Jump to content

NatsuJun

Üyeler
  • İçerik sayısı

451
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum güncellemeleri bölümüne NatsuJun kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Novel çevirisi yapıp kendini denemek isteyen, İngilizcesini geliştirmek isteyen arkadaşlar bana ulaşabilirler: DC: Natsujun#6198

https://novel-aozora.blogspot.com/p/novel-aozora.html

2. Mushoku Novel 42.Bölüm sizlerle, okumaya bekliyoruz...

1. Kadir-

Kadir-

Bu site yaşıyor muydu? :D

3. Etto, novel çevirmek isteyen kaleme mum diksin...

4. Kaldığımız yerden Oregairu çevirilerine devam ediyoruz anime başlamadan spoiler yemek isteyenleri 12.kitabı okumaya bekliyoruz.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Gallardo

Gallardo

Detayları birazcık kurcaladım ama çok da ileri gitmedim. Bu arada eskileri seversen Kimagure Orange Road öneririm aşk üçgenlerinde öncü bir seridir.

3. NatsuJun

NatsuJun

Mangasını okuyordum bir ara, esper çocuk vardı.Tatlı bir seri ama çok gitmiyor.

4. Gallardo

Gallardo

Bazı sinir bozucu yan karakterler ciddi anlamda zorlamıştı beni. En azından animenin çizimlerinden sorumlu Akemi Takada'nın illüstrasyonlarına göz atmanı öneririm o halde :)

5. Bigbang sonunda comeback yapabildi yani biraz durgunlaşmışlar sanki ama yine şarkıları güzel olmuş

https://www.youtube.com/watch?v=--zku6TB5NY

https://www.youtube.com/watch?v=iIPH8LFYFRk

1. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Last Dance'e âşık oldum. Çok anlamdı duygulandıran bir şarkı :)

6. Başkarakterin okçu olduğu anime veya manga arıyorum yardımcı olabilecek var mı?

(Inu Yasha ve Tokyo Majin Gakuen dışında)

2. Luluna

Luluna

MNOTV ve Mononoke'yi Gallard söylemiş, Inuyasha ve TMG'yi de sen yazmışsın, geriye şunlar kalıyor: 

http://www.turkanime.tv/anime/akatsuki-no-yona

http://www.turkanime.tv/anime/isuca

Başka da vardır belki. Genelde kılıç kullanır baş roldekiler, okçular hep yan karakter :bitter-pink-cat-emoticon:

3. NatsuJun

NatsuJun

Madan no ou güzele benziyor onu izlerim, mononoke yi de izledim isuca yi ilk defa duyuyorum ama klasik harem serisi gibi kalsın, akatsuki no yona'ya da bakicam teşekkürler

7. siteye çok yabancı hissettim kendimi, çok hareketli olmuş hiç alışamadım keşke hiç değişmeseymiş,neyse hayırlı olsun yapanın da ellerine sağlık

8. http://www.neviyay.com adlı sitenin diğer ln sitelerine karşı emek hırsızlığı yapmasına karşın protestodayız, sizlerin desteğini bekliyoruz çevirmenlerin emeğine sahip çıkalım!
    2. Kaxell

Kaxell

herhalde foruma bakmıyor bizimkini almamış. Bi de ana sayfasından belli saçma sapan yazılar yazmış. toplama kampı ne ----- fetcher olduğunu başlığında demiş zaten.

3. Witch

Witch

Hadi gülelim

4. NatsuJun

NatsuJun

millet tepki verdiği için köşesine çekildi biraz heralde arsızın önde gideni

9. Yine çabucak biteceğini bildiğim bir haftasonu, sevinsem mi üzülsem mi bilemedim

10. Eh, her güzel rüyanın bir sonu vardır

11. Bir resimlik bir edit işim var yardımcı olabilecek var mı?

12. Ben de bir soru sorayım o zaman, şimdi bir zamanlar biriyle bir mevzu geçiyor ve ben böyle yapacağım diyorsunuz bir nevi ona verdiğiniz söz.Şimdi üzerinden biraz zaman geçiyor ve bakıyorsunuz ki sözünüz söz verdiğiniz kişinin pek de umrunda değil, sözünüzde durmak için yapar mıydınız?

