Jump to content

Bakabakashi!

Üyeler
  • İçerik sayısı

219
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Bakabakashi! kullanıcısının paylaşımları

1. Türkçe ya da İngilizce Rap Müzik. Grup değil de şarkıcı dersek 2pac, Sagopa Kajmer, Sansar Salvo, Contra, Norm Ender falan filan :/ Şarkı: 2pac Ghetto Gospel
  2. Ruh halim yağmurlu havada puro içen Captain Price. (Call of Duty 4 Modern Warfare satın aldığını belli etmeye çalışıyor) http://orig08.deviantart.net/4399/f/2011/287/a/6/captain_price_by_donabruja-d4cu005.jpg

3. Muhabbet Mekanı açıldığına göre Galil-Ar Geveze Lynx ve Wtich-chan'lar yeniden ısınmaya başlayabilirler. Zaten 2 haftadır motorları iyice soğumuştur ^^

4. hayır yani gerçekten avatarından bir şey anlamadım.
  5. Bakabakashi!

slm

söylenecek söz bulamıyorum, madem hoş geldin.
  6. Bakabakashi!

Merhaba, Ben Raven Store

Foruma hoş geldin, hayırlı bol Kazançlar dilerim.
  7. Adından belli zaten. "Evangelion"Evangelizm Yahudileri İsa Mesih geldiğinde yüce Irk adleden Hristiyan mezhebidir.
  8. Bakabakashi!

Bu Animeyi İzledin mi?

Hayır ama Ano Hana izledim ihihihi
  9. Bakabakashi!

Katana

Birisi Kılıç Mı Dedi?
  10. sen arada sıradaydın senin hakkın yok B) sen chate cevap ver :/
  11. a9 laf sokar gibi bir bakış var i 10 ^^ bu arada imzana witch ve lynx -chan'ları da unutma ^^
  12. Bakabakashi!

Bu Animeyi İzledin mi?

n0p3 934th n0t3 neyse benim şifreleme sistemim kafanızı karıştırmasın :D death note
  13. Vaay be Morphosis sen ne kadar alakaymışsın bu işlerle. İyi etkinlik İstanbulda olmama keyf :mellow:
  14. Bakabakashi!

Bul Getir!

Sadist ve Tsundere bi kız karakter istiyorum bende ben de bir erkeği sinir eden aşık bir kız karakter alayım ^^(sakura olmasın B) )
  15. hele 3ü gör sen sürekli silip yeniden yazıyorum
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.