Jump to content

Hiken no Ace1

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  96
 • Joined

 • Last visited

About Hiken no Ace1

 • Rank
  Level 1
 • Birthday 11/09/1991

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Male
 • Konum :
  YALOVA
 • İlgi :
  Düzce Üniversitesi / Turizm ve Otel İşletmeciliği / 1907 ÜNİFEB

  M.Kemal ATATÜRK !
 1. Aklıma bir soru takıldı animeler Wano Krallığı Shogunu ve Korsan Kaido Oden samayı idam etti diyor.Burada Shogunla Kaido aynı kişiler mi farklı kişiler mi ? yardım ederseniz sevinirim. :D
 2. bu sene sanji yılı olacağı için sanji ile ilgili ilgi çekici çok şey olucaktır biilginize :)
 3. ara verilen manga bugün yayınlanır mı ? bir bilginiz varsa yardım edermisiniz ? :) teşekkürler sağolun !
 4. bu oylama kadar bir saçma bi uygulama görmedim one piece sayfasında zoronun öne çıkması lazımken neden narutodan bir karakter öne çıkar anlamış değilim ! 2side birbirinde farklı karakterler... Tam bir saçmalık :)
 5. Jimbei garanti tayfada yeri var...Dressrosa arc'tan k,mse luffynin tayfasında olmayacak ama kaptan olarak emirlerine uyacaklarına söz verdiler luffye...Artık luffnin 5600 üyelik bir korsan ordusu var :D Jimbeiden başka gelecek kişi wano arcında bir adam olabilir !
 6. İnşallah animede fazla bu kadar içlerine girmezler...Dressrosa arc. gibi olursa sanjiyi görmek için baya zaman beklememiz gerekicek. Bu luffye kim güzel yemekler yapacak allah bilir :/
 7. Keşke manga il anime aynı anda gitse... Mangalardı okuduktan sonra animeleri izlemek biraz koyuyor insana :( bir de oda şu animeleri arka arkaya hemen yayınlasa keşke 3 4 anime arka arkaya sizce de güzel olmaz mı ?
 8. Şimdi mangayı okuyordum da thriller bark arcındaki lola'nın annesinin big mom olma ihtimali % kaçtır acaba bilen varmı ? birden okuyunca aklıma geldi çok benziyorlardı.
 9. Aynen Kuroko No Basket ve Hungry Heart : Wild Striker gibi :D
 10. İlk başlarda sıkıcı olabilir ama 150 den sonra işler güzelleşiyor ve benim en sevdiğim yanı ise narutoyu izledikten sonra 0 fiilsiz bir anime bulmak. Duygusallık ve arkadaşlığı çok iyi anlatması :D
 11. One piece gibi önemli mangaların telif hakkı sorunu mu ? oluyor. Çoğu sitede mahkeme kararıyla çevirisi engellenmiş.Normalde 804. manga çıkması gerekirken hiç bir sitede çıkmıyor ? bilgi verir misiniz ?
 12. Yeni spoilerlar gelmiyor artık okulla başladı diye midir ? nedir ? :D
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.