Jump to content

Bakabakashi!

Üyeler
  • İçerik sayısı

219
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Bakabakashi! got a reaction from --BronkerS-- in Bu Animeyi İzledin mi?   
    tamamen öyle , tebrükler efenüm ^_^
    Steins Gate?
  2. Beğen
    Bakabakashi! got a reaction from --BronkerS-- in Bu Animeyi İzledin mi?   
    çok haklısın ^^
    high school of the dead?
  3. Beğen
    Bakabakashi! got a reaction from Strix. in Üstteki Üye Hangi Anime Karakterine Benziyor?   
    I like takin' revenge.

4. Beğen
    Bakabakashi! got a reaction from Kadir- in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    a9
    i8
  5. Beğen
    Bakabakashi! got a reaction from Barış in Katana   
    Birisi Kılıç Mı Dedi?

6. Beğen
    Bakabakashi! got a reaction from Kadir- in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    a9 uuu yenisi güzelmiş  :lol:
    i7
  7. Beğen
    Bakabakashi! reacted to Amygirl in Banlanan Üyeler ve Ban Sebepleri   
    SnoW_DeaD
    Troll + adminleri küçük düşürücü davranış...
    Yazık güzel sandığımız insanlar gerçek yüzlerini gösteriyor tek tek.. Çok üzücü...
  8. Beğen
    Bakabakashi! reacted to Amygirl in Banlanan Üyeler ve Ban Sebepleri   
    Yar saçların lüle lüle Tunç sana güle güle .. Bir daha da gelmemen dileğiyle ....
  9. Beğen
    Bakabakashi! got a reaction from Lucifèr in Terörist Kasabasında Bela![TTT][2. Bölüm!] [Yeni Kız Karakter&Bonus Eklendi]   
    hele 3ü gör sen sürekli silip yeniden yazıyorum
  10. Beğen
    Bakabakashi! reacted to Witch in Terörist Kasabasında Bela![TTT][2. Bölüm!] [Yeni Kız Karakter&Bonus Eklendi]   
    Mükemmel yandereyi bekleyin B) :ph34r:
  11. Beğen
    Bakabakashi! got a reaction from Witch in Terörist Kasabasında Bela![TTT][2. Bölüm!] [Yeni Kız Karakter&Bonus Eklendi]   
    Logo

Konu
    Daha iyi bir eğitim almak için Japonya'ya gelen bir Türk genci olan Erkan'ın şehiri ele geçiren Tokyo Terror adlı bir terör örgütünün zombi salgını başlatması üzerine arkadaşlarıyla verdiği hayatta kalma savaşı
    Karakterler

Choumi[bayan]

Misaki[bayan]

Takashi[bay]

Soriiku[bay]

Kagumi(Bayan)

Karakterleri Temsil Eden Müzikler

Choumi:

Misaki

Takashi:

Soriiku:

Kagumi

Chapter 1: Tanışma

Chapter 2: Zor Günler

12. Beğen
    Bakabakashi! reacted to Strix. in Üstteki Üye Hangi Anime Karakterine Benziyor?   
    Biraz acımasız oldum ama :D

altakine İp ucu Yeşil Gözlüyüm ._.
  13. Beğen
    Bakabakashi! got a reaction from Sabah Sisi in Tasarımlarım Ve fikir yetmezliği   
    dediğim gibi
    xenovia issei'yi havuzda temizlik odasına atıp bebek istiyorum demişti o sahnenin arkasına nuri alço operasyon müziği koyarsan 10 numara olur.  :ph34r: 
  14. Beğen
    Bakabakashi! reacted to Barış in Tasarımlarım Ve fikir yetmezliği   
    bi kaç kişidden dayak yiyen bir karakter bulup yada çok hırpalanan başına çok şey gelen bi karakter bulup en alta hayvan gibi şey yapıyonuz ya yazabilirsin çokda komik olur. 
  15. Beğen
    Bakabakashi! got a reaction from Sabah Sisi in İtiraf Köşesi   
    o zeka bende.
    Aşık olunması durumunda kişi; dopamin, serotonin ve noradrenalin gibi hormonların aktif ve dengeli şekilde salgılanmasıyla, bedensel ve zihinsel anlamda farklı bir deneyime adım atıyor. İlk görüşte aşkın gerçekleşmesinde, aşkın beyinde bağımlılık etkisi yaratmasında, sadakatin gelişmesinde hormonlar aktif olarak rol alıyor.
  16. Beğen
    Bakabakashi! got a reaction from Lynx in İtiraf Köşesi   
  17. Beğen
    Bakabakashi! got a reaction from Kadir- in İtiraf Köşesi   
  18. Beğen
    Bakabakashi! reacted to SiyahDranza in Anime ve Mangalarda Türkler ve Türkiye Nerede? (Türk İzleri)   
    Bu animede hangi cehaletle Turanla Türkü ayrı yapmışlar ? Hiç mi Tarihçlerden yararlanmıyor bunlar ?

Persler Türklere Turanlılar derler :D :D
  19. Beğen
    Bakabakashi! reacted to Kaxell in Goo'dan Babalar Günü Anketi-Hiç İstemeyeceğiniz Baba Tipleri   
    hayret asuna yok ondan iyi baba mı olur
  20. Beğen
    Bakabakashi! reacted to Barış in Bul Getir!   
    nuri alço gibi karakter hentai'de olur. çünkü nuri alço iş bitirici bir adam ve ben şimdiye kadar hiç bi ecchi'de işi tamamına erdirebileni görmedim. kız içinde yüzenler var ama sonuç sıfır. 
  21. Beğen
    Bakabakashi! got a reaction from Kadir- in En son gittiğiniz / izlediğiniz film?   
  22. Beğen
    Bakabakashi! got a reaction from AlucardHell in Selamlar   
  23. Beğen
    Bakabakashi! reacted to BAD BOY in Counter Strike : Global Offensive   
    Valve yıllar sonra çok iyi giriş yaptı. Oyun muhteşem. Bir tek CS:GO için bile Steam kullanmaya başlayabilirim.(Şuan Kullanmıyorum.)
  24. Beğen
    Bakabakashi! got a reaction from Cold Dewil in Selamlar   
    imzandan anlaşılıyor  B)
    ps:

25. Beğen
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.