Jump to content

Black Angel

Üyeler
  • İçerik sayısı

2034
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

51

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Black Angel reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, "Onlar güçsüzdü. Bu yüzden öldüler. Bizler de güçsüzdük. Onları kurtaramadık." İlk bö   
    "Onlar güçsüzdü. Bu yüzden öldüler. Bizler de güçsüzdük. Onları kurtaramadık."
    İlk bölümden bir replik yapıştırdım valla 
  2. Beğen
    Black Angel reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, "Bazı insanlar intikamın ablamı geri getirmeyeceğini söyleyecektir. Sanki neler yaşad   
    "Bazı insanlar intikamın ablamı geri getirmeyeceğini söyleyecektir. Sanki neler yaşadığımı biliyorlarmış gibi... Bazı insanlar da affetmem gerektiğini söyleyecektir. Ama bu saçmalık! Ailemin çukura atılmasının yarattığı hissi unutup hayatıma devam etmek mi? Böyle yaşamayı reddediyorum. Kendimi bu intikama hazırladım ben! Kaderimle yüzleşmenin ek yolu intikam!"
  3. Teşekkür
    Black Angel reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, 30 küsür spammerı banladıktan sonra gidiyorum. Şubatın son haftasından itibaren bir s   
    30 küsür spammerı banladıktan sonra gidiyorum. Şubatın son haftasından itibaren bir sebepten spam botları ve uygulamaları çalışmamış. Düzeltilmesi için uğraştım bakalım.
    Bunun dışında en az 5 flag alan içerik otomatik banlanacak. Bu biraz olsun rahatlatır. 
  4. Beğen
    Black Angel reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, "Mangakalar ressamlar gibi iyi resim yapamadığı, yazarlar gibi iyi roman yazamadığı i   
    "Mangakalar ressamlar gibi iyi resim yapamadığı, yazarlar gibi iyi roman yazamadığı için mangaka olur."
    Bir Kakushigoto repliği 
  5. Harika
    Black Angel reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Muhabbet kuşuda iyice Biskrem delisi oldu :   
    Muhabbet kuşuda  iyice Biskrem delisi oldu : 

6. Beğen
    Black Angel reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Japonca öğrenmek isteyen animecilere bulunmaz hint kumaşı tadında değişik bir oyun iç   
    Japonca öğrenmek isteyen animecilere bulunmaz hint kumaşı tadında değişik bir oyun içeriğinde japonca kelimeleri öğrenip onlara savaş vs açıyoruz kelimeleri doğru bildikçe ilerliyoruz gayet kolay ve eğitici henüz satın almasamda korsan versiyonlara göz atmıştım:

7. Beğen
    Black Angel reacted to 1456ha for bir durum güncellemesi, Haikyuu'ya yeni sezon geliyor!! Sonunda ya https://myanimelist.net/news/56534730   
    Haikyuu'ya yeni sezon geliyor!! Sonunda ya 
    https://myanimelist.net/news/56534730
  8. Beğen
    Black Angel got a reaction from Gallardo for bir durum güncellemesi, Steins Gate 0 sayesinde uzun zaman sonra tekrar mutlu oldum :) Müzikleri çok güzeldi   
    Steins Gate 0 sayesinde uzun zaman sonra tekrar mutlu oldum :) Müzikleri çok güzeldi en çok " SteinsGate 0 OST - Believe Me -Zero- "  yeri ayrı...
  9. Beğen
    Black Angel got a reaction from 1456ha for bir durum güncellemesi, Steins Gate 0 sayesinde uzun zaman sonra tekrar mutlu oldum :) Müzikleri çok güzeldi   
    Steins Gate 0 sayesinde uzun zaman sonra tekrar mutlu oldum :) Müzikleri çok güzeldi en çok " SteinsGate 0 OST - Believe Me -Zero- "  yeri ayrı...
  10. Beğen
    Black Angel reacted to sadece okan for bir durum güncellemesi, cs:go steam de free olmuştur :D olmayanlar bedava iken hesaplarına eklesinler fırsatı   
    cs:go steam de free olmuştur :D olmayanlar bedava iken hesaplarına eklesinler fırsatı bulmuşken.
    https://store.steampowered.com/app/730/CounterStrike_Global_Offensive/
  11. Harika
    Black Angel reacted to Adgcnr666 for bir durum güncellemesi, Bu bana Japonların doğum günü hediyesidir.   
    Bu bana Japonların doğum günü hediyesidir. 

