Jump to content

Luluna

Üyeler
  • İçerik sayısı

832
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

10

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Luluna got a reaction from Beytize in Bleach FC   
    Yaptınız da durduran mı oldu hııı  :LTkJN9u:
    Şöyle toplansın sitenin Bleach fanları yapın bi soul society ahalisinin kospüleyini  :LTkJN9u:
    Ben de şunu yapıcam  :P

2. Beğen
    Luluna got a reaction from Thor_The_GOD in Tuttuğunu Koparan Kadın Anime Karakterleri   
    İşte benim tarzım bir liste  Fena olmamış liste, ama göz bir Revy aradı. Aaaa bir de Balalaika :D
    Üstelik FT hayranı olmamama rağmen Erza'da listede olmalıydı bencesi. Yani şu listeye konabilecek pek çok karakter var tabi ama samimi söylüyorum YUNA şu listede başı çeker :'D Kız tek başına dünyalara karşı geldi, çılgın şey 
    Artı, Barış'ında dediği gibi Nojiko ne alaka ? OP'de başka karakter kalmadı sanki 
  3. Teşekkür
    Luluna got a reaction from Remove in Gerçek Cinsiyetiyle Beyin Yakan Karakterler   
    Selam gençlik,
    Bazen bazı karakterler vardır ne olduğunu tam anlayamayız, bilsek de beyin inkar eder, hatta bazıları var ki biri söylemeden gerçek cinsiyetini mümkün değil fark edemeyiz, duyunca da ağzımız 5 karış açılır. Hah işte onlara örnekler topladım. Mutlaka unuttuklarım vardır, onları da sizlerden alalım.

Part 1

Part2

Part 3

Part 4

Aoharu x Kikanjuu / Hotaru Tachibana
    Kız olduğunu bilsek de bana hiç öyle görünmeyen karakter. O algıyı vermiyor bana... meh..

One Punch Man/ Sonic
    İlk gördüğümde tam emin olamamıştım ta ki "yanlışlıkla değen yumruk" sahnesine kadar :P  Seviyoruz keratayı.

No Game No Life/ Tet
    Erkek olduğunu bilsek de suratı başka söylüyor..

Part 5

Part 6

Bu içerik Kuroshitsuji: Book of Circus animesi hakkında spoiler içerir.

4. Beğen
    Luluna got a reaction from Perfectum in Para, Mutluluk Getirir Mi?   
    Herkes duygusal açıdan bakmış ama içinde yaşadığımız kapitalist sistem çarkında para mutluluk getirir. Ne zaman getirmez? Eğer hastaysan ve bunun çaresi yoksa, sevdiklerin öldüyse ya da ihanet ettiyse, seni yürekten seven biri yoksa, dünya batmışsa ve bitmişse evet, bunları parayla alamazsın.
    Ancak mutluluğun pek çok formu vardır ve para ile mutluluğun pek çok türünü sağlayabildiğin için mutluluk getirir. Dünyada zibilyon tane insan var, dünyayı dolaşsan seni sevecek zibilyon tane insan ile tanışırsın, dünyası küçük olanın çevresi de küçük olur.
    Dünyada görülecek harika şeyler, yaşanacak harika anılar var, denenecek şeyler de var. Her şeyden öte pek çok bilgiye ilk elden deneyimleyerek sahip olursun. Mutluluk sadece bir insanın diğerine verdiği sevgi ile olmaz. Diğer insanların sevgisine o kadar muhtaçsanız, siz yandınız zaten.
    Hayal ediyorum da dünyadaki her deliğe girip çıktığımı, her bilgiye ulaştığımı, keşfettiğimi, bana düşüncesi bile mutluluk veriyor.İnsanı insan yapan şey anıları ve hayalleridir. Güzel yerlere gider, güzel insanlarla tanışır ve güzel şeyler denersen, güzel anıların olur; mutlu da olursun.
    İhtiyacı olan insanlara yardım eder yine mutlu olur, mutlu edersin. Yardım kuruluşları, hastaneler, okullar, doğa koruma merkezleri vs yaptırırsın, katkı sağlarsın insanlığa yine mutlu olursun. Neyi nasıl kullanıp, nasıl gördüğüne bağlı şu mesele. Ortada "paran olacak ama sevgin olmayacak birini seç" gibi bir durum yok ki :) öyle bir ikilem yok. 
    Ben şu an zaten mutlu ve huzurlu bir insanım, çok param olsa mutluluğum ikiye katlanırdı, etrafımdaki sevdiklerime saçardım keyff yapardık :P
    Para mutluluk getirir, sadece kati bir şekilde ve her konuda değil, ama getirir ellaaam. 
  5. Beğen
    Luluna got a reaction from kisukesitare in En Güzel Yüzü Olan Kız Anime Karakterleri Sıralaması!   
    Yine saçma ötesi bir liste ve şokkkk Asusa 1 numara :D Bu çizimler aşırı birbirine yakın çizimler yani göz ve saç renkleri farklı bir tek desem yeridir :D
    Şu yüzler varken..:

