Jump to content

NatsuJun

Üyeler
  • İçerik sayısı

451
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    NatsuJun got a reaction from Kadir- for bir durum güncellemesi, Mushoku Novel 42.Bölüm sizlerle, okumaya bekliyoruz...   
    Mushoku Novel 42.Bölüm sizlerle, okumaya bekliyoruz...
  2. Beğen
    NatsuJun got a reaction from Golge_Kaze for bir durum güncellemesi, Mushoku Novel 42.Bölüm sizlerle, okumaya bekliyoruz...   
    Mushoku Novel 42.Bölüm sizlerle, okumaya bekliyoruz...
  3. Beğen
    NatsuJun reacted to Mileydi for bir durum güncellemesi, İnsanlar yorucu...   
    İnsanlar yorucu...
  4. Beğen
    NatsuJun reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Bir anime 10 puanlık etki verebilir ama bu kalbin 1. katmanı ile sınırlı olabilir. Üs   
    Bir anime 10 puanlık etki verebilir ama bu kalbin 1. katmanı ile sınırlı olabilir. Üst bölge titreşir ama derinlere pek ulaşmaz. Bir anime 6 puanlık etki verebilir ama 3. katmana dokunabilir. Etkisi daha az şiddetli ama daha derin olabilir. Bir animenin etkisi farklı katmanlarda farklı şiddetler de gösterebilir. Örnekler çoğaltılabilir. Yüksek puanları, uç etkileri sevsem de sanırım özünde katmanlarla ilgiliyim. Düşününce, müzikler de böyle, filmler de böyle, kitaplar da böyle, sanat eserleri de böyle... İnsanlar da böyle.
  5. Beğen
    NatsuJun got a reaction from Gallardo for bir durum güncellemesi, Kaldığımız yerden Oregairu çevirilerine devam ediyoruz anime başlamadan spoiler yemek   
    Kaldığımız yerden Oregairu çevirilerine devam ediyoruz anime başlamadan spoiler yemek isteyenleri 12.kitabı okumaya bekliyoruz.

6. Beğen
    NatsuJun got a reaction from yumulonely for bir durum güncellemesi, Kaldığımız yerden Oregairu çevirilerine devam ediyoruz anime başlamadan spoiler yemek   
    Kaldığımız yerden Oregairu çevirilerine devam ediyoruz anime başlamadan spoiler yemek isteyenleri 12.kitabı okumaya bekliyoruz.

7. Beğen
    NatsuJun reacted to 4Respect for bir durum güncellemesi,   
  8. Beğen
    NatsuJun reacted to Nyoteida for bir durum güncellemesi, Yalnız değilsin. Etrafında bir sürü insan var. Kimisine arkadaşım diyorsun; kimisine   
    Yalnız değilsin. Etrafında bir sürü insan var. Kimisine arkadaşım diyorsun; kimisine dostum, kimisine sırdaş, kimisine yoldaş. Görüyorlar seni ama sana bakmıyorlar. Duyuyorlar ama dinlemiyorlar. Anlamıyorsun çoğu şeyi, belki de anlamlandıramıyorsun. Paylaşmak istiyorsun ama yapamıyorsun. Çünkü aslında çok yalnızsın, etrafın sadece insan kalabalığı... Büşra filminden.

9. Beğen
    NatsuJun reacted to Nyoteida for bir durum güncellemesi, "Kurşun kalem gibiyiz hepimiz, acılarımız bizim kalem açacağımız. Yaşadığımız zorlukl   
    "Kurşun kalem gibiyiz hepimiz, acılarımız bizim kalem açacağımız. Yaşadığımız zorluklar kişiliğimizin biçimlenmesine yardımcı olur."
  10. Beğen
    NatsuJun reacted to Witch. for bir durum güncellemesi, Üç gündür NCT 127 - Limitless dışında bir şey dinlemedim, benim yolum yol değil...   
    Üç gündür NCT 127 - Limitless dışında bir şey dinlemedim, benim yolum yol değil...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.