Jump to content

ShimeShinrini

Üyeler
  • İçerik sayısı

5
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

ShimeShinrini üyemizin başarıları

1. ShimeShinrini

Tsuki'nin Projeleri (Güncellendi: 05.07.15♥)

Çok iyiler *-* Ben bi türlü el çizemiyorum az çok bişiler var ama işte... Taslak olarak çıkartıyorum , kemik yapısını çiziyorum , eklem yerlerine ayırıyoruum ... türlü türlü yapıyorum ama olmuyo bu konuda şanslısın @.@ Bakarak mı çalışıyorsun ?
  2. ShimeShinrini

Tsuki'nin Projeleri (Güncellendi: 05.07.15♥)

Tonlama şeklin çok güzel çizgi halinde tonlamayı çok iyi kavramışsın *.* Karakter anime değilde daha çok oyun tarzında geldi bana . Oyun yaparsan güzel grafiklere sahip olabileceğinden eminim :D
  3. ShimeShinrini

Amatör çalışmalarım UPDATE 2(+2 resim)

Yüz ifadelerin iyi ama vücut çok basık duruyor. Onun için model çalış hani şu şeyler varya moda tasarım bölümünde aşırı uzun bacaklı , kollu , belli çizimler eğer onlardan çalışırsan vücut ölçüsünü az çok çözersin ;) ama iyisin :D gelişebilir
  4. Üşendiklerim : Dışarı çıkmaya , yürümeye , bazen nefes almaya , banyo yapmaya , okula gitmeye , Uyanmaya , Oyun oynamaya , anime izlemek için siteye girmeye , çeviri yapmaya , yemek yemeye , oturmaya, vs.. günlük işler işte Üşenmediklerim : Çizim yapmaya , anime izlemeye , müzik dinlemeye , japonya'ya gitmeye :D , manga yapmaya , manga okumaya , denklem çözmeye , psp oynamaya , çizim tab. dan çizim yapmaya bunları yazmaya :D Roman yazmayı sevmem . Okumayı da sevmem S.S çocukken abaküsle oynarmışım S.S
  5. Çizim konusunda üstüme yok ama konuda sıkıntılıyım :( Beraber yapmak isteyen arkadaşlar özelden mesaj atın da bir tartışalım . Katılmayı çok istiyorum S.S derece almak konusunda da baya iddalıyım :ph34r: B) B)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.