Jump to content

Rhea

Üyeler
  • İçerik sayısı

53
  • Son ziyareti

Rhea hakkında

• Doğum günü 04/24/1997

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    resim ve müzikle ilgili her şey daha da indirgemek gerekirse karakalem ve keman :D

Rhea üyemizin başarıları

1. Rhea

Bul Getir!

PS: Kanatlı bir erkek karakter hitsugaya taichou ^_^ ok-yay kullanan bir kız istiyorum
  2. Rhea

En son hangi kitabı okudunuz? :)

George R. R. Martin- Ejderhaların Dansı Cilt 1 İkinci kitaba geçtim şu an ilginç olaylar oluyor bakalım ne olacak
  3. Rhea

Bul Getir!

Robota aşık olan bir karakter istiyorum ^_^ adını unuttum ama bu olur sanırım çılgın bir bilim adam istiyorum :cool-onion-head-emoticon:
  4. Rhea

Bul Getir!

saçı farklı renklerde bir karakter istiyorum
  5. Rhea

Bul Getir!

zeki ama tsundere olmayan kız karakter istiyorum Buyur :) ben de... çok korkak ama sert görünmeye çalışan bir karakter istiyorum
  6. Rhea

Bul Getir!

Kelebek dövmeli birisi gelsin :D sadece bunu bulabildim :depressed2-onion-head-emoticon: nefret edilesi bir karakter istiyorum
  7. Anlamı tam olarak bilinmiyor :whistling: Ama yunan mitolojiside bir titan ve zeus hestia vb. tanrıların annesi kısacası karakter hoşuma gittiği için seçtim :)
  8. Rhea

Herkese Selam! *-*

hoş geldin iyi forumlar :good-job-onion-head-emoticon:
  9. Rhea

Bul Getir!

Ben de mmmmmm normalde kafası basmayan ama iş kavga dövüş oluca adamı ağlatan tipi hoş bir karakter istiyorum . :P Yamada Ryu - Yamada to 7nin no Majo Normalde çok zeki ama göstermeyen bir karakter istiyorum
  10. Rhea

Bul Getir!

pembe saçlı ve mavi gözlü kız istiyom bu sefer No Game No Life'tan Stephanie Dola ^_^ bana piyano çalan bir kız bulun
  11. Rhea

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim ama ilginç duruyor izleyebilirim :) Alttaki Üye Blood Lad izlemiştir (belki?)
  12. Rhea

Bul Getir!

bu tam istediğin karakter sana da bi bana da tek ayaklı bi karakter bulun ama bacağını gösteren adam gibi sahne bulamadığım için mangadan bir kesit : gerçi manga mı doujin mi emin değilim ama olsun işte bacağı yok sonuç olarak :D bana mazoşist bir karakter bulun
  13. öyle bir şeyler :D alttaki 126
  14. Rhea

Konichiwa Minna-Sama!!

hoş geldin :hi-onion-head-emoticon:
  15. Tam bahara yaza bayılıyorum diyecekken polenler geliyor ve bir hapşırma krizine girip mevsimlerden soğuyorum :P

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.