Jump to content

Lusaac

Üyeler
  • İçerik sayısı

5
  • Son ziyareti

Lusaac üyemizin başarıları

1. Lusaac

Türkiyenin ilk Anime Vine Sayfası !

Teşekkürler :D Logo hala tasarımda ve sayfa daha çok yeni olduğundan logo çalışmalarını erteledik. Biraz ilgi gelmeye başlarsa kendi logomuzu tasarlarız dedik ve hafiften sayfaya akımlar başladı. Yani en kısa sürede logoyuda tasarlıyacağız :D
  2. Merhaba arkadaşlar :3 :hi-onion-head-emoticon: Facebook'da Anime İstasyonu adlı bir sayfa açtık ve çeşitli caps, replik vs. paylaşırken Otaku Vines gibi yabancı sitelerde 10 saniyelik video editlemeleri olduğunu gördük. Bunlardan bizde şuanlık 3 tane yaptık ve bi zaman sonra Türkiyede hiç böyle videolar paylaşan bir sayfanın olmadığını fark ettik [En azından bizim bildiğimiz] . Yani arkadaşlar biz bir ilk yaptıysak hakkını vermekte bize düşer. Sayfada 4 admin var ama videoları tek ben editleyebiliyorum ve günde 1 tane yaptığım için çok yavaş ilerliyoruz. Kısacası aramıza katılmak isteyen video editörlerini ve aramıza katılarak ailemizi büyütmek isteyen arkadaşlarımızı sayfamıza bekleriz :) Sayfa >> https://www.facebook...53996829?ref=hl İletişim >> Facebook : https://www.facebook.com/LusaacSmp Skype : efe03.13.2013
  3. Lusaac

AMV ASMV Tasarımcıları Arıyoruz

İlk önce hepinize ilginizden dolayı teşekkür ederim :D Bana özelden Face WhatsApp vs. atarsanız sizle daha rahat konuşabilirim ;)
  4. Merhaba arkadaşlar. Ben ve arkadaşlarım Facebook'da bir sayfa açmayı düşünüyoruz. Adı daha tam belli değil ama şuan 5 Adminiz ve işi büyütmeyi planlıyoruz. Biz başkalarının Amv, Asmv, Caps vs. gibi paylaşımlarıyla yükselmek istemediğimiz için tamamen kendimize has bir kanal oluşturacaz. Fakat tek sorunumuz Asmv ve Amv hazırlamak :( Ben bu Amv işlerini az çok bilsemde hala çok acemiyim :( Aynı şekilde arkadaşlarımda öyle. Kısacası Amv ve Asmv tasarımcıları arıyoruz. Yaş önemli değil sadece olgun ve disiplinli biri olsun istiyoruz. Şuan kanalda 5 Kişiyiz 4 Kişi Caps Replik vs. paylaşıcak 1 Tanede Asmv paylaşıcak tasarımcılarımız var. Lütfen kendine has tasarımı olan arkadaşlar bize ulaşsın. Unutmayın tek başınıza çıkacağınız yerler sınırlıdır ama bir grup halinde bu sınırı kırabilirsiniz.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.