Jump to content

Hiken no Ace1

Üyeler
  • İçerik sayısı

96
  • Son ziyareti

Hiken no Ace1 kullanıcısının paylaşımları

1. Hiken no Ace1

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

One Piece 772
  2. Aklıma bir soru takıldı animeler Wano Krallığı Shogunu ve Korsan Kaido Oden samayı idam etti diyor.Burada Shogunla Kaido aynı kişiler mi farklı kişiler mi ? yardım ederseniz sevinirim. :D
  3. Hiken no Ace1

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Days Tv ve Attack On Titan !
  4. bu sene sanji yılı olacağı için sanji ile ilgili ilgi çekici çok şey olucaktır biilginize :)
  5. Hiken no Ace1

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

ara verilen manga bugün yayınlanır mı ? bir bilginiz varsa yardım edermisiniz ? :) teşekkürler sağolun !
  6. Hiken no Ace1

Zoro mu? İtachi mi?

bu oylama kadar bir saçma bi uygulama görmedim one piece sayfasında zoronun öne çıkması lazımken neden narutodan bir karakter öne çıkar anlamış değilim ! 2side birbirinde farklı karakterler... Tam bir saçmalık :)
  7. Hiken no Ace1

Tayfaya Yeni Üye!

Jimbei garanti tayfada yeri var...Dressrosa arc'tan k,mse luffynin tayfasında olmayacak ama kaptan olarak emirlerine uyacaklarına söz verdiler luffye...Artık luffnin 5600 üyelik bir korsan ordusu var :D Jimbeiden başka gelecek kişi wano arcında bir adam olabilir !
  8. Hiken no Ace1

İnşallah animede fazla bu kadar içlerine girmezler...Dressrosa arc. gibi olursa sanjiyi görmek için baya zaman beklememiz gerekicek. Bu luffye kim güzel yemekler yapacak allah bilir :/
  9. Hiken no Ace1

Keşke manga il anime aynı anda gitse... Mangalardı okuduktan sonra animeleri izlemek biraz koyuyor insana :( bir de oda şu animeleri arka arkaya hemen yayınlasa keşke 3 4 anime arka arkaya sizce de güzel olmaz mı ?
  10. Hiken no Ace1

Şimdi mangayı okuyordum da thriller bark arcındaki lola'nın annesinin big mom olma ihtimali % kaçtır acaba bilen varmı ? birden okuyunca aklıma geldi çok benziyorlardı.
  11. Aynen Kuroko No Basket ve Hungry Heart : Wild Striker gibi :D
  12. O zaman sezonu 25 bölümlük animeler seni bekler :D
  13. İlk başlarda sıkıcı olabilir ama 150 den sonra işler güzelleşiyor ve benim en sevdiğim yanı ise narutoyu izledikten sonra 0 fiilsiz bir anime bulmak. Duygusallık ve arkadaşlığı çok iyi anlatması :D
  14. Hiken no Ace1

One Piece Ayda Bir Ara Verecek

One piece gibi önemli mangaların telif hakkı sorunu mu ? oluyor. Çoğu sitede mahkeme kararıyla çevirisi engellenmiş.Normalde 804. manga çıkması gerekirken hiç bir sitede çıkmıyor ? bilgi verir misiniz ?
  15. Hiken no Ace1

Yeni spoilerlar gelmiyor artık okulla başladı diye midir ? nedir ? :D
  16. Hiken no Ace1

One Piece 713 :D
  17. Hiken no Ace1

Ya bu wb'nin oğlu nedir saçma sapan bir karakter getirmiş oda şaka gibi :( birde shibukaimiş marco veya luffy bunun canına okur :D
  18. Spor üstüne en iyi animelerden di eskiden Wild Striker Hungrt Heart izlemeyenlere tavsiye ederim ;)
  19. Hiken no Ace1

Naruto vs One Piece

insan şuraya 3. sık olarak 2side der.Ben 2side diyorumm :D One Piecteki Arabasta , Enies Lobby Marineford , Fishman İsland , Dressreosa Arcı = Pain , Madara , Akatsuki , savaşları...Ama fazlalık olarak Akagami no Shanks ve Ace olması OP +1 öne çıkarır ;)
  20. Hiken no Ace1

Naruto 432 izlemeyi planlıyorum türkçe altyazı çıkınca :D
  21. Hiken no Ace1

WB'nin çoçuğu muhabbeti ne yeni çıkan mangada mı yer alıyor ? merakla bekler olduk Marco tayfasınıda :D Bakalım Marco Shanksın tayfasına katılacak mı ?
  22. Bence Naruto ve Gaaranın olaması lazımdı ! ve Chopper
  23. Hiken no Ace1

Anime mi, Manga mı?

Oyumu aylar öncesinde animeye vermiştim ama mangayı okuyunca da heyecanım artmıyor değil :D bu neden her ikiside :)
  24. Hiken no Ace1

Tabiki One Piece 711
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.