Jump to content

monaster natsu dragneel

Üyeler
  • İçerik sayısı

3
  • Son ziyareti

monaster natsu dragneel üyemizin başarıları

1. valla mı lan sevinçten havalardayım :P bende bunu bekliyodum :hell-yes-onion-head-emoticon:
  2. hey gidi günler beni geçmişe götürdü en sevdiğim oyuncaklar sadece kumandasında iki düğmesi olan uzaktan kumandalı arabam küçük top atabilen silahım ve hiç unutmadığım beybiletim onunla sadece 1 maç kazandım ama efsane birmaç tı abim ve ben dükkana beyblet amaya gittimde görmüştüm anınnda istedim bilastikti 1,5 teleydi abim 5 tl aldı demirdi benimkinin sekiz kanadı vardı abimle hep maç yapardık sürekli yenilirdim hatta yenebilmek için ve beybileytim gellissin diye sürekli koşar yastık yumruklardım :P beybletimin sadece birkanadı kalmıştı abime yenile yenile ve beybileytim son maçına çıktı ilk başta narmal başladı sorna bi anda zik zak çizdi abimin beybleyti etrafıda dönüp ona saldırdı anu kenara itti sorna sürekli ona çarptı abimin beybileyti tepsiyi dolandıkenarlarına sürte sürte sorna benimkinin sonkanadı kafama fırla dı benimki devam etti sorana aabimmin beybileytini saha dışına uçurdu hatta duvara kadar duvar çizildi o ayrı mesele :P abimin beybileyti parçalandı benimki maçbitti elime aldım bi baktım ortasından boydan boya çatlamış sorna birdaha fırlattım tek başıma duvara çarptı anında parçalan dı acayip üzldüm ve birdaha beybileyt almadım :depressed1-onion-head-emoticon:
  3. her şeye üşenirim ama iki şey isnisna bilgisayara girip online oyun oynamak ve türkanimeye girmek ;)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.