Jump to content

Monster Sub-Zero

Üyeler
  • İçerik sayısı

41
  • Son ziyareti

Monster Sub-Zero kullanıcısının paylaşımları

1. Monster Sub-Zero

En gereksiz anime karakterleri ?

One piecede usopp hayatta gördüğüm en gereksiz karakter , o kadar güçlü bir tayfanın içinde tek güçsüz olan o
  2. Monster Sub-Zero

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

OnePieceden Usopp , Narutodan Sasuke Ve sakura :bled2-onion-head-emoticon: :hate-onion-head-emoticon:
  3. Monster Sub-Zero

Anime karakteri olsaydınız

kılıç kullanan , beyaz saçlı , uzun boylu bir karakter olurdum .. gücümde X-ray gözlü :bled1-onion-head-emoticon: :ahaaah-onion-head-emoticon: :cool-onion-head-emoticon: :admire-onion-head-emoticon: olmak olsa tam olur
  4. Kagami , Natsu , Luffy , Hei ve Choji. Bunlardan korkacan hacı
  5. Monster Sub-Zero

Sizce En Güçlü Anime Karakteri Kim?

Bakınız: Edward Newgate bunu atomlarına ayırır :D
  6. Kim kullanmaz ki ama ben kiranın görüşünde değilim ben daha çok sinir olduğum insanları öldürürdüm :admire-onion-head-emoticon:
  7. Monster Sub-Zero

En Zeki Anime Karakterleri

Hatake Kakashi- Naruto Ve death noteden L
  8. Fairy tailin içinde olsam erza ile pompişe koşarım :D :bled1-onion-head-emoticon: :hell-yes-onion-head-emoticon:
  9. Monster Sub-Zero

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

OnePieceden Boa Hancock :bled1-onion-head-emoticon: ama olmazsa Saodan Asuna olur
  10. Tokyo Ghoulda olmak isterdim kesinlikle :hell-yes-onion-head-emoticon:
  11. Hangi animeyi izlersem önümüzdeki 1 ay o konuda bir kişiliğim oluyor bir açıklama yapamam...
  12. Ruhum su gibidir hem akabilir hem gürleyebilir :cruch-onion-head-emoticon: çok saf ama sinirlenince delip geçen bir kişiliğim var bu yüzden [Roronoa Zoro]
  13. Monster Sub-Zero

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

Fairy Tail Kızları :hell-yes-onion-head-emoticon: :bled1-onion-head-emoticon:
  14. SwordArtOnlineden Asuna ve Kirito ikilisine bayılıyorum
  15. Asuna ve Heathcliff bu ikisine bayılırdım ama eğer ikisi arasında seçim yapmak zorunda kalırsam tabikide Asuna :bled1-onion-head-emoticon:
  16. Ben küçükken baya psikopattım galiba benim en çok sevdiğim oyuncak her zaman silah felandı :bled2-onion-head-emoticon: :hate-onion-head-emoticon:
  17. Live Action'u Heyecanla Bekliyorum :cheer1-onion-head-emoticon:
  18. Monster Sub-Zero

Haydi Tanışalım!!!

Hoşgeldin :)
  19. Monster Sub-Zero

Herkese Merhaba

Merhaba . Hoşgeldin
  20. Merhaba.Ben Ahmed Akçakıl . 19 Yaşındayım . Ve Şuan Fazla Anime SeyretSeyretmedim . Bu Siteye Katılma sebebim . ANİME öğrenmek ... Yaridm Ederseniz SEVİNİRİM
  21. Monster Sub-Zero

Merhaba !!! :))))

Hoşgeldin efe
  22. Bleach , Naruto Shippuden
  23. -abi : aksakal ve zaraki- -abla : nami ve akenu-
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.