Jump to content

emmanuella

Üyeler
  • İçerik sayısı

32
  • Son ziyareti

emmanuella kullanıcısının paylaşımları

1. emmanuella

Kimin Yemeğini Yemek İsterdiniz?

Sword Art Online'daki Asuna'nın sandviçleri güzel görünüyor. Rameni de merak ederdim Naruto öyle iştahla yerken ama içinde et suyu olduğunu öğrenince soğudum.
  2. emmanuella

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin. Gerçekten çok güzel ve gerçekçi bir anime tam aradığım gibi ama çok üzücü kısımları var. Epey acıklı bir hikaye.
  3. emmanuella

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Ben soğuk, duygularını belli etmyen karakterlerden hoşlanıyorum genelde cıvık tipleri hiç sevmem. Zevkler ve renkler meselesi :D
  4. emmanuella

Animelerde İlişkisini En Sevdiğiniz İkililer?

Çalı kaşlı ikili Maito Gai ve Rock Lee. Bu kadar benzerlik olmaz öğretmen-öğrenci değil de baba- oğul gibiler çok tatlılar :) https://youtu.be/hd3GXTcHa10
  5. emmanuella

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Bleach'den Kuchiki Byakuya :wub: Çok yakışıklı, karizmatik, güçlü sevdiklerine değer veren biri. Soğuk gibi görünse de aslında sevgi dolu bir kişilik :wub: Naruto'daki Uchiha İtachi'ye de ayrı hastayım ama Sasuke'si için beni harcardı bu yüzden tercih etmem pek :P
  6. emmanuella

Favori Anime Müzigin ?

Bleach OST 3-La distancia para un duelo
  7. emmanuella

Anime mi, Manga mı?

Anime izlemeyi daha çok seviyorum. Manga kitap okumaktan da farklı çünkü ruhsal betimlemeler, çözümlemeler pek olmuyor haliyle. Bazı savaş sahnelerinde hareketler net değil, duygular da pek net yansıtılamıyor bence. Animeler o açıdan daha avantajlı mangadaki bir sahneyi animeler daha uzun, akıcı animasyonlarla anlaşılır kılabiliyor. Duygular da daha rahat aktarılıyor müziklerin de çok büyük etkisi var.
  8. Naruto'da İtachi beni epey ağlattı Anne babasını öldürmeden önce ağlaması, babasının ona seçtiğin yol farklı olsa da seninle gurur duyuyorum demesi, edo tensei halindeyken sasuke'ye ettiği veda... Yine izleyip ağladım çok etkileyici bir sahneydi. https://youtu.be/c6GAWYIjsLQ
  9. Emeğinize sağlık güzel bir kaynak olmuş. Sık sık okurum bilmediğim kelimelere bakarım, aşinalık olur en azından teşekkürler.
  10. Bilgisayardan oyun oynamak dışında herşeye üşeniyorum diyebilirim anime izlemeye bile üşeniyorum bazen. Manga okumak ise işkence gibi geliyordu eskiden bir tek Naruto'nun mangasını okudum o da daha fazla spoiler yememek içindi. Sağolun varolun spoiler verme meraklıları sayenizde bir manga okumuş oldum :D
  11. emmanuella

En sevdiğiniz anime müzikleri

Naruto Shippuden Opening 1 - Hero's Come Back Bleach Opening 10 - Shoujo S Naruto Ending 1 -Wind
  12. emmanuella

Herkese Merhaba

Önerilerinizi dikkate alacağım teşekkür ederim.
  13. emmanuella

En çok hangi anime eşyasını istersiniz

-Akatsuki cübbesi -Sharingan lensi -Konoha alın bandı Mor oje sürüp saçımı onun gibi yaparsam tam dişi İtachi olurum B) http://www.wallpaperhi.com/thumbnails/detail/20120909/naruto%20shippuden%20akatsuki%20uchiha%20itachi%20sharingan%202560x1440%20wallpaper_www.wallpaperhi.com_86.jpg
  14. emmanuella

Japonya'nın Eksileri

Off neler neler okdukça insanın canı sıkılıyor ırkçılık, çocuk istismarı, işkenceler, katliamlar... Cinsiyet ayrımcısı olduklarını da duymuştum da tacize uğrayan bir kadına polisin yardım etmemesi kabul edilemez. O konuda Türkiye'den bir farkları yokmuş meğer. Japonların biraz daha medeni olmasını beklerdim doğrusu. Bilmediğim çok şey varmış haklarında.
  15. emmanuella

Sizce En Güçlü Anime Karakteri Kim?

Kimin death note u varsa o kazanır karşısında ister Six Path Naruto olsun ister Hollow İchigo olsun farketmez deftere adı yazılan ölür ;) Edo tenseilerde işe yarar mı bilemedim ama onlar zaten yürüyen ölü, edoları da belki zombi avcıları yener :P
  16. emmanuella

Herkese Merhaba

Hoş buldum tekrar sıcak karşılamanız için teşekkürler hepinize.
  17. Üşengeçlik olarak Shikamaru'nın hık demiş burnundan düşmüşüm keşke zeka olarak da aynı şeyi söyleyebilseydim, iq puanı 200 kendisinin :D Fiziksel olarak sailor saturn olabilir.
  18. emmanuella

Herkese Merhaba

Trollük gibi bir amacım yok emmanuel ismini severim ama görsellere bakınca ne düşündüğünü anladım :P Araştırmadan nick almamak gerekiyormuş demek ki :D Benimki farklı ama sonu -le değil -la ile bitiyor :P
  19. emmanuella

Birim 731 (+18)

Bu nasıl bir sadistliktir aklım almıyor yapanların cezasız kalması da cabası 731 deki psikopatlar deney sonuçlarını Amerika'ya satarak serbest kaldı, Junko cinayetini işleyenler de sadece 20 yıl yattıktan sonra şu an serbestler :angry: Japonlardan nefret etme noktasına geldim bir ara tabi ki hepsi öyle değildir ama bu biraz fazla sanki. Masumlar için adalet yok maalesef!
  20. emmanuella

Herkese Merhaba

Sağolun hoşbuldum önerileriniz için de arigato :)
  21. emmanuella

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

Byakuya ve espadalardan Coyote Starrk. Byakuya'nın soğukkanlılığını ve karizmasını İtachi'ye benzetiyorum. Coyote Starrk da müthiş gücüne rağmen barışçıl bir karekterdi fazla göremedik ne yazık ki.
  22. emmanuella

En sevdiğiniz karakter sesleri?

Kira'nın sesi hele o manyakça kahkahası çok hoşuma gidiyor :P Seiyuusu Mamoru Miyano çok yetenekli ve hoş :wub: Orochimaru'yu da bir kadın seiyuunun seslendirmesine çok şaşırmıştım :o
  23. emmanuella

Herkese Merhaba

Hoşbuldum Barış Bey dediğiniz seçeneklerin hepsi de çok çekici geliyor galiba dram, karanlık, distopya tercih ederim.
  24. emmanuella

Herkese Merhaba

Ben daha yaygın bir ismim var sanıyordum :) Anlamını mavi ay olarak biliyorum.
  25. emmanuella

Herkese Merhaba

Hoş buldum teşekkür ederim :) Umarım keyifli günler geçiririz.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.