Jump to content

HolySpirit

Stajyer
  • İçerik sayısı

1746
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    HolySpirit reacted to pegasusejder for bir durum güncellemesi, Blue Lock izleyen varsa şu video cidden iyi olmuş. :D   
    Blue Lock izleyen varsa şu video cidden iyi olmuş. :D 

2. Beğen
    HolySpirit reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Hunter x Hunter geri dönüyor.   
    Hunter x Hunter geri dönüyor.

3. Üzgün
    HolySpirit reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Abi... Adminliğin gözü kör olsun silinmiş konudan spoiler yedim. Neden? Çünkü görebil   
    Abi... Adminliğin gözü kör olsun silinmiş konudan spoiler yedim. Neden? Çünkü görebiliyorum 
  4. Beğen
    HolySpirit reacted to Estable for bir durum güncellemesi, Yaklaşık 10 sene önce Shingeki No Kyojin'in ilk sezonu çıktığında izleyip overrated o   
    Yaklaşık 10 sene önce Shingeki No Kyojin'in ilk sezonu çıktığında izleyip overrated olduğunu düşünüp sonraki sezonları hiç izlememiş ve okumamıştım. Yaklaşık 1 hafta önce youtubede karşıma çıkınca ön yargılarımı kırıp mangayı baştan sonra okudum ve bugün itibariyle manganın güncel bölümüne ulaştım. Y A N I L M I Ş I M. :) Üstün körü ilerleyen, hikayenin tek düze olduğu ve klişe devlerle savaşın gerçekleştiği bir seri değilmiş meğer.  Hajime İsayama beye özürlerimi iletiyorum...  

Henüz bu seri ile tanışmamış birinin olması pek olası olmasa da, yeni tanışacak bireylere yegane tavsiyem mangayı okuduktan sonra seriyi izlemeleridir. 
  5. Beğen
    HolySpirit got a reaction from Ellen for bir durum güncellemesi, Hogwarts duvarları gibiydi ya bura bir ara :D pp mi görünce aklıma geldi kimse hareke   
    Hogwarts duvarları gibiydi ya bura bir ara :D pp mi görünce aklıma geldi kimse hareketli yapmıyor şuan galiba O.O çokda güzel oluyordu ya 
  6. Beğen
    HolySpirit reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, :))   
    :))

7. Beğen
    HolySpirit reacted to Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, Yüzünüzü güldüren insanlar iyi ki varlar   
    Yüzünüzü güldüren insanlar iyi ki varlar 

8. Beğen
    HolySpirit reacted to UnderminE for bir durum güncellemesi, 20 Kasım   
    20 Kasım
  9. Beğen
    HolySpirit reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Ağlamak bir şeyi çözmeyecek. Bağırmak bir şeyi çözmeyecek. Kırıp dökmek bir şeyi çözm   
    Ağlamak bir şeyi çözmeyecek.
    Bağırmak bir şeyi çözmeyecek.
    Kırıp dökmek bir şeyi çözmeyecek.
    Sadece kabul et ve aksiyon al.
  10. Beğen
    HolySpirit reacted to Ellen for bir durum güncellemesi, Şiirler ne kadar güzel, ne kadar anlamlı; ne kadar huzur verici. Boynuma sarılma, gül   
    Şiirler ne  kadar güzel, ne kadar anlamlı; ne kadar huzur verici.
    Boynuma sarılma, gülüm,
    benden sana geçer ölüm.
    ~Nazım Hikmet
  11. Beğen
    HolySpirit reacted to Ellen for bir durum güncellemesi, Haikyuu trailerını izledim, fişşek gibiyim.   
    Haikyuu trailerını izledim, fişşek gibiyim. 
  12. Beğen
    HolySpirit reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, bi tane daha boyama yaptım ve bu sefer ışık ve gölge üzerine daha fazla uğraştım umar   
    bi tane daha boyama yaptım ve bu sefer ışık ve gölge üzerine daha fazla uğraştım umarım güzel olmuştur

13. Beğen
    HolySpirit reacted to UnderminE for bir durum güncellemesi, 18 Kasım   
    18 Kasım
  14. Beğen
    HolySpirit reacted to UnderminE for bir durum güncellemesi, 21 Aralık   
    21 Aralık
  15. Beğen
    HolySpirit got a reaction from Kadir- for bir durum güncellemesi, Hogwarts duvarları gibiydi ya bura bir ara :D pp mi görünce aklıma geldi kimse hareke   
    Hogwarts duvarları gibiydi ya bura bir ara :D pp mi görünce aklıma geldi kimse hareketli yapmıyor şuan galiba O.O çokda güzel oluyordu ya 
  16. Üzgün
    HolySpirit reacted to Beytize for bir durum güncellemesi, Geçmişi düşünüyorum da forumda çok güzel bir arkadaş ortamı edinmiştim (en azından öy   
    Geçmişi düşünüyorum da forumda çok güzel bir arkadaş ortamı edinmiştim (en azından öyle düşünüyordum)  nerde şimdi onlar   
  17. Beğen
    HolySpirit reacted to xemerius for bir durum güncellemesi, Haikyuu nun 2 saatlik gösterisi... Bana göre çok güzel ve çok çaba sarf edici bir şey   
    Haikyuu nun 2 saatlik gösterisi...
    Bana göre çok güzel ve çok çaba sarf edici bir şey olmuş o yüzden çok beğendim izlemeyen varsa hemen izlesin bence.
    Özellikle kageyama, ukai ve daichi'yi çok beğendim *-*
    Bu da ayrıca oyuncuların konuşmaları fakat ingilizce altyazı yok...
    İzleyeceklere iyi seyirler dilerim ^^
  18. Beğen
    HolySpirit reacted to Anonymmy for bir durum güncellemesi, Aylar sonra tekrardan güzel bir seri ile animeye başlamayı düşünüyorum. :P Canım çekt   
    Aylar sonra tekrardan güzel bir seri ile animeye başlamayı düşünüyorum. :P Canım çekti dün. Ayıla bayıla izlediğiniz, bitmesini hiç istemediğiniz tatlış bir seri var mıdır? Türü farketmez eğer akıcıysa her türü izleyebilirim. 
  19. Beğen
    HolySpirit reacted to Anonymmy for bir durum güncellemesi, Ne kadar da hoş bir ses... Dinlerken şöyle oluyorum ' Yo kıskanmadım ya kıskanıp ne y   
    Ne kadar da hoş bir ses... Dinlerken şöyle oluyorum  ' Yo kıskanmadım ya kıskanıp ne yapacağım
  20. Beğen
    HolySpirit reacted to Witch for bir durum güncellemesi, Heyt beee. Kızlarım♥   
    Heyt beee. Kızlarım♥
  21. Beğen
    HolySpirit reacted to Nyoteida for bir durum güncellemesi, "Benim seninle alıp veremediğim yok. Verip alamadıklarım var sadece."   
    "Benim seninle alıp veremediğim yok. Verip alamadıklarım var sadece."
  22. Beğen
    HolySpirit got a reaction from Sabah Sisi for bir durum güncellemesi, Doğum günüymüşşş :( puff burda olsa keşke   
    Doğum günüymüşşş :( puff burda olsa keşke 
  23. Beğen
    HolySpirit reacted to RedSingOra for bir durum güncellemesi, Holy-sama chat çok ıssız   
    Holy-sama chat çok ıssız 
  24. Beğen
    HolySpirit reacted to RedSingOra for bir durum güncellemesi, Holy sama kendimi çok yalnız hissediyorum   
    Holy sama kendimi çok yalnız hissediyorum 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.