6. Beğen
    Luluna got a reaction from 1456ha in Eski Dünya liderlerinin Moe çizimleri   
    Ben mi yanlış görüyorum yoksa "moe" olayı görmeyeli değişti mi? 
    Bunlar moe değil direk ecchi çizimler yani, ayrıca da feci seksist çizimler 10 numara ama konsepti yuhalıyorum ve gidiyorum 
  7. Beğen
    Luluna got a reaction from Arenist in En Seksi Saç Renginin Beyaz Olduğunu Kanıtlayan 25 Karakter   
    Eğer seksilikten bahsediyorsak ayıp ayıp,nasıl olur da 2D dünyamın afetleri bu listede olmaz!!  :smile_artiz:
    Tomoe- Kamisama Hajimemashite

Sesshomaru-inuyasha

Gin-Hotarubi no mori e

Ayrıca bkz Soul (soul eater), Zed (kiba), Agni( kuroshitsuji),Abel ( Trinity Blood),Wolf (blood lad), Zapp (kekkai sensen),Miketsukami (inu x boku ss) de hastası olduklarımızdan aklıma gelenler  -_-
    ayrıca where is Gin-to-kii!!!  en azından onu kesin koymaları lazımdı  :huh:  ölü balık gözüne kurban...
  8. Beğen
    Luluna got a reaction from 1456ha in Animelerde İlişkisini En Sevdiğiniz İkililer?   
    Kagura ve Okita :D
  9. Beğen
    Luluna reacted to Yamato in DERTLİ TANIŞMA KÖŞESİ :P   
    @Luluna Teşekkür ederim aranızda olmak güzel (: 
  10. Beğen
    Luluna reacted to teddY in Yeni insanlarla tanışma hevesi geldi   
    Herkese iyi forumlar ismim Tayfun 22 yaşındayım Sivas Cumhuriyet üniversitesinde öğrenciyim :D yaklaşık 4 yıldır devamlı olarak anime izliyorum Captain Tsubasa'nın yeri ayrıdır bende 2 yıldır falanda foruma üyeyim sürekli takılırım ama yorum yapan konuşan biri değilimdir gerek sitedeki değişim cabası gerek forumdaki yenilikler olsun emek veren arkadaşlara bi nebzede olsa şevk vermek için aktif olmak istedim :D takip ediyoruz okuyoruz izliyoruz teşekkürler hepinize çokta uzatmak istemiyorum ama insanın yazdıkça yazası geliyor buraya anime yelpazem çok geniş olmasa da yaklaşık 70 75 kadar seri izledim uzun serileri izlemeyi daha çok severim umarım güzel zaman geçirir herkes
  11. Beğen
    Luluna got a reaction from Fevkelade1i in Code Geass 3. Sezon Duyuruldu!   
    Bunca zaman sonra geri dönüyorsa gerçekten başarılı olsa iyi olur! =_= çünkü zaten etkileyici bir final vermişti. -Her ne kadar finalin ucu çok açık olsa ve yeni sezon gelmesini çok istemiştik olsak da o zamanlar zirvedeyken bırakmışlardı paşalar gibi- 
    Tabi güzel bir dönüş olursa tadından yenmez.
  12. Beğen
    Luluna got a reaction from jans09 in ( 12 / 12 ) Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu: Sukeroku Futatabi-hen   
    ooof ooff sonunda beklenen anime geri döndü *_*
    Elinize sağlık şimdiden
  13. Beğen
    Luluna reacted to Adige in Rus Anime Karakterleri ve Gümüş Saçları   
    Herkese merhaba. Yabancı bir sitede gördüğüm bu konuyla ilgili bir yazıyı çevirip size sunmaya karar verdim. Animelere forumdaki linklerini, yoksa türkanimedeki linklerini ekledim. Bu sayede ilginizi çeken karakterin olduğu animenin sayfasına gidebilirsiniz :)
    Animelerde karakterlerin saç rengi genelde çok çeşitli olur. Karakterler mecazi bir deyimle çok canlı bir şekilde görünür özellikle de saçları. Japon internet kullanıcıları son dönemlerde yeni bir trend belirledi: Gümüş Saçlı Rus Karakterler! 

