Jump to content

izayAAA

Üyeler
  • İçerik sayısı

119
  • Son ziyareti

izayAAA kullanıcısının paylaşımları

1. izayAAA

Dracon İzmir Vol 5

:D hahaha https://www.facebook.com/events/656538981113654/ arkadaşlar burda gerekli bilgi yazıyor
  2. Dracon izmir vol 5... 15-16 Ağustos İzmir fatih koleji Haritayı Gizle İzmir Özel Fatih Koleji 18 Sokak No:12 Güzelyalı, 35290 Göztepe, Izmir, Turkey Etkinlikte ne gibi şeyler olucak -Maid Cafe - - -Mortal kombat ve çeşitli oyunların turnuvaları (cezalıdır) -Cosplay yarışması - - -Naruto Ultimate Revolution turnuvası -Hazine avı ( etkinlikte birşey saklanıcak ve aranıcak bir nevi one piece ) -Street Fighter 4 turnuvası Şimdilik bukadar açıklama yazdım konuya ilgi olursa devamını yazabilirim bu etkinliği emrenin anime manga tükkanı düzenliyor benim hiç bir alakam yoktur sadece katılanlardan biriyim izmirde olup işi olmayan olursa gelebilir yol bilmeyenlere yardımcı olabilirim...
  3. Hepinize Merhaba arkadaşlar Ben Grafik tasarımcısı ve Photsohop , Desing Tasarımcısı arıyorum Tasarımcı ya ücretli iş yapıcak yada isterse ekibime katılıcak Yapması gerekenler ; - Logo Bu çok önemli benim için -Sayfa kapak tasarımı -çeşitli şablonlar hazırlıycak (Bunları detaylı anlatırım ) Örnek vermeye yoktur sanırım Ciddi olan mesaj atabilir iyi günler
  4. izayAAA

Web site tasarım / Hosting / Alan adı

Biraz araştırıyım
  5. izayAAA

Olabilirsen iyi olur Anlamadığım konu kodlar vs zaten Okadar bütçem yok fakat öğrenme isteğim öğrenmek için zamanım var
  6. izayAAA

Domain ve hosting aldım :D şuan mesajt attılar yabancı siteden aldım bu arada 24 saat içinde veya 15 dakika içinde aktif olucakmış açılınca tasarım kaldı sorunumda o :D
  7. izayAAA

Omg okadar tuzlu birşeymi :D
  8. Selam arkadaşlar ben bir web site açmak istiyorum fakat tasarım alım konusunda pek bilgim yok Bu konuda bana yardımcı olabilicek varmı ?
  9. izayAAA

Tasarımlarım Ve fikir yetmezliği

Uuuu Teşşekür ederim dostum :3 gerçekten mutlu oldum
  10. izayAAA

En sevdiğiniz karakter sesleri?

Shizou Durarara İzaayaaaaa-Kun deyişi ayrı bişi zaten :D
  11. izayAAA

En çok hangi anime eşyasını istersiniz

Bleach-İchigo hollow mask
  12. Benim biraz ilgim var az çokta çiziyor gibiyim sitede D&R de satılan anime manga yeni başlayanlar için gibi konular veya videolar eğitim içerikli videolar olucaksa takip edebilirim
  13. izayAAA

Shingeki no Kyojin 2. Sezona Yeşıl Işık

Çok sevindim merakla bekliyorum
  14. Sayfamda yayınlatmıştım parçanı Anivizyon
  15. izayAAA

Teşşekür ederim anime kesitlerinden bişiler çıkarmaya çalışıyorum şimdi
  16. izayAAA

musait olduğum bir ara denerim teşşekür ederim
  17. izayAAA

Yapmakda okadar zorlancagımı zannetmıyorum sayfam ufak şuan sadece resımlerden begenı toplamaya çalısıyorum
  18. izayAAA

Bi denicem barış teşşekür ederim
  19. izayAAA

Eee dostum resim yapıyorum sadece :3 muzik nasıl koyayım
  20. izayAAA

Hmmm güzel fikir örneğin kaneki felan olabilir bi denerim teşekkürller
  21. izayAAA

Olsuun düşünmen yeterli şimdide şunu yaptım pek güzel olmadı ama anlatmak istedğimi anlatmışsam ne mutlu Resmi buraya atarken boyutunu küçültüyorum bilginiz olsun
  22. izayAAA

Hiç düşünmedim fikrin için teşşekür ederim :3
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.