Jump to content

Padvox

Üyeler
  • İçerik sayısı

348
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Padvox kullanıcısının paylaşımları

1. Haftada bir manga keyfi yapıyorum ona da engel olmaya kalkıyorlar

2. Padvox

MangaTR

Az önce haberle karşılaştım yaptıklara işe saygım yok artık.Yırtık dondan fırlayarak 2-3 yıldır sözde manga çevirisi yapan bir firmanın manga kültürünü oluşturan sitelere bu üslubu kullanması saçmalıktan başka bir şey değil. Normalde elimde ne zaman bir miktar para birikse gidip manga aldığım bir firmaydı fakat şu an gözümde yeteri kadar küçüldüler hiç bir ürünü almayı planlamıyorum.Gerekirse yabancı sitelerden yabancı dilden alırım hem kaliteli bir çeviri olur. Ayrıca türk fansub grupları ve online izleme sitelerinin gerekli tepkiyi koymaları gerektiğini düşünmekteyim.
  3. Kalmadı mı ya eskilerden kimse

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Lynx

Lynx

Görürsünüz hepinizin durumuna kötü kötü şeyler yazıp kaçıcam. >:o :D

Ezgiğğ.. :'( mamaa.. :D :'(

4. Padvox

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

....Bir çocuğun harçlığıyla pazardan alabileceğin ıvır-zıvırlar.Görüyorsun ki insanlar bayağı ucuza yapılmış. FMA Edward insanları çok güzel tanımlamıştı bence hiç bir zaman bu kısmı unutmuyorum
  5. Sonuna kadar katılıyorum geçen hafta Russell Crowe için izledim ama zaman kaybıydı İki gün öncede Kaptan Amerika Kış Askerini izledim bu türleri hep sevmişimdir bunu da beğendim :)
  6. Padvox

En Zeki Anime Karakterleri

Lelouch'u her zaman için en zeki karakter olarak gördüm ama yeni serilerden No Game No Life baş karakterleri Sora ve Shiro ikilisi beraberken Lelouch'u bile alt edebilirler gibi geliyor henüz iki bölüm yayınlandı büyük konuşmamak gerek ama çok beğendim ikiliyi :lol:
  7. Padvox

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Kimi wa dare dai? Boku wa Lambo! Boku wa dare dai?Kimi wa Lambo! Reborn Gerçi doğru mu yazdım tam emin değilim :D
  8. Padvox

Hangi Üyeyi Merak Ediyorsunuz?

Ben Ezgi ve Seherden eskiyim bir kere lütfen B) Aslında baya eskiymişim hatırlıyorum o üyelikleri silinen arkadaşları :lol: Şu anlık gizliliğimi korumayı planlıyorum ama senide merak etmiyor değilim :D
  9. Padvox

En sevdiğiniz denizci kim?

Punk Hazard'a gelişiyle Aokiji oyumu kaptı :D
  10. Padvox

2014 İlkbahar Sezonunda Yayınlanacak Animeler

Magi Kuroko ve Noragami gibi animeler bittikten sonra bu sezondan pek bir şey beklemiyordum açıkçası ama yanılmışım şu an 9 tane anime takip ediyorum ilkbahar sezonundan :D :D
  11. Padvox

Şimdiye Kadar İzlediğiniz En Gerçekçi Animeler

Rainbow nisha rokubou no shichinin çizimleri biraz eski kaçıyor ama hiç bir doğa-üstülük yok ve konusu beni çok sarmıştı slice of life animelerde bile bazen saçma şeyler oluyor ama bu anime bence çok gerçekçiydi
  12. Uzun süreden sonra foruma dönmek mutlu etti :D

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Hoşgeldin Çığlık :)

13. Padvox

En Zeki Anime Karakterleri

Shikamaru Tokuchi Lelouch Makishima Lelouch zaten favori anime karakterimdir o satranç oynamaları hiç unutmam :D
  14. Padvox

Fairy Tail Sona Eriyor!

Animenin bitmesi bence TV Tokyonun yaş kitlesini düşürmek istiyor olması ile alakalı çünkü Fairy Tail yerine çocuk kategorisinden Tanken Driland Gintama yerine daha çok çocuklar için olan Gon Bleach yerine Rock Lee no Seishun Gintama Enchousen için henüz resmi bir açıklama yok fakat yerine yine küçüklere hitaben Aikatsu! var. Kaynak : AnimeFantastica
  15. “Mart laneti” bu sene de kendini gösteriyor. Geçtiğimiz sene Mart ayında Bleach, Gintama, Beelzebub gibi çok sevilen seriler sona ermiş ve anime severler büyük üzüntüye uğramışlardı. Bu sene ilk olarak kötü haber Gintama’dan geldi. Daha önce haberini yaptığımız gibi Mart ayından sonra Gintama, TV Tokyo’nun listesinde görünmüyor. Gintama’nın biteceğine dair resmi bir açıklama henüz gelmezken bu açıklama Fairy Tail için geldi. TV Tokyo, 30 Mart’tan itibaren Fairy Tail anime serisinin yayınına son veriyor. Son bölüm bu tarihte yayınlanacak ve ondan sonraki hafta 6 Nisan’da başlamak üzere Tanken Driland anime serisi Fairy Tail’in yerine geçecek. Bu haber serinin hayranlarını oldukça üzerken hemen ardından mangaka Hiro Mashima’dan jet hızıyla umut verici bir açıklama geldi. Mashima, hayranların sabırlı olmasını ve zamanı geldiğinde güzel bir haber verileceğini; ancak çok istese de bunu şu an söyleyemeyeceğini bildirdi. Fairy Tail anime serisi 2009′dan bu yana devam ediyordu. Kaynak AF
  16. "sizi 12 Bölümle doyurup 2. Sezon beklentisine sokmuyor bile." bölümüne %100 katılıyorum ve anime gerçekten çok güzeldi bence bayağıdır bir animeyi böyle izlemiyorum şahsen :D Gerçekten sabır işi :D şahsen bende çok sevdiğim animeleri genelde başladıktan sonra bir kez yarım bırakıyorum :D
  17. Abdullah geç kaldım :mellow: Yeni geldim eve :mellow: Neyse seher iletmiş tekrar mutlu yıllar uyku sersemliğiyle böyle kısacık bir yazı oldu ama :D
  18. Tatil burnumda t

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Amygirl

Amygirl

bizim bir arkadaş ders başlar başlamaz döner gaç dakka var diye sorardı seninki de o hesap :D

3. Padvox

Padvox

Son derece boştu 3 ders uyudum gerisinde kitap okudum hiç mutlu olmadım -.-

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Neyse söylenebilecek tek iyi şey,ders programının güzel olması.Eskiden en çok çektiğim oydu.Gerçi şimdide öyle ama :D

19. Padvox

Orihime FC

Ben böyle kıskançlık görmedim :o Gel kanka kulenin birini sana veririz B)
  20. Padvox

Orihime FC

Aşkımı dağlara taşlara forumlara yazıyorum :P
  21. Padvox

Orihime FC

Bağlanmak :angry: Ona sadece ben bağlanabilirim :P
  22. Padvox

Orihime FC

Hayır kıskançlığa gerek yok ;) :P
  23. Padvox

Orihime FC

Orihime ile konuştum aşkımızı kimse bozamaz dedi.Hem sarayımıza uşak lazım :P
  24. Padvox

Orihime FC

Sanırım söylesem sorun olmaz :D Oyuna kurban gittim yoksa bende sevmem kendilerini pek :D
  25. Padvox

Tsuruga Ren FC (21 üye ama artacak :))

Sorman bile hata abla :mellow:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.