Jump to content
  • Create New...

HolySpirit

Stajyer
  • Content Count

1,745
  • Last visited

• Days Won

3

Reputation Activity

1. Beğen
    HolySpirit reacted to Gallardo for a status update, :))   
    :))

2. Beğen
    HolySpirit reacted to Pseudohomophylus for a status update, Yüzünüzü güldüren insanlar iyi ki varlar   
    Yüzünüzü güldüren insanlar iyi ki varlar 

3. Beğen
    HolySpirit reacted to UnderminE for a status update, 20 Kasım   
    20 Kasım
  4. Beğen
    HolySpirit reacted to Gallardo for a status update, Ağlamak bir şeyi çözmeyecek. Bağırmak bir şeyi çözmeyecek. Kırıp dökmek bir şeyi çözm   
    Ağlamak bir şeyi çözmeyecek.
    Bağırmak bir şeyi çözmeyecek.
    Kırıp dökmek bir şeyi çözmeyecek.
    Sadece kabul et ve aksiyon al.
  5. Üzgün
    HolySpirit reacted to lntegral for a status update, Çok sıkıldım,kendimi kapatmama az kaldı.Ani verdiğim kararlarla genelde mutlu olurum   
    Çok sıkıldım,kendimi kapatmama az kaldı.Ani verdiğim kararlarla genelde mutlu olurum 
  6. Beğen
    HolySpirit reacted to lntegral for a status update, Bilmediğim dünyalara girmek üzereyim bunu düşünüyorum   
    Bilmediğim dünyalara girmek üzereyim bunu düşünüyorum 
  7. Beğen
    HolySpirit reacted to MikasaWithInTheFire for a status update, Şiirler ne kadar güzel, ne kadar anlamlı; ne kadar huzur verici. Boynuma sarılma, gül   
    Şiirler ne  kadar güzel, ne kadar anlamlı; ne kadar huzur verici.
    Boynuma sarılma, gülüm,
    benden sana geçer ölüm.
    ~Nazım Hikmet
  8. Beğen
    HolySpirit reacted to MikasaWithInTheFire for a status update, Haikyuu trailerını izledim, fişşek gibiyim.   
    Haikyuu trailerını izledim, fişşek gibiyim. 
  9. Beğen
    HolySpirit reacted to sShoguNn for a status update, bi tane daha boyama yaptım ve bu sefer ışık ve gölge üzerine daha fazla uğraştım umar   
    bi tane daha boyama yaptım ve bu sefer ışık ve gölge üzerine daha fazla uğraştım umarım güzel olmuştur

10. Beğen
    HolySpirit reacted to UnderminE for a status update, 18 Kasım   
    18 Kasım
  11. Beğen
    HolySpirit reacted to UnderminE for a status update, 21 Aralık   
    21 Aralık
  12. Beğen
    HolySpirit got a reaction from Kadir- for a status update, Hogwarts duvarları gibiydi ya bura bir ara :D pp mi görünce aklıma geldi kimse hareke   
    Hogwarts duvarları gibiydi ya bura bir ara :D pp mi görünce aklıma geldi kimse hareketli yapmıyor şuan galiba O.O çokda güzel oluyordu ya 
  13. Beğen
    HolySpirit got a reaction from Asperatus for a status update, Anılarım canlandı :D   
    Anılarım canlandı :D
  14. Üzgün
    HolySpirit reacted to Beytize for a status update, Geçmişi düşünüyorum da forumda çok güzel bir arkadaş ortamı edinmiştim (en azından öy   
    Geçmişi düşünüyorum da forumda çok güzel bir arkadaş ortamı edinmiştim (en azından öyle düşünüyordum)  nerde şimdi onlar   
  15. Beğen
    HolySpirit reacted to xemerius for a status update, Haikyuu nun 2 saatlik gösterisi... Bana göre çok güzel ve çok çaba sarf edici bir şey   
    Haikyuu nun 2 saatlik gösterisi...
    Bana göre çok güzel ve çok çaba sarf edici bir şey olmuş o yüzden çok beğendim izlemeyen varsa hemen izlesin bence.
    Özellikle kageyama, ukai ve daichi'yi çok beğendim *-*
    Bu da ayrıca oyuncuların konuşmaları fakat ingilizce altyazı yok...
    İzleyeceklere iyi seyirler dilerim ^^
  16. Beğen
    HolySpirit reacted to Lexi for a status update, Aylar sonra tekrardan güzel bir seri ile animeye başlamayı düşünüyorum. :P Canım çekt   
    Aylar sonra tekrardan güzel bir seri ile animeye başlamayı düşünüyorum. :P Canım çekti dün. Ayıla bayıla izlediğiniz, bitmesini hiç istemediğiniz tatlış bir seri var mıdır? Türü farketmez eğer akıcıysa her türü izleyebilirim. 
  17. Beğen
    HolySpirit reacted to Lexi for a status update, Ne kadar da hoş bir ses... Dinlerken şöyle oluyorum ' Yo kıskanmadım ya kıskanıp ne y   
    Ne kadar da hoş bir ses... Dinlerken şöyle oluyorum  ' Yo kıskanmadım ya kıskanıp ne yapacağım
  18. Beğen
    HolySpirit reacted to Witch for a status update, Heyt beee. Kızlarım♥   
    Heyt beee. Kızlarım♥
  19. Beğen
    HolySpirit reacted to Nyoteida for a status update, "Benim seninle alıp veremediğim yok. Verip alamadıklarım var sadece."   
    "Benim seninle alıp veremediğim yok. Verip alamadıklarım var sadece."
  20. Beğen
    HolySpirit got a reaction from Sabah Sisi for a status update, Doğum günüymüşşş :( puff burda olsa keşke   
    Doğum günüymüşşş :( puff burda olsa keşke 
  21. Beğen
    HolySpirit reacted to RedSingOra for a status update, Holy-sama chat çok ıssız   
    Holy-sama chat çok ıssız 
  22. Beğen
    HolySpirit reacted to RedSingOra for a status update, Holy sama kendimi çok yalnız hissediyorum   
    Holy sama kendimi çok yalnız hissediyorum 

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.