Jump to content

Padvox

Üyeler
  • İçerik sayısı

348
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Padvox kullanıcısının paylaşımları

1. Let's go Heat!

2. Padvox

Anime hayatınızda istediğiniz en çok 3 şey!!

Mis gibi mis gibi de çok fazla zaman kaybettiğim zamanlar oluyor açıkçası ve bu zamanları daha iyi değerlendirmek istiyorum kitap okurum yada ders çalışabilirim :D Sonra güzel bir üniversiteye gittikten sonra sabaha kadar anime izlerim :D Hedefim değilde hedeflerim bence gayet ciddi ve bunların olmasını çok istiyorum.İşte bunlar için daha 3 yılım olmasına rağmen çok çalışmaya başlayacağım.
  3. Padvox

Anime hayatınızda istediğiniz en çok 3 şey!!

Üniversiteye kadar anime izlemeyi bırakmak istiyorum.Biraz zor ama çabalıyorum.
  4. Padvox

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Jormungand bitti güzel animeydi.
  5. Padvox

KONTAKT 2

FRPNET'in olduğu yerde FRP oynanmaması saçma olurdu :D Bende gelmek istiyorum FRP oynamak istiyorum ama öyle bir şansım yok :'(
  6. Kitap fuarına ingilizcede getiriyorlar.İngilizce alacaksanız bence internet üzerinden alın daha ucuz olur sizin için.
  7. Padvox

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Bilmiyorum o kadarda kötü değildi bence sonu ;D Brave 10'u bitirdim.
  8. Padvox

İzlediğim animeler içinde en sağlam müziği olan 2-3 tanesinden biri GC :D
  9. Geçen günlerde izledimde hiç güzel değildi bence. Bugün Battleship'i izledim sinemada gerçekten güzel yapmışlar.
  10. Padvox

Claymore bitirdim.
  11. Teşekkürler :D Yaşlanıyorum :'( Sorun değil hediye :D Düşünmen yeterli :D Teşekkürler :D Teşekkürler :D Sağol kanka :D Teşekkürler düşünmen yeterli :D 1997 doğumluyum.15 bitmiş mi oluyor ? Pek anlamıyorum o konuyu :D
  12. Padvox

Claymore 7-8-9-10-11-12
  13. One Piece sevilmez mi ? Yeni bölüm gelsede izlesek ;D :P Çok teşekkürler.
  14. Teşekkür ederim :D Teşekkürler :D Hediye önemli değil düşünmen yeterli :D
  15. Taylan doğum günün kutlu olsun.Nice yıllara :D
  16. Padvox

Claymore 4-5-6
  17. Padvox

AnimElit Fansub

Hayırlı olsun. Başarılar dilerim. Abi site varsa link verde takip edelim :D
  18. Padvox

Yazılılar nedeniyle çok izlemiyorum günde 1 bölüm falan.Bence izlenmeyi hakeden bir seri ilk bölümler biraz sıkıcı bence ama indirirken ister istemez 18-19 bölümlerin başını izledim heyecanlı gibi :D Ayrıca ben genelde seriye başlarken insanların yorumuna dikkat ederim ama konusu bir kez ilgimi çektiyse kim ne derse desin izlerim denemeden bilemezsin sonuçta :D Zaten insanlar farklıdır dolayısıyla zevkleride çoğu insan Brave10'u beğendi ama ben hiç beğenmedim mesela.Claymore bana göre gerçekten kaliteli bir seri ;D
  19. Padvox

Claymore 1-2 Mangayı okumuştum animeside güzelmiş :D
  20. Padvox

Brave 10 1-2-3
  21. Padvox

Jormungand!

Dinledim ama dinlerken çok ilginç geldi bana.Açıkçası pekte hoşuma gitmedi Türk olduğum içindir belkide başkalarına hoş gelebilir :D
  22. Padvox

Guilty Crown OST

Çok geç fark ettim mesaj yazdığını kusura bakma :D Burada animedeki tüm müzikler var.
  23. Padvox

Naruto (Spoiler İçerir)

İzanami ve izanagi sanırım birbirine zıt jutsular İzanagide kaderi sen değiştirebiliyordun İzanamide ise her şeyi kadere bırakıyorsun.Tabi emin değilim bu konuda bir forumda okumuştum bende :D İkisinde de kullananın gözleri kör oluyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.