Rus anime karakterlerinin çoğu karşımıza beyaza kaçan saçlarıyla çıkar. Yer yer grimsi ve sırma saçlılar da gözükür. Bu karakterlere birkaç örnek verecek olursak;

Viktor Nikiforov
    Yuri!!! On Ice

27 yaşında bir Rus patenci ve beş defa dünya şampiyonu.

Yuri Plisetsky
    Yuri!!! On Ice

15 yaşında çocuksu fiziğiyle Rus patenci. Dostları ve yakınları onu bazen Yurio diye çağırır.

Lev Haiba
    Haikyuu!!

Nekoma Lisesi'nde yarı Rus yarı Japon birinci sınıf öğrencisi.  Boyu 194 cm olan bir voleybolcu.

Eli Ayase
    Love Live!

Rus olan dördüncü lise son sınıf öğrencisi. Kendisi bir İdol.

Russia
    Hetalia

Rusya ülkesinin insan olarak betimlenmiş hâli.

Anastasia
    The IDOLM@STER Cinderella Girls

346 Pro'daki 15 yaşındaki idol. Yarı Rus yarı Japon. Yakınlarının kullandığı takma ismi Anya.

Meiko "Menma" Honma
    Ano Hana

Annesi yarı Rus olan hayalet karakter.

Semyon "Simon" Brezhnev
    Durarara!!

Rus Sushi dükkanının sahibi. Japonca konuşması her ne kadar kötü olsa da daima güçlü kalır.

