Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Qirixcv

Kayıtlı Üye
  • Content Count

23
  • Last visited

About Qirixcv

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

1. Başlıkta da söylediğim gibi Evangelion animesini uzun zamandır göz ardı etmiş birisi olarak sonunda arkadaşların baskısına boyun eğip izleme kararı aldım ama internet üzerinde serinin tam olarak bitmediğini bazı eksik noktaların olduğunu onun da film'de bahsedildiği söylenmiş ama hangi film olduğunu bulamadım. Daha fazla araştırmama rağmen bazı görüşünü, fikrini veya zevkini önemsemediğim çok fazla insan nasıl izlenmeli sorusu altında seriyi incelemiş ki bu yüzden bu konuyu açmış bulunmaktayım. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.
  2. Mangada güzel ama adamlar çok gevşek kardeşim 5 sayı çıkarıyorlar tatile gidiyorlar anlamadım animede böyle olsaydı japonyayı basardım :D
  3. Qirixcv

Bleach

saol bilgilendirdiğin için
  4. stingbull bu rsim ne anlamadım ?
  5. neden kimse konuya ileti yazmıyor merak ettim tartışma konusu ancak bu yazımdan sonra kimse ileti yazmaz oldu neden acaba?
  6. 2 metre değil canım o kadar olsa ...
  7. orihime ichigoya aşık bunu göremeyecek kadar körmüsünüz?
  8. Qirixcv

Bleach

yok kardeş sanmıyorum
  9. aynısı senin içinde geçerli
  10. bu iletine gülüyorum çünkü adam amerikalı yanı japon değilki biraz bu açıdan yaklaşın
  11. kurosaki ichigo bence yeni bankaisiyle tabiki
  12. Bence İchigo vs grimmjow çünkü Hanibel şu sözü söylüyor "ichigo bir espada gibi dövüşüyor" bunu o dövüş için söylüyor...
  • Create New...