Jump to content

Endiret

Kayıtlı Üye
  • Content Count

17
  • Last visited

• Days Won

1

Endiret last won the day on June 1 2015

Endiret had the most liked content!

About Endiret

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Basketbol, Resim, Yazarlık, Elime geçen şeyleri parçalamak :D
  1. ilk bölümleri okudum bence gayet güzel ve akıcı yazmışsın eline sağlık. Sadece oyun yapısı hakkında biraz daha ayrıntıya girebilirsin.
  2. Peki kardeşim beğendiğine sevindim önerilerini dikkate alacağım teşekkürler.
  3. Konu gayet güzel kardeşim inşallah hikayeyi bir sona erdirirsin bizde güzelce okuruz. :)
  4. İtiraf ediyorum bilgisayarı yedi kez ben bozdum :D ama hep diğer kardeşlerime suç attım baba duy sesimi.
  5. Teşekkür ederim yorumun için hoşuna gitmesine sevindim inşallah devamını en kısa sürede yayınlamayı planlıyorum. :D
  6. Yakın çekim Erza, alttan çekince Lucy benceeee :D
  7. Hepinize teşekürler :) Ayrıca hikayem yayınlandı imzadan ulaşabilirsiniz.
  8. Hoş bulduk! Ayrıca hikayem eklendi imzadan ulaşabilirsiniz...
  9. Hoş bulduk! Ayrıca hikayem eklendi imzadan ulaşabilirsiniz...
  10. Hoş bulduk! Ayrıca hikayem eklendi imzadan ulaşabilirsiniz...
  11. [ Merhaba minna-sama! Bu benim ilk hikaye yazışım olacak, yorumlarınızı bekliyorum! Tanıtım: Büyülü bir dünya da, büyü gücünden yoksun bir çocuk! Böyle bir dünya da böyle bir lanet... Bu lanetin sebebi nedir ? Hiç bir ipucu olmadan Gizemli diyarlarda büyü gücünü arayan çocuğun destansı hikayesi!... Bölüm-0 Güneşli, güzel bir sabahtı. Baharın etkisi her yerde hissediliyordu. Enroy yemyeşil çimlerin arasındaki toprak yolda olabildiğince hızlı koşuyor bir yandanda annesinin verdiği sandviçi yiyordu. En sonunda okula vardı. Okul kasabadaki tek başlangıç okuluydu ama kasabanın nüfusu
  12. Tavsiye için teşekkürler.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.