Sizce niye Rus anime karakterleriyle gümüş saçları bağdaşlaştırmışlar? Bunun sebebi ana yurtlarındaki soğuk hava ve karın saçlarını beyaza dönüştürmesi mi? Zamanından önce ihtiyarlamak onları rahatsız etmiyor mu? Cevap ne olursa olsun bu karakterler bu saçlarla özdeşleşmiş olarak gözüküyor. 
    Evet arkadaşlar siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Benim de yazıyı okuduktan sonra daha çok dikkatimi çekti. Harbiden geneli böyle :D Eyeshield 21'de de iki üç tane aynı bu tip üç tane Rus eleman vardı :D Yazının orijinal metnine buradan ulaşabilirsiniz. 
  14. Beğen
    Luluna reacted to UnderminE in Fate/ Apocrypha (2017 TV Serisi) Kesinleşti !   
    Öncelikle Fate/Apoc baya baya paralel evren, yani seriye devam niteliği falan düşünmeyin. Ya da işte diğer bildiğiniz Fate serileriyle bir bağı olacağını düşünmeyin. Kendi çapında bir light novel idi, hazır şu sıralar Fate/GO sayesinde ekmeğini yedikleri için bunun da malesef animesini yapıyorlar.
     Nitekim Jean D'Arc gibi çok sağlam karakteri var, o yüzden pek şikayetçi değilim.
    Normal zaman akışında 3. savaştan sonra (yani Kotomine Kirei'nin babası Risei'nin yavaş yavaş ortalara çıktığı) Grail'in ortadan kayboluşunu ele alıyor. Hikaye de 5. savaşla hemen hemen aynı zamanlarda geçecek (yani orijinal FSN). Direk paralel evren yani, sadece Holy Grail savaşı olarak izlemek isteyen varsa izlesin.
    Ufotable'ın Fate serilerini katletmesinden sıkılmıştım artık, A-1 bari iyi iş çıkarsa. Hoş ondan da umudum yok ama napalım :D
    ----------------
    Ayrıca bunlar yeni çıkan şeyler değil, aksine mezara bile gömülmüş şeyler fakat Fate/GO sağolsun şu an mezara gömülmüş her şeyi diriltme çabasında stüdyolar. Fate GO'nun da animesi var zaten.
    Benim bu seneki olayım cağnım stüdyocuğum SHAFT'ın yapacağı en mükemmel Saber versiyonunu içeren Fate Extra adaptasyonu olacak <3
  15. Beğen
    Luluna reacted to Singularity in Fate/ Apocrypha (2017 TV Serisi) Kesinleşti !   
    Kaynakta "MAL" yazıyorsa kesin bilgidir :P
  16. Beğen
    Luluna got a reaction from Singularity in Fate/ Apocrypha (2017 TV Serisi) Kesinleşti !   
    Fate/ Apocrypha (2017 TV Serisi) Kesinleşti !
    Yapılan resmi açıklamaya göre sonunda Fate serisinin beklenen yeni sezonu Fate/ Apocrypha'nın 2017'de TV serisi olarak izleyiciyle buluşacağı kesinleşti.  Fate'e paralel bir evrende geçen bu seride tamamen yeni Hizmetkarlar ve Efendiler göreceğiz. Kırmızı ve Siyah Hizmetkarlar'ın savaşını konu alacak olan serinin gidişatı ise bizi bambaşka bir hikayeye sürüklüyor...

Hikaye:
    Fate/ Stay Night serisine paralel bir evrende Kutsal Kase, 3. Kutsal Kase savaşı sonrası Fuyuki'den götürülmüş ve uzun yıllar boyu kayıp halde kalmıştır.  2000'lerin başlarında, 5. Kutsal Kase savaşının yaşandığı dönemde bir grup olan Yggdramillennia, Kase'yi ele geçirir ve açıkça Büyücü Birliği'nden çekildiklerini belirtip, Kutsal Kase'yi sahiplenirler. Birlik, elli büyücü göndererek Kase'yi geri almak ister ancak büyücüler Siyah Lancer tarafından katledilir.  Ancak içlerinden biri bir şekilde Kutsal Kase'nin ters döngüsünü aktif etmeyi başarınca, toplamda on dört Hizmetkar'ın çağrılması sağlanmış olur.
    Bu olay, iki farklı grubun karşı karşıya gelmesi ile Trifas'daki Kutsal Kase Savaşları'nın başlangıcını tetikler. (Yggdramillennia üyeleri; Kara Birlik ve Büyücü Birliği tarafından gönderilen büyücülerden -bir de Kilise tarafından gönderilen istisna kişi-  oluşan Kırmızı Birlik ) Ayrıca, Kutsan Kase kendi iradesiyle, ara buluculuk yapması için bir Gözetmen çağırır ve savaş başlar. ( Kaynak: Type-Moon Wikia)
    Fragman:

Kadro:
    Yönetmen: Yoshiyuki Asai (Charlotte serisinden )
    Seri Düzenlemesi: Yuichiro Higashide (Fate/Apocryph'nın yazarı)
    Karakter Tasarım: Yuri Yamada
    Müzik: Masaru Yoyoyama (Shigatsu wa Kimi no Uso)
    Stüdyo: A-1 Pictures
    Resmi Site: http://fate-apocrypha.com/

Kaynak:
    Fate/Apocrypha / MAL
  17. Beğen
    Luluna reacted to T4icho in Zhan Long - Light Novel Çevirisi   
    Zhan Long - Light Novel Çevirisi

