Jump to content
Türk Anime TV Forum

HolySpirit

Stajyer
    1.745
  • Son ziyareti

• Başarı

3

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    HolySpirit got a reaction from AntiNewEra for bir durum güncellemesi, Anılarım canlandı :D   
    Anılarım canlandı :D
  2. Üzgün
    HolySpirit reacted to beytize for bir durum güncellemesi, Geçmişi düşünüyorum da forumda çok güzel bir arkadaş ortamı edinmiştim (en azından öy   
    Geçmişi düşünüyorum da forumda çok güzel bir arkadaş ortamı edinmiştim (en azından öyle düşünüyordum)  nerde şimdi onlar   
  3. Beğen
    HolySpirit reacted to xemerius for bir durum güncellemesi, Haikyuu nun 2 saatlik gösterisi... Bana göre çok güzel ve çok çaba sarf edici bir şey   
    Haikyuu nun 2 saatlik gösterisi...
    Bana göre çok güzel ve çok çaba sarf edici bir şey olmuş o yüzden çok beğendim izlemeyen varsa hemen izlesin bence.
    Özellikle kageyama, ukai ve daichi'yi çok beğendim *-*
    Bu da ayrıca oyuncuların konuşmaları fakat ingilizce altyazı yok...
    İzleyeceklere iyi seyirler dilerim ^^
  4. Beğen
    HolySpirit reacted to Lexi for bir durum güncellemesi, Aylar sonra tekrardan güzel bir seri ile animeye başlamayı düşünüyorum. :P Canım çekt   
    Aylar sonra tekrardan güzel bir seri ile animeye başlamayı düşünüyorum. :P Canım çekti dün. Ayıla bayıla izlediğiniz, bitmesini hiç istemediğiniz tatlış bir seri var mıdır? Türü farketmez eğer akıcıysa her türü izleyebilirim. 
  5. Beğen
    HolySpirit reacted to Lexi for bir durum güncellemesi, Ne kadar da hoş bir ses... Dinlerken şöyle oluyorum ' Yo kıskanmadım ya kıskanıp ne y   
    Ne kadar da hoş bir ses... Dinlerken şöyle oluyorum  ' Yo kıskanmadım ya kıskanıp ne yapacağım
  6. Beğen
    HolySpirit reacted to Witch for bir durum güncellemesi, Heyt beee. Kızlarım♥   
    Heyt beee. Kızlarım♥
  7. Beğen
    HolySpirit reacted to Nyoteida for bir durum güncellemesi, "Benim seninle alıp veremediğim yok. Verip alamadıklarım var sadece."   
    "Benim seninle alıp veremediğim yok. Verip alamadıklarım var sadece."
  8. Beğen
    HolySpirit got a reaction from Sabah Sisi for bir durum güncellemesi, Doğum günüymüşşş :( puff burda olsa keşke   
    Doğum günüymüşşş :( puff burda olsa keşke 
  9. Beğen
    HolySpirit reacted to RedSingOra for bir durum güncellemesi, Holy-sama chat çok ıssız   
    Holy-sama chat çok ıssız 
  10. Beğen
    HolySpirit reacted to RedSingOra for bir durum güncellemesi, Holy sama kendimi çok yalnız hissediyorum   
    Holy sama kendimi çok yalnız hissediyorum 
  11. Beğen
    HolySpirit got a reaction from Pelin for bir durum güncellemesi, Yeni temayı hiç sevmedim -_- eskisi 1000 kat daha güzeldi   
    Yeni temayı hiç sevmedim -_- eskisi 1000 kat daha güzeldi
  • Yeni Oluştur...