Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lance The Gun Freak

Kayıtlı Üye
  • Content Count

145
  • Last visited

About Lance The Gun Freak

• Rank
    Level 1
  • Birthday 05/27/1999

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

1,623 profile views
  1. Listede ama henüz izlemedim =/ Alttaki Berserk izlemiştir heralde
  2. Ne ara çevrilmişti ya bu :D Neyse elinize saglık =)
  3. Çok güzel olmuşlar en iyisi bi devianart veya pixiv hesabı falan aç orda paylaş çizimlerini eminim baya begenilir :)
  4. Trinity Seven'i bitirdim :D Ana karakter baya iyiydi
  5. Samuray jackin kanli versiyonu gelicekmis o baya güzel olur heralde
  6. Hoş geldin umarım güzel vakit geçirirsin buralarda bide öğretmen olunca öğrencilerine anime önermeyi düşünüyor musun merak ettim :D
  7. Neden bilmiyorum ama bana hiç garip yada mantıksız gelmemişti nası olsa anime deyip geçmiştim :D
  8. Ellerine sağlık çok güzel olmuşlar :hell-yes-onion-head-emoticon: Uzun zamandır el yapımı bi imza kullanmıyordum :D Sanki 1. daha hoş gözüküyor bilemedim... neyse ikisinide kaydettim artık kullanırım birini :D Not: Bilmem oynadım mı acaba :D (Keşke animesi olsaydı.... :crying2-onion-head-emoticon: )
  9. Tokyo Ghoul'u fazla sevmesemde çizim muhteşem olmuş :D umarım devamını getirirsin bide merak ettim bunu yapmak kaç saatini aldı ?? Hestia'yı görücegimi hiç düşünmezdim....Süper ötesi...ama onunkiler daha büyüktü sanki :D
  10. Aynı imzada olmaları daha güzel olur :) A bide plutianın yetişkin hali olucak yani çocuk hali degil :) Baya degişik bi anime öneririm :D
  • Create New...