Jump to content

Padvox

Üyeler
  • İçerik sayısı

348
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Padvox kullanıcısının paylaşımları

1. Padvox

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

One Piece 540-541
  2. Freecorder internet üzerinde izlediğiniz video veya ses dosyalarını direk olarak kayıt etmenize yardımcı olacak fazlasıyla pratik ve kullanışlı bir programdır.Açıklamayı uzatmayıp direk özelliklerini vereceğim ve resimli anlatıma geçeceğim. Özellikleri: Müzikleri kaydeder. Videoların sadece seslerini kaydeder. İnternet üzerinden yayın yapan radyo yayınlarını kaydeder. Mikrofon veya başka bir ses çıkış aracı ile kendi bilgisayarınıza sesleri kaydeder. Windows Vista ile uyumludur. Sadece ses kartınızın olması yeterlidir. Her türlü ses kartı ile bütünleşik çalışabilir. Arka planda çalışabilir. Kullanımı kolaydır. Sadece kayıt et, durdur, duraklat komutlarından oluşur. MP3 ve WAV dosya biçimi olarak kayıt altına alır. Program ile beraber reklam gibi zararlı yazılımlar gelmez, kurulmaz. Google tabanlı arama motoru içerir. Programı kolay şekilde bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz. Araç çubuğu (toolbar) şeklindedir. Üreticinin diğer programı olan FLV Player ile tam uyumlu çalışmaktadır. İndirme Linki:Applian Freecorder 5 İlk önce Mozilla Firefox veya İnternet Explorer tarayıcılarına ekleyebildiğimiz Toolbarı anlatmakla başlayalım. Şimdi izlediğimiz videoyu kaydetmeyi göreceğiz. Ve son olarak Converteri kullanmak. Not:Freecorder 4 ve Freecorder 5 olmak üzere yaygın iki şekli bulunmakta ben size 5 ile anlattım ama ikisini de kullandım fark yok diye düşünüyorum ama 4 kullanalı baya oldu o nedenle 4 ile 5 arasında fark bulursanız endişe etmeyin ikisinde de video-mp3 kaydetme mantığı aynı.
  3. Mangayı takip ediyorum mangada da her hangi bir kesin bilgi yok ilerleyen bölümlerde öğreneceğiz :D
  4. Padvox

Another bitti.
  5. Padvox

Another 1-2-3-4-5
  6. Padvox

Another

Tüm bölümlerini indirdim demin ilk bölümü bitirdim gerçekten çok merak uyandırıcı bir anime hemen sardı :D Edit:Another bitti gerçekten güzeldi :D Baya bir zamandır bir animeyi bu kadar hızlı bitirmemiştim :D
  7. Padvox

Guilty Crown OST

Sen çok uğraşmışsın :D Freecorder o konuda daha kullanışlı bir program bu akşam kullanımını hazırlarım eklerim program deposuna :D Rep için teşekkürler bu arada :D Edit:Ekledim.
  8. Padvox

Guilty Crown

Müzikleri çok güzeldir :D GC OST buradan ulaşabilirsiniz.
  9. Padvox

Guilty Crown OST

Arkadaşlar son zamanlarda anime müziklerine fazlasıyla ilgi duymaya başladım ve forumun bu bölümünü daha çok zenginleştirmek istiyorum şu an sizlerle şarkılarının hepsini ayrı ayrı sevdiğim Guilty Crown animesinin elimde olan şarkılarını paylaşacağım. Supercell-My Dearest + EGOİST Guilty Crown ED Single Şarkı Listesi 1-Daihinmin 2-Departures 3-Euterpe 4-Everlasting 5-My Dearest 6-Tsumibito RapidShare Original Sountrack: Şarkı Listesi 01. βios 02. α ~Alpha~ 03. Ω ~Omega~ 04. Ready to Go 05. friends 06. VOiD 07. gエ19 08. θεοι 09. close your eyes 10. Βασιλευζ ~Basileus~ 11. π ~pi~ 12. Release My Soul 13. κrOnё 14. Hill Of Sorrow 15. Αποκσλυψιζ ~Apocalypse~ 16. Home ~in this corner~ 17. Genesi§ 18. βιοζ-δ 19. Rё∀L RapidShare Original Sountrack albümü AnimeOu Fansubdan alınmıştır.Teşekkürler ~chii~. Linkleri paylaşırken lütfen forumdan aldığınızı belirtiniz.
  10. Padvox

