Jump to content

Padvox

Üyeler
  • İçerik sayısı

348
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İletiler bölümüne Padvox kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Az önce haberle karşılaştım yaptıklara işe saygım yok artık.Yırtık dondan fırlayarak 2-3 yıldır sözde manga çevirisi yapan bir firmanın manga kültürünü oluşturan sitelere bu üslubu kullanması saçmalıktan başka bir şey değil.

Normalde elimde ne zaman bir miktar para birikse gidip manga aldığım bir firmaydı fakat şu an gözümde yeteri kadar küçüldüler hiç bir ürünü almayı planlamıyorum.Gerekirse yabancı sitelerden yabancı dilden alırım hem kaliteli bir çeviri olur.

Ayrıca türk fansub grupları ve online izleme sitelerinin gerekli tepkiyi koymaları gerektiğini düşünmekteyim.

2. Nuh'tan az önce çıktım. Çok dandik yaee hemen de sevgiye falan bağlamışlar filmi. 

Oysa ki ağzına ağzına koyacaktı o bebelerin :bled2-onion-head-emoticon:  dlkjgkld

Sonuna kadar katılıyorum geçen hafta Russell Crowe için izledim ama zaman kaybıydı

İki gün öncede Kaptan Amerika Kış Askerini izledim bu türleri hep sevmişimdir bunu da beğendim  :)

3. Lelouch'u her zaman için en zeki karakter olarak gördüm ama yeni serilerden No Game No Life baş karakterleri Sora ve Shiro ikilisi beraberken Lelouch'u bile alt edebilirler gibi geliyor henüz iki bölüm yayınlandı büyük konuşmamak gerek ama çok beğendim ikiliyi  :lol:

4. Sanırım ismim geçmiş  :lol:

Ben daha çok eski üyeleri merak ediyorum. Forumun ilk kurulduğu zamanlarda olan ve sonradan bazı aksiliklerden dolayı üyelikleri silinen kişileri. Eski konulara baktıkça buranın daha bir anime forumuna benzediğini, çok güzel tartışmaların, bilgi alışverişlerinin, tanıtımların olduğunu fark ettim.

Onun dışında ikinci nesil diye tabir ettiğim bir tayfa var, toprakezgi, Snow_Dead, Haruka, Lynx, Pyskhe, R.B Ace, Uchiha_n, pusat vb :lol: .. Gerçi bunlar arasında ezgi ve taylanı görmüşlüğüm var ama muhabbetim yok :D Benim yetiştiğim nesilden de yankı, çığlık, cem, muko, emel, ercan, meltem var merak ettiğim :D 

Ben Ezgi ve Seherden eskiyim bir kere lütfen  B) Aslında baya eskiymişim hatırlıyorum o üyelikleri silinen arkadaşları  :lol: Şu anlık gizliliğimi korumayı planlıyorum ama senide merak etmiyor değilim  :D

5. Animenin bitmesi bence TV Tokyonun yaş kitlesini düşürmek istiyor olması ile alakalı çünkü

Fairy Tail yerine çocuk kategorisinden Tanken Driland

Gintama yerine daha çok çocuklar için olan Gon

Bleach yerine Rock Lee no Seishun

Gintama Enchousen için henüz resmi bir açıklama yok fakat yerine yine küçüklere hitaben Aikatsu! var.

Kaynak : AnimeFantastica

6. “Mart laneti” bu sene de kendini gösteriyor.

Resmi ekleyen

Geçtiğimiz sene Mart ayında Bleach, Gintama, Beelzebub gibi çok sevilen seriler sona ermiş ve anime severler büyük üzüntüye uğramışlardı. Bu sene ilk olarak kötü haber Gintama’dan geldi. Daha önce haberini yaptığımız gibi Mart ayından sonra Gintama, TV Tokyo’nun listesinde görünmüyor. Gintama’nın biteceğine dair resmi bir açıklama henüz gelmezken bu açıklama Fairy Tail için geldi.

TV Tokyo, 30 Mart’tan itibaren Fairy Tail anime serisinin yayınına son veriyor. Son bölüm bu tarihte yayınlanacak ve ondan sonraki hafta 6 Nisan’da başlamak üzere Tanken Driland anime serisi Fairy Tail’in yerine geçecek. Bu haber serinin hayranlarını oldukça üzerken hemen ardından mangaka Hiro Mashima’dan jet hızıyla umut verici bir açıklama geldi. Mashima, hayranların sabırlı olmasını ve zamanı geldiğinde güzel bir haber verileceğini; ancak çok istese de bunu şu an söyleyemeyeceğini bildirdi.

Fairy Tail anime serisi 2009′dan bu yana devam ediyordu.

Kaynak AF

7. "sizi 12 Bölümle doyurup 2. Sezon beklentisine sokmuyor bile." bölümüne %100 katılıyorum ve anime gerçekten çok güzeldi bence bayağıdır bir animeyi böyle izlemiyorum şahsen :D

ama biliyorum ki bir gün yeniden başlayıp büyük ihtimalle çok seveceğim..çünkü genellikle sevdiğim animelerin ilk bölümlerinde çok sıkılıyorum anime sabır işi arkadaş ya :D

Gerçekten sabır işi :D şahsen bende çok sevdiğim animeleri genelde başladıktan sonra bir kez yarım bırakıyorum :D

8. Bu kıza sabır taşı olsa dayanmaz. Çığlık bu ileri zekalıyı sevdiğine inanamıyorum. :D Ben bunun yüzünden animeyi bırakacaktım neredeyse. :D

Sanırım söylesem sorun olmaz :D Oyuna kurban gittim yoksa bende sevmem kendilerini pek :D

9. Tek aşkım Orihime için FC açıyorum erkekler katılamaz <_<

Resmi ekleyen

Hakkında

Orihime Inoue (Jap: 井上 織姫, - Inoue Orihime), Bleach manga ve anime serisinin önemli karakterlerinden biridir. Başroldeki Ichigo Kurosaki’nin sınıf arkadaşıdır. Ichigo’nun diğer arkadaşları gibi Orihime de Ichigo shinigami olduktan sonra kendi ruhani güçlerini çabucak geliştirmiştir. Adını, Tanabata festivalinin üzerine kurulduğu bir Japon efsanesinden almıştır.Orihime Inoue, kâküllerini kulaklarının arkasında saç tokaları ile tutturduğu uzun, turuncu-kahverengi saçları olan bir kızdır. Tatsuki Arisawa’nın, onu koruyacağına söz vermesinin onuruna uzattığı saçlarından uyumak haricinde tokalarını çıkarmaz (64. bölümde uyandığı zaman onlarsızdır) çünkü abisinin hatırası için takmaktadır. Orihime, mangadaki resimlerde kahverengi gözlere sahiptir fakat animede gri.

Kendi Görüşüm:Ben daha bu kadar güzel,tatlı,hoş (ne desem az) anime karakteri görmedim.Canım ya Orihime olmazsa anime çekilmez hal alırdı benim için.Ama durmadan Kurosaki diyor <_< Kıskanıyorum :wub: Neyse uzatmayayım yazmakla bitiremem sonra ^_^

Katılmak isteyen üyeler yorum yazsınlar.

Grkmvc

Villian

Cold Dewil

TSunadeHime

Mugiatama

narubleach4ever

SiyahBeyaz

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.