Zhan Long – Tanıtım
      Konu: Li Xiao Yao, eskiden bir S.W.A.T üyesi olarak görev yapmış olan, ancak geçen zamanın ardından normal bir güvenlik görevlisi olarak hayatını devam ettirmeye çalışan bir adamdır. Günün birinde çalıştığı firmada getir götür işlerini yaptığı sırada, yanlışlıkla depo yerine soyunma odasına dalar ve giyinmeye çalışan genç bir kadınla karşılaşır. Tabii kadın henüz tam olarak giyinmeyi bitirmediğinden, odaya bir anda dalan bu adama oldukça sinirlenir ve intikam almaya karar verir. Bahsi geçen intikamını, adamı dağın orta yerinde tek başına bırakarak alır ve arabasıyla şehre geri döner. Li Xiao Yao şehre geri dönmek için saatler boyunca koşmak zorunda kalır ancak, evine vardığında durumun bir hayli içinden çıkılamayacak bir hal aldığını farkeder: Evden kovulmuştur! Günlerdir ödemediği kiradan dolayı evinden olan ana karakterimiz, olay üstüne olay yaşadığı için oldukça keyifsizdir. Lakin geçen zamanla birlikte, eskiden tanıdığı bir iş arkadaşı ona Tian Xİn grubu adı verilen bir firmada iş bulur. Böylece kahramanımız, hem gerçek hayatta hem de sanal dünyada CEO’nun genç kızını korumaya başlayacaktır.
    Tür: Fantastik, Bilim Kurgu, Komedi, Dövüş Sanatları, Okul Hayatı, VRMMORPG, Wuxia
    Çeviri: T4icho
    Durum: Orjinal dilde 1379 Bölüm olarak tamamlanmıştır.
    Yazar: Shi Luo Ye

Zhan Long adlı seriyi, yeni açmış olduğum novelgunleri.com'da çevirmeye başladım. Her gün bir bölüm çevirdiğim seri şu an itibariyle 14. bölümdedir. 
  18. Beğen
    Luluna reacted to MetroFM in Çakra açılımı temizlemesi ve yeniden dolum işlemleri   
    Çakra açılımı temizlemesi ve yeniden dolum işlemleri
    Merhaba arkadaşlar öncelikle çakrayı bilmeyenlere anlatalım naruto daki gibi düşüne bilirsiniz ama ordaki daha çok telekinezi gibi aktif halde
    normalde de çakra aktif bulunmasına rağman dağ yıkma gücü vermez :D çakra bedenin yakıtı ruhunsa kendi enerjisidir yani sizin enerjiniz ruh siz siniz ruha sahip değilsiniz.
    siz bedene sahip ruhsunuz. Bdenimiz ruhumuz ile beslenir biz eğer ruhumuzu yeterince kullanmaz bedene enerji vermesini kesersek beden hastalanır bir nevi çürümye bırakılır 
    kuruyan bir yaprak gibi yok olmaya mahküm olur ama eğer temizlerseniz sizi asıl olduğunuz ruh halinize yaklaştıracak ve size gerçek mutluluğu bah şedecektir ruhlar hep mutludur bunu unutmayın
    çünkü endişelenicekleri bir şey olmaz dünya bize nesnellik katar ve deneyim sağlar dünyaya herkes kendi görevlerini gerçekleştirmek için gelir eğer o görevlere karşı çıkar yada yapamazsanız tekrarlanır
    bu tekrarlandıkça ya siz anlamazsınız bunu içinize atarsınız yada anlarda çözemezseniz yine çakranızı tıkar. 
    Çakra siz siniz bunu unutmayın öncelikle bir çok kaynak ta deni şu çakra bunu açar yok şunları yapar bunlar fasa fiso doğru yanliş değil ama çakra karakterinizdir eğer bu çakraları açarsanız 
    ruhların yaşadığı mutluluğu düşünceleri göreceksinz siz kendi bedeninize kendiniz şekil veriyorsunuz ruhunuz ile burda önemli nokta şu belki şuan yaptıklarınız size mantıklı geliyor yapıyorsunuz
    peki ruhunuz siz bu hayatı yaşadıktan sonra keşke derse iş orda yanlış yapıldığını anlatıyor içinizden geldiğince içinizde kalmayacak şekilde yaşayın çakralarsa bu konuda size destek veren şeyler olacaktır.