13. Halil Sezai baba benim için de çek bi isyaaaaaaan

1. BlacKofFiRe

BlacKofFiRe

ergenlikte son nokta bumu nese :D

14. Çeviriyi ne için yapıyoruz? Yer yer sıkılmamıza, başımıza dert aldık yok yere dememize rağmen bizi çeviriye bağlayan şey ne? Açıkçası bu aralar biraz dibe vurdum çevirmen ve editör arkadaşların bu konuda fikrini almak isterim

1. Witch

Witch

Birilerine faydalı olma düşüncesi beni itekliyor sanırım.

15. üzüldüm ya Fanatic 3-0 yenilince :/

2. aizen-

aizen-

zaten çok rahat kastımı takımın bir şey yapmasına gerek yok tek başına taşıyo adam :D

3. Hera

Hera

Bende fnaticin elenmesine üzüldüm şampiyon belli gibi skt1 olacak bence.

4. LeornKayn

LeornKayn

Böylelikle Lol tarihinde ilkez bir takım 2.defa şampiyon olmuş olacak ve ilkez iki oyuncu iki defa dünya şampiyonluğunu tatmış olacak.

16. Ye bir sınav öncesi derse çalışamama macerası...

1. LeornKayn

LeornKayn

gurur duyuyom len sizle :P

17. Ark ve Stellar serilerine -geçici veya kısa süre için de olabilir- çevirmen aranmaktadır, ilgilenen var mı acaba light novel çevirmek isteyen falan?

18. Ehehe Mushoku ilk kitabın çevirisi tamamlandı çok şükür, neyse ki azı gitti çoğu kaldı...

19. whatsapp olsun forumlar olsun genelde aynı arada durum değiştiresim bir şeyler yazasım geliyor ama 'aman boşver zaten kimin umrunda ki' deyip vazgeçiyorum veya yazsam da siliyorum çok mu işsizim size de oluyor mu yoksa

20. Light Novel çevirmek isteyen kaleme mum diksin...

21. Birkaç gün öncesine kadar ne yapcam ben diye içim içimi yerken şimdi sıkılma lüksüne sahibim, hayat çok garip be

2. NatsuJun

NatsuJun

sevdiğin işi yapma kısmına katılıyorum ben de ama kariyer için insanların birbirini yemesi hoşuma gitmiyor, neyse doğanın kanunları güçlü olan hayatta kalır ;)

3. NatsuJun

NatsuJun

çeviriyle uğraşıyorum saatlerdir ama bu sıkıldığım gerçeğini değiştirmedi :D Neyse çok kaşınmayayım ben hayat böyle güzel

22. Yuuko-san sen nasıl bir zerafet ve kawaiilik patlamasısın,Clamp sen ne mükemmel bir mangaka grubusun...Tekrar xxxHolic izlemeceler

1. NatsuJun

NatsuJun

xxxHolic te her bölüm farklı şeyler oluyor gibi genelde, 3 sezonu var işte 2.si Kei 3.sü Shunmuki olan ve bitince öyle tüh yarım kaldı gibi bir his vermiyor çünkü konusu o kadar.Ama 3 sezonu izlemek lazım tabi,bir de Clamp'ın diğer serilerine bol bol gönderme var,Chobits olsun Tsubasa Chronicle's olsun.

23. Evet son 3 seneden izlenebilecek güzel serilerden tavsiye bekliyorum.Yaza liste yapıyorum yardımcı olun lütfen

2. fuyu

fuyu

donten ni warau, world trigger, mekakucity actors

3. NatsuJun

NatsuJun

teşekkürler bunlarda bir kenarda dursun şimdilik

4. fuyu
  24. Büyüyüp de adam olamamaktan kötü ne var biliyor musunuz, adam olamadığının farkında bile olmamak.

2. NatsuJun

NatsuJun

Aslında nezaketten nasibini almamış birisine kızdım da dedim ama ,aklıma nedense bir babayla kaymakam olan oğlunun hikayesi geldi ondan böyle bisi yaptım

25. Witch'i buradan DMC yi sormayana dek protesto ediyorum,grev yapıcam animeyi izlediniz mi forumuna uorum yapmicam

2. Witch

Witch

Kraiser II-sama 8)

3. Amygirl

Amygirl

Setsugai yo yo yo yo! Favori komedi animelerimdendir :D

4. Witch

Witch

All Hail DMC! :D Sevindim ya ;u;

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.