Jump to content

HolySpirit

Stajyer
  • İçerik sayısı

1746
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İtibar Etkinliği

1. Harika
    HolySpirit got a reaction from .:Kanema:. in Vay be neredeyse 5 yıl olmuş buraya kayıt olalı, hiç tahmin etmezdim ama buradan edin   
    bazı tanıştıklarına da pişman oluyorsun ya ama -_- o sinir bozucu 
  2. Beğen
    HolySpirit reacted to .:Kanema:. in Vay be neredeyse 5 yıl olmuş buraya kayıt olalı, hiç tahmin etmezdim ama buradan edin   
    Aynı şekil benim de öyle :') gerçekten iyi ki düşmüşüm bu batağa 
  3. Beğen
    HolySpirit got a reaction from .:Kanema:. in Vay be neredeyse 5 yıl olmuş buraya kayıt olalı, hiç tahmin etmezdim ama buradan edin   
    Yaşlandık 

benimde var 1-2 kişi hala sürekli konuştuğum buraya girmesem de :p bazı arkadaşlıklar daimi kalıyor gibi :D  
  4. Beğen
    HolySpirit got a reaction from FalcoWa in 6 yıl sonra forumda hesabım olduğunu hatırladım xd   
    bulabilmen bile güzel bence hesabı :D
  5. Harika
  6. Üzgün
    HolySpirit reacted to Beytize in Forumda bişiler mi değişti bi tuhaf geldi sebebini de anlamadım ayarlarımı değiştirdi   
    ben konularda ileti yazarken sağ tarafta olmasını sevmedim hoş durmuyor  zaten çok uğramıyorum size iyi alışmalar 

7. Üzgün
    HolySpirit got a reaction from Beytize in Forumda bişiler mi değişti bi tuhaf geldi sebebini de anlamadım ayarlarımı değiştirdi   
    2015 deki tema en iyisiydi süperdi
  8. Beğen
    HolySpirit got a reaction from -Misaki- in Wow çok değişmiş buralar 0.0   
    o olayı aynı bende yaşıyorum konuşma tarzımı görünce :D
  9. Beğen
    HolySpirit got a reaction from Veiykas in Güzel bir mmo rpg önerebilcek varmı :D   
    dolaşmak yoruyor ya yorucu öyle pek bir şey yok sonrakini büroda yapıcam :D
  10. Beğen
    HolySpirit reacted to Veiykas in Güzel bir mmo rpg önerebilcek varmı :D   
    Hort olacak ama  The Elder Scrolls Online 
  11. Beğen
    HolySpirit reacted to Veiykas in Güzel bir mmo rpg önerebilcek varmı :D   
    Şimdiden rica ederim 
  12. Beğen
    HolySpirit got a reaction from sShoguNn in 500'üncü tekil animemi de bitirmiş bulunmaktayım ikincil üçüncül sezonlar ve diğer ek   
    geç kaldım ben az galiba yapmak için :D ekliyorum hala denk geldikçe ama tonla var daha eklencek
  13. Harika
    HolySpirit got a reaction from sShoguNn in 500'üncü tekil animemi de bitirmiş bulunmaktayım ikincil üçüncül sezonlar ve diğer ek   
    onun listesini çıkarmak çok zor ya bi ara yapayım dedim izlediklerimi bulamadım eklemek için :D aklıma gelmediler  
  14. Beğen
    HolySpirit got a reaction from Beytize in Hayatımda ilk defa anime line art renklendirmesi yaptım photoshop üzerinden saatlerce   
    çok yarım ama bu kadar yapmıştım bende zaman istiyor ya çok fazla

15. Beğen
    HolySpirit got a reaction from sShoguNn in Hayatımda ilk defa anime line art renklendirmesi yaptım photoshop üzerinden saatlerce   
    seninki baya iyi olmuş ya ama bence
  16. Beğen
    HolySpirit got a reaction from sShoguNn in Hayatımda ilk defa anime line art renklendirmesi yaptım photoshop üzerinden saatlerce   

17. Beğen
    çok güzel olmuş ama :p
  18. Beğen
    geçenlerde bende deniyordum ya dur atıyım hatta bekle bir dakika :p sonra devam etmeye üşendim bıraktım
  19. Beğen
    HolySpirit got a reaction from suyibe in Hayatımda ilk defa anime line art renklendirmesi yaptım photoshop üzerinden saatlerce   

20. Beğen
    HolySpirit got a reaction from Beytize in Bazı düşünceleri anlamıyorum, şimdi instagrama girdim bizim üniversitenin (Ankara üni   
    Muhabbet mekanınamı yok ya kapandıkdan sonra bi kere orası hevesim kaçtı oraya yazmaya uzak dursun benden :D
  21. Beğen
    HolySpirit got a reaction from Kadir- in Türkanimetv disqus hesabıma ban çakmış   
    ne yaptın gı :D
  22. Beğen
    HolySpirit reacted to Witch in Aylar sonra tekrardan güzel bir seri ile animeye başlamayı düşünüyorum. :P Canım çekt   
    Sever misin bilemiyorum ama :s Aoi Bungaku Series diye bırakayım buraya önerimi belkim... :pp
  23. Beğen
    HolySpirit reacted to Ledo in Aylar sonra tekrardan güzel bir seri ile animeye başlamayı düşünüyorum. :P Canım çekt   
    Haikyuu . Komedi - Spor animesi , çok hoş karakterleri olsun çizimler olsun . Spor dalı Voleybol :D
  24. Beğen
    HolySpirit got a reaction from Anonymmy in Aylar sonra tekrardan güzel bir seri ile animeye başlamayı düşünüyorum. :P Canım çekt   
    Sakurasou no Pet na Kanojo,Shigatsu wa Kimi no Uso,Fullmetal Alchemist: Brotherhood,Sukitte ii nayo yu  bunlarda çok güzelll 
  25. Beğen
    HolySpirit got a reaction from Anonymmy in Aylar sonra tekrardan güzel bir seri ile animeye başlamayı düşünüyorum. :P Canım çekt   
    şuanda hunter x hunter izliyorum ben ^-^ çok güzell sanada tavsiye ederimm 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.