Jump to content

Luluna

Üyeler
  • İçerik sayısı

832
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

10

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Luluna reacted to Gallardo in Yuzuru Hanyuu hem Agape hem Eros ile kaymış, özellikle agape performansı müthiş!!!! B   
    Adamın vücut kontrolü, estetikliğine diyecek söz bulamıyorum. Seyircileri selamlayışı ise apayrı :)
  2. Beğen
    Luluna reacted to Heimatlos in şunu görmüş müydün? hahaaa   
    benimde aklıma o geldi :D
  3. Beğen
    Luluna reacted to veritas in OP izlerken uzun zamandır uğramayan eski heyecan ve sevinci son bölümde tekrar hisset   
    yapılan yorumlardan nokta atışı anlıyorum hangi bölüm gelmiş kehkeh
  4. Beğen
    Luluna reacted to xemerius in Şu son sezonda Tsukishima ne fena bir şey oldu öyle, amanın!! :D Bağırdığı sahnede şu   
    Evet yaa muhtesem bir spor animesi gercekten. Kendini cok izlettiriyor. Ozellikle kapanis muzigi huznu daha cok artiriyo :(
  5. Beğen
    Luluna got a reaction from xemerius in Şu son sezonda Tsukishima ne fena bir şey oldu öyle, amanın!! :D Bağırdığı sahnede şu   
    ablan kurban olsun albüm kapağı :P ablası kurban olsun tsukkiye tabi ki :P
  6. Beğen
    Luluna got a reaction from Strix. in Şu son sezonda Tsukishima ne fena bir şey oldu öyle, amanın!! :D Bağırdığı sahnede şu   
    ablan kurban olsun albüm kapağı :P ablası kurban olsun tsukkiye tabi ki :P
  7. Beğen
    Luluna reacted to Heimatlos in Galiba Yuri on Ice'a shounen ai tagı koymayı unutmuş ekip :P Neyse ki bizden kaçmaz S   
    @Luluna hiçte bile :D hiç sevmem :D
  8. Beğen
    Luluna got a reaction from Heimatlos in Sırf şu kız yüzünden animeye bir bakayım dedim Allah seni bildiği gibi yapsın Ali   
    yaw izledim :D mice in bayıldıktan sonra neresinden tutsa diye şaşıran çocuğa koptum :D şu beyaz saçlı çocukla ayane nin arası olsa artık onca şeyden sonra :D
  9. Beğen
    Luluna got a reaction from Heimatlos in Geldi kız geldi :D https://www.youtube.com/watch?v=Ams5z2Ojfps   
    İzledim ya görünce bi mutlu oldum ki sorma :D eve gidince bi daha iZlicem :D çok olay bitti ama :o
  10. Beğen
    Luluna got a reaction from Heimatlos in   
    özlemişim  :D
  11. Beğen
    Luluna got a reaction from Heimatlos in GITS filminin ilk frgamanını yayınlamışlar çoktan, buyurun: Scarlet'i gördükçe siniri   
    Dragon ball kadar kötü değildir tabi ama insan sinir olmadan edemiyor. Neyse bi çıksın, izleyelim bakalım sonra söveriz. Bu arada di mi trailer çok rezalet :D 10 liraya çekmişler sanki
  12. Beğen
  13. Beğen
    Luluna got a reaction from FeeLing7d in Düşünsenize Naruto'da izlediğiiz her şey Madara'nın Mugen Tsukuyomisiymiş ve Naruto'n   
    zankyou no terror* yazmayı bile beceremedim anime öneriyorum :P
  14. Beğen
    Luluna reacted to Heimatlos in Eşyalarımı koyduğum yerde bulamıyorum, bazen hiç bulamıyorum. Olayı aydınlatmak için   
    bende uğraşamayacağım ve gidiyorum iyi geceler :D

15. Beğen
    Luluna got a reaction from Heimatlos in Eşyalarımı koyduğum yerde bulamıyorum, bazen hiç bulamıyorum. Olayı aydınlatmak için   
    Yok öyle değil, hani bir gün önce görmüşsündür,nerede olduğuna adın gibi eminsindir ama ertesi gün elini atınca bulamasın. Öyle bir şey. Neyse kafam çok dalgın olduğundan kavram karmaşası yaşıyorum her halde 
  16. Beğen
    Luluna got a reaction from Perfectum in Eşyalarımı koyduğum yerde bulamıyorum, bazen hiç bulamıyorum. Olayı aydınlatmak için   
    Tamam sen de yangına körükle gitme be!!!  Kur'an okunan ,namaz kılınan ev, niye bassın burayı manyak mı o  daha dün ne güzel süpürdüm evi..neyse mutfağı bi defa daha elden geçireyim ben , kırıntılar vardı
  17. Beğen
  18. Beğen
    Luluna got a reaction from jans09 in Renji'yi everdik... Kalbimde yeri başka tabii ama bi bekar lazım bana artık :P   
    live action çıkıyor ya :P onu rezil edecekler kesin ama yine de bekliyoruz işte. Bu final olaylarının nasıl geliştiğine dair de bir film yapsalar güzel olur dediğin gibi. Bana özet geçti İntegral, şu an neler olduğunu anladım, ama çiftler nasıl bir araya geldi orası muallak, onu kesin yapmaları lazım, kesiiin!!
    orihime de benim biricik Ulqimi üzdü, kötü kadın, mızmız şey >_>
  19. Beğen
    Luluna reacted to jans09 in Renji'yi everdik... Kalbimde yeri başka tabii ama bi bekar lazım bana artık :P   
    Ya daha muallak olan bir çok şey var. Kestirip atmak dedikleri bu olsa gerek... Hiç tatmin edici gelişmedi olaylar. Bir kaç ay daha çizip her şeyi açılığa kavuşturup yapsa bu sonu on numara olurdu Leorn'un da dediği gibi. Bakalım neler olacak ¨-¨
  20. Beğen
    Luluna got a reaction from Heimatlos in çete gelmiyorsun ya hayırdır ? :D   
    sen bensiz çok sıkılmışın belli, luluyla ilgili bir şey olsa da atlasam diye pusuya yatmış, dakikasında damladı profile :P sus sus gidersem arkamdan ağlarsın  u.u
  21. Beğen
    Luluna reacted to veritas in https://www.wattpad.com/296214915-one-piece-what-if-akainu-is-the-main-character yeni   
    şimdiye kadar neden kimse yazmamış o şaşırtıcı asıl :) ben neler neler yazdım da wattpad i yeni duydum ondan ancak yayınlıyorum
  22. Beğen
    Luluna got a reaction from Cagla-Sama in Neden her yerde kissxsis karşıma çıkıyor :D Yoksa bu bir işaret mi ? Tövbe tövbe böyl   
    Aranan, aradığını bulurmuş Ali :P Neyle meşgul olursan o gözüne, aklına, önüne gelir :P
  23. Beğen
  24. Beğen
    Luluna reacted to Red-King in Hiç reklam yapmamıştım bu zaman kadar, artık bende yapayım buyrun okuyun okutturun :D   
    Bu temayı senden kaptım sahici sektiriyor. :p
    İçinde bir ukte bırakıyor sonra bir bakmışsın ilk bölümdesin :P
  25. Beğen
    Luluna got a reaction from Red-King in Hiç reklam yapmamıştım bu zaman kadar, artık bende yapayım buyrun okuyun okutturun :D   
    Okuyun, okutturun demek :P Taş bana sekti iyi mi :P
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.