Jump to content
Türk Anime TV Forum

NatsuJun

Üyeler
    430
  • Son ziyareti

• Başarı

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    NatsuJun reacted to 4Respect for bir durum güncellemesi,   
  2. Beğen
    NatsuJun reacted to Nyoteida for bir durum güncellemesi, Yalnız değilsin. Etrafında bir sürü insan var. Kimisine arkadaşım diyorsun; kimisine   
    Yalnız değilsin. Etrafında bir sürü insan var. Kimisine arkadaşım diyorsun; kimisine dostum, kimisine sırdaş, kimisine yoldaş. Görüyorlar seni ama sana bakmıyorlar. Duyuyorlar ama dinlemiyorlar. Anlamıyorsun çoğu şeyi, belki de anlamlandıramıyorsun. Paylaşmak istiyorsun ama yapamıyorsun. Çünkü aslında çok yalnızsın, etrafın sadece insan kalabalığı... Büşra filminden.

3. Beğen
    NatsuJun reacted to Nyoteida for bir durum güncellemesi, "Kurşun kalem gibiyiz hepimiz, acılarımız bizim kalem açacağımız. Yaşadığımız zorlukl   
    "Kurşun kalem gibiyiz hepimiz, acılarımız bizim kalem açacağımız. Yaşadığımız zorluklar kişiliğimizin biçimlenmesine yardımcı olur."
  4. Beğen
    NatsuJun reacted to Witch. for bir durum güncellemesi, Üç gündür NCT 127 - Limitless dışında bir şey dinlemedim, benim yolum yol değil...   
    Üç gündür NCT 127 - Limitless dışında bir şey dinlemedim, benim yolum yol değil...
  5. Beğen
    NatsuJun got a reaction from Pelin for bir durum güncellemesi, siteye çok yabancı hissettim kendimi, çok hareketli olmuş hiç alışamadım keşke hiç de   
    siteye çok yabancı hissettim kendimi, çok hareketli olmuş hiç alışamadım keşke hiç değişmeseymiş,neyse hayırlı olsun yapanın da ellerine sağlık
  • Yeni Oluştur...