Jump to content

izayAAA

Üyeler
  • İçerik sayısı

119
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    izayAAA got a reaction from mavicita in Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!   
    Bi maske bi beyaz saç ile cool olan çocuk

2. Beğen
    izayAAA got a reaction from Strix. in Tasarımlarım Ve fikir yetmezliği   
    Hepinize Merhaba Arkadaşlar ben animeler üzerine bir kaç resim tasarım yapıyorum ve bunları facebook sayfamda paylaşıyorum nekadar bir kazancım olmasada böyle şeyleri yapmayı sevıyorum fakat şu sıralar fikirlerim tükenmeye başladı yapıcak bişiler bulamıyorum bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz ? 
    Yaptığım tasarladığım resimleri gösteriyim nekadar güzel olmasada Seviyorum ^_^

İşte şu tür şeyler yaptım pek güzel olmasada bana fikirler verebilirmisiniz kendime ait olan facebook sayfasında paylaşıcam fikir vermeniz yeterli tasarımı ben yapabilirim fikirin ait olan kişinin nick namesini fotoğrafta belirtebilirim 

Sayfamın linki (eğer yasak ise kaldırabilirim )

Desteğinizi bekliyorum :3
    Edit : Orjinal boyutları büyük konuda fazla yer kaplamasın diye küçülttüm !
  3. Beğen
    izayAAA got a reaction from typerion in Tasarımlarım Ve fikir yetmezliği   
    Ben yapmayı çok istiyorum fakat fikir bulamıyorum dediğim gibi başkalarından alıntı yapmakda istemiyorum :3 
  4. Beğen
    izayAAA got a reaction from JunEzSe KJ in Üye Albümü   
    Fotoğraflar sorunlu sanırım yoska bendemi sorun var :D
  5. Beğen
    izayAAA got a reaction from Erascupin in NEET ''Zamanda Yolculuk'' Temalı Ödüllü Çizim Yarışması (SONUÇLANDI)   
    Katılmıcam ama yukarı uplayım bari :3
  6. Beğen
    izayAAA got a reaction from Songena in Tasarımlarım Ve fikir yetmezliği   
    Hepinize Merhaba Arkadaşlar ben animeler üzerine bir kaç resim tasarım yapıyorum ve bunları facebook sayfamda paylaşıyorum nekadar bir kazancım olmasada böyle şeyleri yapmayı sevıyorum fakat şu sıralar fikirlerim tükenmeye başladı yapıcak bişiler bulamıyorum bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz ? 

İşte şu tür şeyler yaptım pek güzel olmasada bana fikirler verebilirmisiniz kendime ait olan facebook sayfasında paylaşıcam fikir vermeniz yeterli tasarımı ben yapabilirim fikirin ait olan kişinin nick namesini fotoğrafta belirtebilirim 

7. Beğen
    izayAAA reacted to Strix. in Tasarımlarım Ve fikir yetmezliği   
    ağladım *-*

Başarılar
  8. Beğen
    izayAAA reacted to Kadir- in Tasarımlarım Ve fikir yetmezliği   
    3. güzelmiş beğendim :D
  9. Beğen
    izayAAA got a reaction from Strix. in Tasarımlarım Ve fikir yetmezliği   
    Teşşekür ederim gerçekten en sevdiğim animelerden biri :( o yüzden yaptım 

Teşşekür ederim dostum 
  10. Beğen
    izayAAA got a reaction from Kadir- in Tasarımlarım Ve fikir yetmezliği   

11. Beğen
    izayAAA got a reaction from asci in Ushio & Tora Animesi Tanıtım Videosu-Karakterler   
    Güzele benziyor :3
  12. Beğen
    izayAAA got a reaction from hunkokefendi in Selamlar :)   
    Hoşgeldin 
  13. Beğen
    izayAAA got a reaction from Hera in Beslediğiniz Hayvanlar Ve Fotoğraflarınız   
    Kedim vardı ve öldü şuan duygulandım :(
  14. Beğen
    izayAAA got a reaction from Erascupin in Anime Baskılı Ürünler (Steins;Gate Tişötleri eklendi l 8.11.2015)   
    İzayalıyı alıcam :D 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.