Çakralar aşağından itibaren Kök çakra, Şakak çakra, Solar Plexus ,Kalp, Boğaz , 3.göz ve taç çakralar ana girişler dediğimiz yoksa narutodaki gibi binlerce giriş var da onları anca hissedersiniz.
    önce çakraları bir tanıyalım 
     Kök Çakra:
    Rengi kırmızı, Elementi:toprak , sembolü 4 yaptaklı kırmızı lotus çiçeği, anahtar kelimeleri: sabır düzen güvenlik istikrar bereket aidiyet , 
    Kontrol ettiği organlar ve salgı bezleri: adrenalin,kemikler,dişler,ayaklar,böbrekler,mesane,Kan dolaşım sistemi,boşaltım sistemi,yumurtalıklar,prostat.
    Kök çakra dengeleyen doğal taşlar: lal taşı, yakut, mercan, kırmızı akik taşı, hematit, oniks,dumanlı kuvars ,siyah turmalin,siyah obsidiyen
    Kök çakrayı dengeleyen şifalı bitkiler ve yağlar: sandal ağacı,melekotu(anjelika),sedir ağacı,misk adaçayı,karanfil, melisa,paçuli,mür(sarı sakız),gül ağacı.
    Kök çakrayı dengeleyen besinler :yumurta ,sarımsak,havuç,kırmısı biber,kırmızı soğan,kırmızı lahana, kiraz,turp,soya,çilek , kuş üzümü.
    Kök çakrasının enerjisel odağı hayatta kalmak, maddi gerçeklik ,istikrar,güvende hissetme,aile, aile bağları,dünya ana ile olan ilişki
    Kök çakramız dengede iken kendimizi enerji dolu, hayata bağlı , hem güçlü , hem sakin hissederiz ve sindirim sistemimiz doğru çalışır ve vücudumuzda genel bir sağlıklı hal ve canlılık vardır.
    eğer dengede değil se enerjisiz ve kronik yorgun, içimizden hiç bir şey yapmak gelmez ve depresyona eğilimli oluruz, tembellikle beraber ruh halimize boşvermişlik hakimdir, 
    kök çakrası temel yaşam enerjimiz olduğundan tıkalı olursa hayata güvenimizi kaybeder kendimizi sürekli endişeli hissederiz insanlarla bağ kuramadığımızı görürüz ruh halimize genel bir huzusuzluk hakimdir.
    kök çakrasının tıkanıklı bereketinde kapanması anlamına gelir maddi kaynaklar kuru ve budurum daha güvensiz hisetmemize neden olur.hiç birşey yetmemek dedir ve genel bir kıtlık azlık söz konusudur.
    yeme bozuklukları obezite soğuk algınlıkları vb. görülür
    Kök çakrası neden tıkanır kök çakrası ilk aktive olan çakramız olduğu için ve hayatta kalma ile alakalı olduğu için doğum sırasında tramvalardan etkilenir çocuklukta ve hatta bebeklik döneminde yaşanan tramvatik deneyimler anne baba tarafından terkedilmek onar tarafından yeterli ilgi ve sevgi görememek ve çocukken kndimizi güvende hissedememek bu çakrayı bloke eder.
    Kök çakrasını nasıl dengeleye biliriz: 1)doğal taşlar ve kristaller  üzerinizde taşımanız yeterli önemli nokta alındıktan sonra 24 saat deniz suyunda yada toprakta bekletilerek arındırılmasıdır.
    arındırıldıkdan sonra ona yanlızca siz dokunmalısınız.
    2)aromaterapi ve bitkisel yağlar veya tütsüler: sandal ağacı,melekotu(anjelika),sedir ağacı,misk adaçayı,karanfil, melisa,paçuli,mür(sarı sakız),gül ağacı.
    küvete birkaç damla damlatarak yada ayaklarımızı bi kaç damla koyduğumuz suda dinlendire biliriz.
    3)yukarda dediğimiz besinleri tüketerek
    4)yoga ve meditasyon
    5)ses ve frekansla şifalanma solfeggio frekansı 396.Hz C noktası
     Kaynakça Mistik yol youtube kanalı ve kendi deneyimlerim baştaki yazıların derlemesi bana aittir ama 2. kısım alıntıdır soru ve sorunlarınızı 
    discord hesabımdan yapabilirsiniz sizde rahatlayın dostlarım yeni bir macera için :D
    https://discord.gg/c5U72Th