12. Harika
    Black Angel reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Ruh halim   
    Ruh halim

13. Karmaşık
    Black Angel reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Anime izleyen güzel insanların mekanı olan bu foruma yazık :(   
    Anime izleyen güzel insanların mekanı olan bu foruma yazık :(
  14. Beğen
    Black Angel reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Duyuru!!!! Forumun kayıtlı kullanıcıların günlük beğenme limiti 10'dan 30'a çıkarılmı   
    Duyuru!!!! Forumun kayıtlı kullanıcıların günlük beğenme limiti 10'dan 30'a çıkarılmıştır. Beğeni limitinizi güle güle harcayın 
  15. Beğen
    Black Angel reacted to jans09 for bir durum güncellemesi, 2017 ağustos OVA haberinden sonra bir de bakmışsın ki tarihi belli olmasa da Bungou S   
    2017 ağustos OVA haberinden sonra bir de bakmışsın ki tarihi belli olmasa da Bungou Stray Dogs film olacak denilmiş.... OOOOO Süper habeeeeerrrr!!!! 

16. Beğen
    Black Angel reacted to jans09 for bir durum güncellemesi, Bu bir Bleach haberidir!! Şuan resmen ellerim titriyor. Kalbim pırrrr pırrrr ediyor.   
    Bu bir Bleach haberidir!! Şuan resmen ellerim titriyor. Kalbim pırrrr pırrrr ediyor. Çünkü OVA da olsa tarihi belli olmasa da BLEACH geliyor. Bleach Colorful adıyla 
  17. Beğen
    Black Angel got a reaction from Saitama1 for bir durum güncellemesi, Şu zamana kadar manga okumadım,anime izlerken o heyecan gibi o tadı veremeyeceğini sa   
    Şu zamana kadar manga okumadım,anime  izlerken o heyecan gibi o tadı veremeyeceğini sanırdım fakat yanıldığımı şimdi anlıyorum :) Noblesse animenin mangasını okudukça manga okuma isteği doğdu içime :) Okumayada devam edeceğim sanırım...
  18. Beğen
    Black Angel reacted to Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Anime altyazıları paylaşılmış 2015 önceleri sanırım, buradan = https://eksisozluk.com   
    Anime altyazıları paylaşılmış 2015 önceleri sanırım, buradan =     https://eksisozluk.com/entry/66145584
  19. Beğen
    Black Angel reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Şimdiye kadar gördüğüm en iyi C.C fanartı *.*   
    Şimdiye kadar gördüğüm en iyi C.C fanartı *.*

20. Beğen
    Black Angel reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Parmak boyutlarında bir Natsu istiyorum. Besleyeceğim gibi çakmak olarak da kullanabi   
    Parmak boyutlarında bir Natsu istiyorum. Besleyeceğim gibi çakmak olarak da kullanabilirim. Masamın üzerinde oradan oraya koşuşturan parmak Natsu çok tatlı olurdu *.* bir de tilki kulakları ve kuyruğu olan bir chibi Ichigo beslemek isterdim. Anime karakterlerini evcil insan gibi beslemek isteyen ben T-T
  21. Beğen
    Black Angel reacted to Cagla-Sama for bir durum güncellemesi, Profil şarkını nereden bilmiyorum ama tanıdık geldi...   
    Profil şarkını nereden bilmiyorum ama tanıdık geldi... 
  22. Beğen
    Black Angel got a reaction from Adgcnr666 for bir durum güncellemesi, Kim yaptıysa emeğine sağlık çok başarılı olmuş   
    Kim yaptıysa emeğine sağlık çok başarılı olmuş 

23. Beğen
    Black Angel reacted to Darkness İchigo for bir durum güncellemesi, :D anime gereksiz bilgiler hepside bana ait :D   
    :D anime gereksiz bilgiler hepside bana ait :D 

24. Beğen
    Black Angel reacted to Darkness İchigo for bir durum güncellemesi, Walpaper :D   
    Walpaper :D

25. Beğen
    Black Angel reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, Ahahha   
    Ahahha  

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.