorum hep iyilerin kazanmasından ama bu sadece animelerde yok heryerde var marvel filmlerinde özellikle. Bu şekilde olması daha genel kitleye hitap etmelerini sağlıyor ve daha çok izleniyorlar. Sanat için sanat değilde halk için sanat yapıyorlar. Animelerde kötü taraf genelde absürd ve abartılı bir şekilde kötü oluyor doğru düzgün kötülerin olduğu animeler nadir.
  14. TouaTokuchi

Anime İstek ve Önerileri

Selamlar, bana mutlak iyi veya mutlak kötünün olmadığı bir anime önerir misiniz. Mesela iki taraf çarpışacak ama bir taraf tam olarak kötü olmayacak iki tarafta kendince haklı olacak.
  15. TouaTokuchi

Tokyo Ghoul Manga devamı

Bence animeden devam et gitsin re serileri 1. ve 2. sezondan daha güzel geldi bana.
  16. TouaTokuchi

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Ben yazdım sandım üstteki yorumu:)) 7seedsi ne ara izledim diyorum kendi kendime.
  17. TouaTokuchi

Bakemonogatari

Animenin tarzı ilk sezonda neyse diğer sezonlarda da o yani konuşma üzerine. Dövüş beklemek hata olur. Monogatariyi monogatari yapan diyaloglarıdır herkese hitap etmeyebilir ama bence efsane bir seridir.
  18. TouaTokuchi

eski güzel günler..

Çoğu kişi bıraktı anime izlemeyi artık herkes netflix izliyor :(
  19. TouaTokuchi

Anime İstek ve Önerileri

Natsume Yuujincho,Mushushi(en iyisi budur),ano hi mita hana,hotarubi no mori e,shiki
  20. TouaTokuchi

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Kadının makbulu esmer ve baldudaklısıdır Sayanora Zetsubou sensesi(zetsubou)
  21. TouaTokuchi

Anime İstek ve Önerileri

Kaiji,death prade,psycho pass,aku no hana,one outs
  22. TouaTokuchi

Anime İstek ve Önerileri

Güncel olupda iyi olan seriler popülerdir o yüzden bitmiş serilerden öneriyorum :) Shigurui,monogatari serileri,mushushi,natsume,pingpongthe animation,rainbow nisha rokubou,kaiba,legend of galactic heroes,berserk,mononoke,nhkni youkoso
  23. TouaTokuchi

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

“Doğru kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur.” Araragi Koyomi “Siyasiler gerçeği örtmek, sanatçılar ise gerçeği göstermek için yalan söylerler.. Von Lohengram “Hayat asla sahnelenemeyecek bir oyunun sonsuz tekrarından ibarettir.”. Mushishiden gintoki “Makyajına ve yüzündeki boyalarına güvenme. Yollar da güzeldir ama altından kanalizasyon geçer.”. Lelouch Vi Britania ”Hayat aldığınız nefeslerin toplamı değil, nefesinizi kesen anların toplamıdır." Emiya Kritsugu ”Bu hayat sana karşılıksız verilmiş bir hediye. Zamanı gelince, yine karşılıksız geri vermen gereken.” Kurasaki İchigo Hiç gerçek olduğunu sandığın bir rüya gördün mü? Ya o uykudan hiç uyanmasaydın rüya olduğunu nasıl anlayacaktın? paprika Tüm umudunu kaybetmek özgürlüktür ougi oshino
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.