Jump to content

Jezebel

Üyeler
  • İçerik sayısı

129
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Jezebel kullanıcısının son zaferi 15 Mayıs 2015

Jezebel en beğenilen içeriğe sahiptir

3 Takipçi

Jezebel hakkında

• Doğum günü 09/13/1997

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

2480 profil görütülenme

Jezebel üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Jezebel

1. beni "üniversiteye kapağı at gerisi kolay" diye kandıran insanları bir elime geçirsem... T_T

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. SiyahDranza

SiyahDranza

Bunu Türk Dili okuyan ya da Türk olduğum için demiyorum ama Türkçeden güzel Türkçeden kral bir dil yok ya :D Arapça da gerçekten baya zengin bir dil ama zor bir dil sözcüklerin çoğulları farklı erkeği kızı için farklı bizim 4-5 kullandığımız sözcükler için adamlar her birine farklı farklı sözcükler bulmuşlar bizde ne güzel bir kökten yüzü aşkın sözcük türetiyoruz İyi ki zamanında bizde dil devrimi olmuş diyorum kısaca.

3. Jezebel

Jezebel

ya o gırtlak olayı zaten tam baş belası, mısırlı bi hocamız var adam ammice arapça konuşuyo, koca blok, bir buçuk saat oturup adamın suratına bakıyoruz sadece...

Siy4hDranza yarama tuz basma :'( , bir fiili en basit haliyle 24 çekimini yapıyoruz şu anda, dediğin gibi kızına erkeğine, tekine, ikiline, çoğuluna ayrı.... ikil nedir yha!!!!

bencede Türkçe den kral dil yok ama bizimkide yabancılara göre zor :) bizde de fiilin 9 çekimi var :D ayrıca "ima" dene...

4. jans09

jans09

Bizim dil kolay ya. ing, Türkçe, Japonca Korece (son ikisinin alfabe kasıo) ural altay dil ailesi çok çok basit. Dediğin gibi Sy4ahDranza bizim şuan kullandığımız dil ve alfabe on numara. Çok çok şanslıyız bu konuda.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.