Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

NatsuJun

Kayıtlı Üye
  • Content Count

430
  • Last visited

• Days Won

1

Reputation Activity

1. Beğen
    NatsuJun reacted to 4Respect for a status update,   
  2. Beğen
    NatsuJun reacted to Nyoteida for a status update, Yalnız değilsin. Etrafında bir sürü insan var. Kimisine arkadaşım diyorsun; kimisine   
    Yalnız değilsin. Etrafında bir sürü insan var. Kimisine arkadaşım diyorsun; kimisine dostum, kimisine sırdaş, kimisine yoldaş. Görüyorlar seni ama sana bakmıyorlar. Duyuyorlar ama dinlemiyorlar. Anlamıyorsun çoğu şeyi, belki de anlamlandıramıyorsun. Paylaşmak istiyorsun ama yapamıyorsun. Çünkü aslında çok yalnızsın, etrafın sadece insan kalabalığı... Büşra filminden.

3. Beğen
    NatsuJun reacted to Nyoteida for a status update, "Kurşun kalem gibiyiz hepimiz, acılarımız bizim kalem açacağımız. Yaşadığımız zorlukl   
    "Kurşun kalem gibiyiz hepimiz, acılarımız bizim kalem açacağımız. Yaşadığımız zorluklar kişiliğimizin biçimlenmesine yardımcı olur."
  4. Beğen
    NatsuJun reacted to Witch. for a status update, Üç gündür NCT 127 - Limitless dışında bir şey dinlemedim, benim yolum yol değil...   
    Üç gündür NCT 127 - Limitless dışında bir şey dinlemedim, benim yolum yol değil...
  • Create New...