19. Beğen
    Luluna reacted to MelodyArLu in Çizimlerim. (Kendi Karakterlerim & FanArt'lar) Güncellendi 31.12.2016   
    Her ikinize de teşekkür ederim. 
  20. Beğen
    Luluna reacted to KuramaUN in ( 12 / 12 ) Gintama (2017)   
    Anime Adı : Gintama (2017)
    Anime Türü : Aksiyon, Bilim Kurgu, Komedi, Parodi, Samuray, Shounen, Tarihi
    Bölüm Sayısı : 12 / 12
    Yapım Yılı : 2017
    Çevirmen : Eldorwyn
    Düzenleme : Rosiecy
    Özet: Gintama'nın yeni sezonudur.

Klasör Linki
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol TAÇE Discord Sunucusu

21. Beğen
    Luluna reacted to So-Baka in 2018 Yılı İçin Planlanan Yeni Koutetsujou no Kabaneri Serisi   
    Bu hafta Noitamina tarafından yapılan canlı yayında seyircilerle 2018 yılında yeni bir Koutetsujou no Kabaneri serisi yapımı konusunda planlamaların yapıldığı ve sürecin başladığı bilgisi verildi. Konu başlığında da gördüğünüz gibi duyuru böyle bir başlık altında paylaşılmış olsa da ( Yeni seri denmesinden bahsediyorum ) bu bir nevi 2. sezon haberi olduğu da söylenebilir. Henüz ortalıkta ne bir görüntü ne bir fragman olmadığından dolayı Noitamina ilk sezonun fragmanında birkaç değişiklik yaparak canlı yayına katılamayan anime severleri bu hususta bilgiledirmiş oldu.

22. Beğen
    Luluna reacted to Adige in Mao Ichimichi [Seiyuu Tanıtım]   
    Mao Ichimichi (市道 真央)       Doğum Tarihi: 1 Şubat 1992 Doğum Yeri: Osaka, Japonya Kan Grubu: 0 Boyu: 1.58 cm Mesleği: Seslendirme Sanatçısı, Aktris   Website/Blog   Mao Ichimichi (市道 真央) diğer adıyla Rio Manami, Japon seslendirme sanatçısı, aktris ve eski gravür idoldür. İlk büyük çıkışını 2011 yılında Luka Millfy/Gokai Yellow karakteriyle Super Sentai serisinin, "Kaizoku Sentai Gokaiger" dizisiyle gerçekleştirdi.   Anime   2013   DD Hokuto no Ken - Lin Kitakubu Katsudou Kiroku - Azarashi Gin no Saji - Ikeda
    Teekyu 2 - Kindergartener, Clerk
    Wanna Be the Strongest in the World - MC
    Samurai Flemenco - Mizuki Misawa