Guilty Crown Bölüm 17-18-19-20-21-22 Persona 4 Bölüm 1
  11. Padvox

Anime OST Siteleri

2011 Baharda çıkan tüm animeler. Naruto. Deadman Wonderland Guilty Crown 07 Ghost Gintama düşünüyorum 27 Martta biterse ilk Gintamaya başlayacağım indirme konusunda.İzlemesem de müziklerini dinliyorum Donten süper :D
  12. Padvox

Anime OST Siteleri

Sende saol kanka :D Artık anime müziklerine giriştim 1gb müzik indirmişim :D
  13. Padvox

Guilty Crown

Anladım :D Ama Guilty Crown çok başka ya emin ol :D Burada da güzel kız var nan :D Şahsen Bleachden daha kaliteli olduğunu düşünüyorum tek farkı Guilty Crown kısa soluklu bir anime.
  14. Padvox

Anime OST Siteleri

Arkadaşlar her anime izleyen kişi izlediği animelerdeki şarkıya belli bir miktar ilgi duyar ve ismini bulmak ve ya indirmek ister bunun için size bir kaç site vereceğim. Gendou.com Animeost.info Tenshi.ru Nipponsei
  15. Seri Naruto 1. sezondur Naruto Shippuuden şarkıları bulunmamaktadır.
  16. Naruto Açılış Şarkıları: Turbobit Naruto Kapanış Şarkıları: Turbobit Konu tamamen benim tarafımdan hazırlanmıştır içindeki linkleri paylaşırken lütfen bu forumdan aldığınızı ve benim tarafımdan yapıldığını belirtin. DOSYALAR RAR ŞEKLİNDEDİR.
  17. Padvox

Papa no Iukoto wo Kikinasai!

Tek kelimeyle süper kendi dalındaki en iyi animelerden bana göre :D Hina çok tatlı bu arada :D
  18. Padvox

Guilty Crown

Abdullah direk başa al derim listede :D :P Yeni bitirdim hayatımda izlediğim en güzel animeleri yazsam ilk üçe oynar :D :P Edit : Müzikleri de süper ötesi benim dinlediğim en iyi anime müziklerinden.
  19. Hayat çok masraflı her şey çok pahalı orada doğrudur :D Edit:Yeni öğrendim kimi yönleriyle pahalıymış :D Örneğin kiralar pahalı sebze meyve çok çok pahalı benzin daha ucuz.Metro hemen hemen tr ile aynı.
  20. Padvox

Naruto (Spoiler İçerir)

Kabuto kadar sinsi birini görmedim :D İtachinin pataklaması dileklerimle.
  21. Ben para biriktirmeye başladım ;D :P Ne zaman gidiyoruz :D
  22. Padvox

Gintama 27 Martta bitiyor.

Gintama izlemediğim bir anime fakat izleyenlerin tepkisine bakarak bayağı bir güzel olduğunu çıkarıyorum. BeelzebubBir türlü kanımın ısınmadığı animelerden açıkçası hiç de merak etmiyorum. BleachTite Kubo her ne kadar çizim ve karakter tasarımı konusunda başarılı biri olsa da konu oluşturmak bakımından pek başarılı olduğunu düşünmüyorum.Anime fillerler ile harcandı bence zaten bende 300lerde bırakmıştım.
  23. Padvox

Guilty Crown

Süper animedir kendileri :D 17. bölümdeyim süper gidiyor şimdilik :D Ellerine sağlık Gökay abi güzel tanıtım.
  24. Padvox

One Piece 539 Ristorante Paradiso 1
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.