Jump to content

Luluna

Üyeler
  • İçerik sayısı

832
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

10

Luluna kullanıcısının son zaferi 26 Aralık 2016

Luluna en beğenilen içeriğe sahiptir

Luluna hakkında

• Doğum günü 09/16/1991

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    https://www.wattpad.com/user/EnixNigra

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

48526 profil görütülenme

Luluna üyemizin başarıları

1. Bak gelmiş yeni taze taze :D 

1. Beytize

Beytize

lulu samam yok ya :( 

2. Luluna

DERTLİ TANIŞMA KÖŞESİ :P

Hoş geldin genç, keyifli forumlar
  3. Nerelerdesin sen ? :confused-onion-head-emoticon:

1. Kudaran

Kudaran

lulu duası edelim luluş yağsın

2. Luluna

Luluna

@Kudaran duadan çok lanet gibi sanki. Kurbağa yağmuru, taş yağmuru, lulu yağmuru tarih boyu kavimlerin yok olmasına sebebiyet vermiş vakalardır :P

Geldim tamam ağlamayın 

5260a20d493d2e791e0fe3c4dcd84c344be971ab

4. Luluna

Yeni insanlarla tanışma hevesi geldi

Hoş geldiniz sayın genç, keyifli forumlar olsun.
  5. Luluna

Rus Anime Karakterleri ve Gümüş Saçları

evet, gümüş saçlı Rus algısı çok oturmuş sektörde. Beyaz saçlı bir karakter görünce Rustur diyorum :D Mesela o yüzden Koko Hekmatyar'ın da milliyetini söylemeseler de Rus olduğunu düşünmüşümdür hep. Ayrıca Durarara karakterleri ve Gundam'da da vardı bir kaç tane beyaz saçlı rus pilot falan.
  6. Luluna

Hellööö

hoş geldin
  7. Fate/ Apocrypha (2017 TV Serisi) Kesinleşti ! Yapılan resmi açıklamaya göre sonunda Fate serisinin beklenen yeni sezonu Fate/ Apocrypha'nın 2017'de TV serisi olarak izleyiciyle buluşacağı kesinleşti. Fate'e paralel bir evrende geçen bu seride tamamen yeni Hizmetkarlar ve Efendiler göreceğiz. Kırmızı ve Siyah Hizmetkarlar'ın savaşını konu alacak olan serinin gidişatı ise bizi bambaşka bir hikayeye sürüklüyor... Hikaye: Fate/ Stay Night serisine paralel bir evrende Kutsal Kase, 3. Kutsal Kase savaşı sonrası Fuyuki'den götürülmüş ve uzun yıllar boyu kayıp halde kalmıştır. 2000'lerin başlarında, 5. Kutsal Kase savaşının yaşandığı dönemde bir grup olan Yggdramillennia, Kase'yi ele geçirir ve açıkça Büyücü Birliği'nden çekildiklerini belirtip, Kutsal Kase'yi sahiplenirler. Birlik, elli büyücü göndererek Kase'yi geri almak ister ancak büyücüler Siyah Lancer tarafından katledilir. Ancak içlerinden biri bir şekilde Kutsal Kase'nin ters döngüsünü aktif etmeyi başarınca, toplamda on dört Hizmetkar'ın çağrılması sağlanmış olur. Bu olay, iki farklı grubun karşı karşıya gelmesi ile Trifas'daki Kutsal Kase Savaşları'nın başlangıcını tetikler. (Yggdramillennia üyeleri; Kara Birlik ve Büyücü Birliği tarafından gönderilen büyücülerden -bir de Kilise tarafından gönderilen istisna kişi- oluşan Kırmızı Birlik ) Ayrıca, Kutsan Kase kendi iradesiyle, ara buluculuk yapması için bir Gözetmen çağırır ve savaş başlar. ( Kaynak: Type-Moon Wikia) Fragman: Kadro:Yönetmen: Yoshiyuki Asai (Charlotte serisinden )Seri Düzenlemesi: Yuichiro Higashide (Fate/Apocryph'nın yazarı)Karakter Tasarım: Yuri YamadaMüzik: Masaru Yoyoyama (Shigatsu wa Kimi no Uso)Stüdyo: A-1 Pictures Resmi Site: http://fate-apocrypha.com/Kaynak:Fate/Apocrypha / MAL
  8. Luluna

( 12 / 12 ) Gintama (2017)

ooh ohh hayırlı uğurlu olsun, sonunda başlıyor :'D Şimdiden sarf edeceğiniz tüm emekler için gani gani teşekkür iletiyorum.
  9. Yuzuru Hanyuu hem Agape hem Eros ile kaymış, özellikle agape performansı müthiş!!!! Buradan lütfen : 

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. xemerius

xemerius

Grand prix i kazandı :embarrassed1-onion-head-emoticon: ama bunun gibi yuri on ice ın muziginden olan cok video var bana muzikler ayrica eklenmis gibi geliyor.

3. Luluna

Luluna

@xemerius  ama bak kostüm Yurio'nun tüylü kostümünü andırıyor, demedi deme :P  evet bir kaç farklı performans daha izledim ama bence bu orijinal.  Müzik ve konsept uyumu da söz konusu. Çok başarılı, yirün!!! *_*

4. xemerius

xemerius

Evet aslında muzikle baya uyumlu ama cok gorunce ne biliyim inandiriciligi gidiyor :D ama evet yuzuru her halde cok tatli :embarrassed1-onion-head-emoticon:

10. Yuri on İce, açık ara farkla en çok tweetlenen animeler listesinde 1. sıradaymış iki aydır. Fujoshiler artık yönetimi ele alıyor gibi :D liste için tık>> http://www.crunchyroll.com/anime-news/2016/12/21-1/kadokawa-ascii-research-laboratories-reports-most-tweeted-fall-2016-tv-anime-top-10

1. Gallardo

Gallardo

Eylülü saymazsak One Piece'in manga satışları gibi olmuş :D o fujoshilerden birkaçını izlemişliğim var o_O

11. Henüz seriye başlamadım. Neyse sonuç olarak epey güzel diye duymuştum. İyice biriksin de tek seferde elden çıkartırım Gerçi 2018 de çok var
  12. Luluna

Tanışma

Hoş geldin genç, keyifli forumlar :3
  13.  

şunu görmüş müydün? hahaaa

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Heimatlos

Heimatlos

75 tl ama ya :D

3. Luluna

Luluna

hadi yaa!! siteye mi gidip baktın? Bi tişört için fazla pahalıya geliyormuş tl hesabı. Bunun bir de lojistik parası var, onu ayrı alıyordur. Sıkıntı yok, kırmızı bir tank topa flat yazdırırız artık :P 

4. Heimatlos

Heimatlos

benimde aklıma o geldi :D

14. Pek çok güzel serinin devamı yanı sıra, Gintama da geldiğine göre 2017 anime açısından şahane bir yıl olacak. :panda-77:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.