2014   Mahou Sensou - Ena Kisaki Inari, Konkon, Koi Iroha - Imadegawa, Girls
    Noragami - Yui Ayumu
    Sekai Seifuku: Bouryaku no Zvezda - Renge Komadori Z/X Ignition - Fierte
    Gokukoku no Brynhildr- Kazumi Schlierenzauer
    Locodol - Tomoko Usami
    Sword Art Online II - Girls
    Ai Tenchi Muyo! - Nana Saruha
    Ore, Twintails ni Narimasu - Mikoto Sakuragawa
    Magic Kaito 1412 - Aoko Nakamori
    Hi-sCoool!! SeHa Girls - Dreamcast
    Million Arthur - Yuriensu   2015   Durarara!! x2 - Vorona Isuca - Suseri Shimazu Death Parade - Mai Takada Re-Kan! - Kyōko Esumi Denpa Kyoshi - Madoka Kuramachi Joukamachi no Dandelion - An Shirogane Wakaba*Girl - Mao Kurokawa Jitsu wa Watashi wa - Akane Kōmoto Overlord - Enri Emmot Ranpo Kitan: Game of Laplace - Chiyoko Higashikouji Lance N' Masques - Yuifa Digimon Advanture tri - Hikari Yagami Onsen Yousei Hakune-chan - Haruna   2016
      Space Petrol Luluco - Luluco Netoge no Yome wa Onna no Ko Janai to Omotta? - Kyo Goshoin
    Tonkatsu DJ Agetaro - Sonoko Hattori Flip Flappers - Papika Keijo! - Sayaka Miyata   Dizi   Enter 371 - Kendisi Sakiyomi Jan Bang! - Co-host Kaizouku Sentai Gokagier - Luka Millfy / Gokai Yellow Innocent Lilies: The End and the Beginning - Ran Hayakawa   Film   Tensou Sentai Goseiger vs. Shinkenger: Epic on Ginmaku - Gokai Yellow Gokaiger Goseiger Super Sentai 199 Hero Great Battle - Luka Millfy/Gokai Yellow
    Kaizoku Sentai Gokaiger the Movie: The Flying Ghost Ship - Luka Millfy/Gokai Yellow
    Kaizoku Sentai Gokaiger vs. Space Sheriff Gavan - Luka Millfy/Gokai Yellow
    Kamen Rider × Super Sentai: Super Hero Taisen - Luka Millfy/Gokai Yellow
    Tokumei Sentai Go-Busters vs. Kaizoku Sentai Gokaiger - Luka Millfy/Gokai Yellow
    009-1: The End of the Beginning - Sharon
    Persona 3 The Movie: No. 1, Spring of Birth - Girl A
    Ressha Sentai ToQger the Movie: Galaxy Line S.O.S. - Pasco
    Arpeggio of Blue Steel - Hiei   Oyun   Super Sentai Battle: Dice-O DX - Luka Millfy/Gokai Yellow 
    Super Sentai Battle: Ranger Cross - Luka Millfy/Gokai Yellow 
    Kaizoku Sentai Gokaiger: Gathered Transformation! 35 Sentai! - Luka Millfy/Gokai Yellow 
    Samurai Flamenco - Mizuki Misawa 
    Z/X Ignition Go Sekai no Rondo - Fierite 
    Dengeki Bunko Fighting Climax - Denshin 
    The Idolmaster Cinderella Girls - Fumika Sagisawa 
    Bullet Girls - Honaya Hiosamu 
    Caladrius Blaze 
    Tokyo 7th Sisters - Ei 逝橋エイ 
    Yome Colle - Renge Komadori 
    Dragon Poker - Refa 
    Idol Chronicle - Hina Satomi 
    V.D. Banishment Day - Haruka Takatsuki 
    Chōjigen Taisen Neptune VS Sega Hard Girls: Yume no Gattai Special - Dreamcast 
    Mighty No. 9 - Call 
    Yoru no Nai Kuni - Arnas 
    Dengeki Bunko Fighting Climax Ignition - Denshin   Drama CD   Hundred - Claire Harvey Ore, Twintail ni Narimasu - Mikoto Sakuragawa   Kaynak: MyAnimeList & Wikipedia Çeviri: Adige  
  23. Beğen
    Luluna got a reaction from metalblood in Tanışma   
    Hoş geldin, keyifli forumlar :3
  24. Beğen
    Luluna got a reaction from Yasin-kun in Tanışalım bakalım:)   
    Hoş geldin, keyifli forumlar :3
  25. Beğen
    Luluna reacted to So-Baka in Kekkai Sensen 2. Sezon Duyuruldu!   
    Jump SQ Magazine'nin son bölümünde yayınlanan tek sayfalık haber Kekkai Sensen hayranlarının yüzünü güldürdü. Serinin 2. sezonu çıkacağını okurlarla paylaşan dergi serinin yeni sezonunun 2017 yılında seyircilerle buluşturulmak için çalışmalara başlandığını da okurlarla paylaştı.

Yeni Sezonun Tanıtımından Bir Görüntü:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.