Jump to content
  • Create New...

Rhea

Kayıtlı Üye
  • Content Count

53
  • Last visited

About Rhea

• Rank
    Level 1
  • Birthday 04/24/1997

Profil Bilgileri

• İlgi :
    resim ve müzikle ilgili her şey daha da indirgemek gerekirse karakalem ve keman :D
  1. PS: Kanatlı bir erkek karakter hitsugaya taichou ^_^ ok-yay kullanan bir kız istiyorum
  2. George R. R. Martin- Ejderhaların Dansı Cilt 1 İkinci kitaba geçtim şu an ilginç olaylar oluyor bakalım ne olacak
  3. Robota aşık olan bir karakter istiyorum ^_^ adını unuttum ama bu olur sanırım çılgın bir bilim adam istiyorum :cool-onion-head-emoticon:
  4. saçı farklı renklerde bir karakter istiyorum
  5. zeki ama tsundere olmayan kız karakter istiyorum Buyur :) ben de... çok korkak ama sert görünmeye çalışan bir karakter istiyorum
  6. Kelebek dövmeli birisi gelsin :D sadece bunu bulabildim :depressed2-onion-head-emoticon: nefret edilesi bir karakter istiyorum
  7. Anlamı tam olarak bilinmiyor :whistling: Ama yunan mitolojiside bir titan ve zeus hestia vb. tanrıların annesi kısacası karakter hoşuma gittiği için seçtim :)
  8. hoş geldin iyi forumlar :good-job-onion-head-emoticon:
  9. Ben de mmmmmm normalde kafası basmayan ama iş kavga dövüş oluca adamı ağlatan tipi hoş bir karakter istiyorum . :P Yamada Ryu - Yamada to 7nin no Majo Normalde çok zeki ama göstermeyen bir karakter istiyorum
  10. pembe saçlı ve mavi gözlü kız istiyom bu sefer No Game No Life'tan Stephanie Dola ^_^ bana piyano çalan bir kız bulun
  11. İzlemedim ama ilginç duruyor izleyebilirim :) Alttaki Üye Blood Lad izlemiştir (belki?)
  12. bu tam istediğin karakter sana da bi bana da tek ayaklı bi karakter bulun ama bacağını gösteren adam gibi sahne bulamadığım için mangadan bir kesit : gerçi manga mı doujin mi emin değilim ama olsun işte bacağı yok sonuç olarak :D bana mazoşist bir karakter bulun
  13. hoş geldin :hi-onion-head-emoticon:
  14. Tam bahara yaza bayılıyorum diyecekken polenler geliyor ve bir hapşırma krizine girip mevsimlerden soğuyorum :P

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.