Jump to content

Misafir

Kayıtlı Üye
  • Content Count

405
  • Last visited

• Days Won

1

Misafir last won the day on June 24 2016

Misafir had the most liked content!

7 Followers

About Misafir

• Rank
    Nobody needs me.
  • Birthday 05/08/2001

Profil Bilgileri

İletişim Yöntemi

Recent Profile Visitors

11,586 profile views
  1. Cenker, 18, Aydınlı ama Elazığ'da bir öğrenci. 2015 yılında kayıt olmuşum buraya. yıllar sonra çok güzel arkadaşlıklar edindiğim yere, buraya geri dönmek beni çok heyecanlandırıyor. umarım tekrar alışabilirim alışabiliriz :)) eski isimlerimden tanıyacak olan olursa Sterben Şıteğbın ve Hachimann olarak buradaydım iyi forumlar
  2. Elder Scrolls'un filmi olsa tadından yenmez gerçekten sabırsızlıkla bekliyorum :D
  3. Bilgisayarımı yeniledim geldim beni de yazın oraya :D
  4. The Seven Deadly Sins'i görüp sonrasında da "(special)"ı görmek hafiften ruhsal çöküntü yaratsa da Danganronpa bunu düzeltti
  5. Detroit Metal City 8 bölüm çok güzeldi
  6. Hoş geldin Cenker ben iyi forumlar :D
  7. Koutetsujou no Kabaneri'nin açılış müziğine hastayım
  8. 3 chapter manga çevirelim dedik bitireli 2 saat oldu hala uyumadım sorunlu muyum acaba .-.

9. ayaya şirin kardeşimin şirin profili ve imzası hehe ikiside 64511465125 falan :DD
  10. önemli değil huaehuehuaeuheu müzikleri konusu karakterleri çizimleri gayet büyüleyici mumei ye hastayım ehe
  11. Severim ama en sevdiğim değil hehe Zetsuen no Tempest sever misin acaba ??
  12. animasyonu biraz rahatsız ediyo başta ama hikayesi kurtarıyo :D yapımda ve yayında emeği geçen herkese teşekkürler :D
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.